Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:49 25.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветница  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано14.04.06 19:28



Безплатни MMS-и в мрежата на vivatel са специалната промоция на новия мобилен оператор по повод един от най-светлите християнски празници – Цветница. Тази неделя – 16.04.2006 г. - vivatel предоставя възможност на всички свои клиенти да поздравят по нетрадиционен начин близките и познатите си за именния им ден.

„Това е възможност за нашите клиенти да честитят празника на най-близките си хора по един по-атрактивен начин – изпращайки им не само пожелания с думи, а добавяйки снимки, картинки и мелодии”, каза мениджърът на “Маркетингови комуникации” на vivatel Мария Тойчева. Тя допълни още, че се надява промоцията на vivatel да позволи на клиентите на мобилния оператор да се усмихват повече в празничния ден.

Ако хората искат да изпратят по-нестандартни МMS-и, те могат да използват и специални символи, значението на които може да се намери в речника на vivatel: http://www.vivatel.bg/bg/smsdict.php



Поредната готина изненада.Всъщност то вече стана нещо като традиция веднъж месечно да има един ден една безплатна услуга

-=MaHLaN=-

Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: Nistel]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано14.04.06 21:35



Чувствам, че 90% от въпросните ММS-и ще са между две карти на един и същ човек.



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Авторpycьe (Нерегистриран)
Публикувано14.04.06 22:59



Ако 90% от населението бяха дребнави русьенски ... е възможно да си прав.

Моля, без глупости!

Редактирано от Чo :) на 15.04.06 10:31.



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: Nistel]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано15.04.06 18:51



Абе, много хубаво, ама има една малка проблемация. От 300 номера в паметта на телефона ми има само два вивателски, и то на една фирма, с която нямам особено близки взаимоотношения. Язък за примоцията.

Между другото, какъв може да е максималният размер на един ММС?



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: Mapия]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано15.04.06 19:28



Зависи от телефона и оператора обикновенно около 100кб.Щом само двама са на вивател защо ти си на вивател и караш всичките ти познати да плащат повече за разговорите с теб?



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: Nistel]  
Автор Y7%*hf$ (samurai)
Публикувано16.04.06 09:50



0877048364 Здравейте Пратете ми някой ммс да видя как става само че няма с кого да пробвам



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: VANDAL]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано16.04.06 10:55



Аз съм към Вивател, тъй като съм сметнала, че от трите оператора, предплатената на Вивател е най-добра (поне за момента). Изходящите ми разговори са за не повече от 15 лв на месец. Въобще не ми пука колко излиза на този, който ме търси. Ако смята, че ще е затруднен да ми се обади само защото ще му излезе с няколко стотинки по-скъпо, по-добре да не ми се обажда.

Но това е истината. Засега по-малко от 1% от хората, които познавам, са към Вивател.



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: Y7%*hf$]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано16.04.06 10:57



Абе да ти пусна един ММС ама проблемът е, че има ограничение в размера. Къде ще губя време да смалявам снимки до 100 кб или да режа емпетройки, че да паснат на ограничението.



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: Mapия]  
Автор Vivatel (БезПристрастен)
Публикувано16.04.06 11:26



При мен не става много тъпа промоция Пробах към 5-6 номера и не става настройки сичко е ок. А даже и оператори са се скрили и не ми вдигат. Много сте зле бе Вивател!!!

Редактирано от Vivatel на 16.04.06 11:51.



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: Vivatel]  
Авторняkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано16.04.06 11:59



ММС-ите си бачкат без проблем аз мога да пращам а сигурен ли си че прашташ към Вивател



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: няkoй cи]  
Автор Vivatel (БезПристрастен)
Публикувано16.04.06 12:08



Да сигурен съм. Пращам през ГПРС и само ми пълни телефона с некви глупави съобщения че намалявала сметката и тва е. Накрая MMS Sending Failed . Да не говорим че и не съм получил ни един ММС а преди с СМС-ите получавах. Много са зле. Да не би да искат да имаш кинти за да може да получаваш по ГПРС? Измамници

Редактирано от Vivatel на 16.04.06 12:10.



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: Y7%*hf$]  
АвторДeдo Йoцo (Нерегистриран)
Публикувано16.04.06 12:12



Пратих ти едно клипче с разширение .amr от Нокиа 6230i. Нямам представа дали ще можеш да го отвориш, ако си с телефон различен от Нокиа.



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: Mapия]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано16.04.06 12:15



по същата логика защо ти не използваш някой от другите оператори?ще ти излиза няколко стотинки по-скъпо.ще плащаш 16-17 на месец вместо 15



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: Дeдo Йoцo]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано16.04.06 12:19



амр е запис от диктофон и е аудио файл.няма как да е клипче.



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: VANDAL]  
АвторДeдo Йoцo (Нерегистриран)
Публикувано16.04.06 12:38



Прав си. Това е аудио файл. Не знам дали е от диктофон, защото ми го пратиха и на мене. Част от реч на Тодор Живков



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано16.04.06 13:16



Ми сигурно защото никой не я търси на който и оператор да е...така поне може тя да досажда



Тема ........viva vivatel.......нови [re: Nistel]  
Автор filiko6terica (непознат)
Публикувано16.04.06 13:49



от снощи съм получила 3 ммс-а...пратих също толкова. и с промоции и без пак си пращаме с моя приятел. особенно, когато не сме заедно....



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано16.04.06 16:47



Тъпа логика.Тя ще стои на даден оператор за да и е 3 ст по-евтино,но набутва другите и не и пука че на тях им е 3ст по-скъпо.Какво били няколко ст. , ами като са нищо стой на някой от останалите два оператора.Селска история....



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: VANDAL]  
Автор btc-mobile/vivatel/ (само ЦСКА)
Публикувано16.04.06 16:57



отдавна не бях писал, но не мога да разбера какво те дразни когато хората избират да ползват услугите на вивател.
запазете ми съобщението защото след 1 година вивател ще изпревари един от съществуващите оператори.
във вивател работят професионалисти и аз съм убеден в предишното съобщение.

никого не караме с пистолет на слепоочието да става наш клиент.
Пазара в бг е, че всеки има право да ползва на който иска и колкото иска различни услуги.

хората от вивател решили да пуснат промоция и гледай разни пичове да ги дразни.
Имах друго мнение за теб.
бъди реалист.

Posetete



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: btc-mobile/vivatel/]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано16.04.06 17:31



Не си ме разбрал добре.Нека който иска да ви става абонат това е право на всеки.Просто към индивида Мария имам спецялно отношение.Не мисля че много от нещата, които и се въртят в главата са нормални,но все пак не сме тука да коментираме другите.Това което съм писал няма нищо общо с промоцията с ммс-те.Разгледай и другите теми през последната седмица и може да разбереш какво имам предвид и за отношението ми към Мария и Калканчето(двете са едно и също).



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: VANDAL]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано16.04.06 20:02



Да те светна за нещо. В този форум пишат две личности с ника Мария. Едната е откачалка, а другата - нормална. Дори по самия правопис можеш да го установиш.

Та когато се заяждаш с Клаканчето (Мария), първо помисли за коя точно Мария става въпрос.

Що се отнася до въпроса кой кого търси и за какво търси, мисля, че е по-важно на мене да ми е по-удобно, а не на тези, които ме търсят. Уверявам те, че тези, които искат да говорят с мене, биха го направили дори да им струва по пет лева на минута.

Аре чао и умната



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: Mapия]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано16.04.06 20:47



Еми и 10 мариите да сте изберете си някакъв начин да се ограничавате.Не можем тука всички да ви следим правописа и глупостите.Поне едната да се регистрира.



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: Vivatel]  
Автор Y7%*hf$ (samurai)
Публикувано16.04.06 21:34



Е, аз го получих Тодор Живков, а ти не ги получаваш защото нямаш памет според мен.
Прати ми още нещо
0877048364

ама само преди 24.00

Редактирано от Y7%*hf$ на 16.04.06 21:38.



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: btc-mobile/vivatel/]  
Автор motek (непознат )
Публикувано17.04.06 12:59



В отговор на:

запазете ми съобщението защото след 1 година вивател ще изпревари един от съществуващите оператори.
във вивател работят професионалисти и аз съм убеден в предишното съобщение.

В отговор на:



Не Ви липсва самочувствие като гледам.
Та.....каква е мизата в облога ?



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: Vivatel]  
Автор filiko6terica (непознат)
Публикувано17.04.06 14:06



" Много сте зле бе Вивател!!! "
го казва човек с ник Vivatel - ще падна от смях...
Пич, само да ти припомня, че промоцията важи само за абонати на Вивател и ако ти си такъв и другите (на които ще пращаш) задължително трябва да са. Освен това и на тези, които си пускал ммс-и трябва да имат настроиките.
Вече забравих бройката на получените и изпратени ммс-и вчера и останах много доволна от промоцията.



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: Y7%*hf$]  
Автор filiko6terica (непознат)
Публикувано17.04.06 14:07



ами аз ти пратих вчера хахха...



Тема относно облоганови [re: motek]  
Автор btc-mobile/vivatel/ (само ЦСКА)
Публикувано17.04.06 18:10



колега, предлагам времето да покаже дали съм бил прав, но ако желаеш съм готов да проема някакъв разумен облог, ей така от уважение.
Оставам на теб да определиш облога.

п.п Как мина празника?

Posetete



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: btc-mobile/vivatel/]  
Автор cyg (новак)
Публикувано17.04.06 19:39



след 1 година вивател ще изпревари един от съществуващите оператори.
Няма начин Мтел да фалира дотогава, въпреки че някой от служителите му си купуват карти на Вивател...



Тема Хи-хи-хинови [re: cyg]  
Автор motek (непознат )
Публикувано17.04.06 22:14



Ако ние колегите не се подкрепяме......то кой ?

П.С: Знаеш ли го онзи виц за поляка , който хванал златната рибка и 3-те му желания били - 3 пъти да дойдат китайците. Накрая рибката го попитала , защо и трите желания се повтарят ? Отговора бил - 3 пъти ще дойдат в Полша но 6 пъти ще минат през Русия

Всяка аналогия е .... нарочна



Тема Re: относно облоганови [re: btc-mobile/vivatel/]  
Автор motek (непознат )
Публикувано17.04.06 22:22



Предлагам от уважение , да поема сметката в кръчмата , ако на 17.04.2007 имате повече от 15% пазарен дял. Ако ли нееее........

П.С : Благодаря за пожеланията. Ами как?....напоително



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: cyg]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано18.04.06 02:13



Възможно е да изпревари Глобул на първо време, що се хвърляш веднага на Мтел?))



Тема Re: vivatel пуска безплатни MMS-и за Цветницанови [re: Дeдo Йoцo]  
Автор Y7%*hf$ (samurai)
Публикувано18.04.06 08:52



с нокиа съм чух го



Тема съгласен съмнови [re: motek]  
Автор btc-mobile/vivatel/ (само ЦСКА)
Публикувано19.04.06 21:04



катопредлагам, ако имаме повече от 15 % пазарен дял съвсем естествено аз да почерпя.
Какъв максимален % смяташ, че ще достигнем след 1 година ?

Posetete



Тема Re: Супернови [re: btc-mobile/vivatel/]  
Автор motek (новак)
Публикувано19.04.06 21:33



Аз вече си казах предположението - макс. 15 %


И да паднем и да бием...............

Офф : Като гледам , май първо ще трябва да почерпя за ......шампионската титла на " Левски "



Тема разбрахме сенови [re: motek]  
Автор btc-mobile/vivatel/ (само ЦСКА)
Публикувано20.04.06 17:41



а, за титлата имаме още шанс(поне на теория) след няколко изиграни кръга лично аз, не знам буден ли съм сънувам ли, айде да не занимавам хората с разни футболни теми тук.

Posetete




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.