Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:07 03.07.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: VANDAL]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано16.04.06 20:02



Да те светна за нещо. В този форум пишат две личности с ника Мария. Едната е откачалка, а другата - нормална. Дори по самия правопис можеш да го установиш.

Та когато се заяждаш с Клаканчето (Мария), първо помисли за коя точно Мария става въпрос.

Що се отнася до въпроса кой кого търси и за какво търси, мисля, че е по-важно на мене да ми е по-удобно, а не на тези, които ме търсят. Уверявам те, че тези, които искат да говорят с мене, биха го направили дори да им струва по пет лева на минута.

Аре чао и умната



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: Mapия]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано16.04.06 20:47



Еми и 10 мариите да сте изберете си някакъв начин да се ограничавате.Не можем тука всички да ви следим правописа и глупостите.Поне едната да се регистрира.



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: Vivatel]  
Автор Y7%*hf$ (samurai)
Публикувано16.04.06 21:34



Е, аз го получих Тодор Живков, а ти не ги получаваш защото нямаш памет според мен.
Прати ми още нещо
0877048364

ама само преди 24.00

Редактирано от Y7%*hf$ на 16.04.06 21:38.



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: btc-mobile/vivatel/]  
Автор motek (непознат )
Публикувано17.04.06 12:59



В отговор на:

запазете ми съобщението защото след 1 година вивател ще изпревари един от съществуващите оператори.
във вивател работят професионалисти и аз съм убеден в предишното съобщение.

В отговор на:



Не Ви липсва самочувствие като гледам.
Та.....каква е мизата в облога ?



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: Vivatel]  
Автор filiko6terica (непознат)
Публикувано17.04.06 14:06



" Много сте зле бе Вивател!!! "
го казва човек с ник Vivatel - ще падна от смях...
Пич, само да ти припомня, че промоцията важи само за абонати на Вивател и ако ти си такъв и другите (на които ще пращаш) задължително трябва да са. Освен това и на тези, които си пускал ммс-и трябва да имат настроиките.
Вече забравих бройката на получените и изпратени ммс-и вчера и останах много доволна от промоцията.



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: Y7%*hf$]  
Автор filiko6terica (непознат)
Публикувано17.04.06 14:07



ами аз ти пратих вчера хахха...



Тема относно облоганови [re: motek]  
Автор btc-mobile/vivatel/ (само ЦСКА)
Публикувано17.04.06 18:10



колега, предлагам времето да покаже дали съм бил прав, но ако желаеш съм готов да проема някакъв разумен облог, ей така от уважение.
Оставам на теб да определиш облога.

п.п Как мина празника?

Posetete



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: btc-mobile/vivatel/]  
Автор cyg (новак)
Публикувано17.04.06 19:39



след 1 година вивател ще изпревари един от съществуващите оператори.
Няма начин Мтел да фалира дотогава, въпреки че някой от служителите му си купуват карти на Вивател...



Тема Хи-хи-хинови [re: cyg]  
Автор motek (непознат )
Публикувано17.04.06 22:14



Ако ние колегите не се подкрепяме......то кой ?

П.С: Знаеш ли го онзи виц за поляка , който хванал златната рибка и 3-те му желания били - 3 пъти да дойдат китайците. Накрая рибката го попитала , защо и трите желания се повтарят ? Отговора бил - 3 пъти ще дойдат в Полша но 6 пъти ще минат през Русия

Всяка аналогия е .... нарочна



Тема Re: относно облоганови [re: btc-mobile/vivatel/]  
Автор motek (непознат )
Публикувано17.04.06 22:22



Предлагам от уважение , да поема сметката в кръчмата , ако на 17.04.2007 имате повече от 15% пазарен дял. Ако ли нееее........

П.С : Благодаря за пожеланията. Ами как?....напоително




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.