Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:09 17.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Нещо интересно - нова услуга от Вивател  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано13.04.06 16:33



vivatel стартира нов революционен предплатен продукт за бизнес клиентите.


“Бизнес формула” дава възможност на клиентите да увеличат мобилността си и контрола над разходите си

vivatel обяви старта на нова иновационна услуга, създадена специално за бизнес пазара „Бизнес формула”. Бизнес клиентите вече ще имат възможност да фиксират месечните си разходи за мобилни комуникации и в същото време да предоставят повече мобилност на по-голям брой от служителите си.

“Бизнес формула” е идеалното решение за бизнес клиентите”, подчерта директорът „Продукти и услуги” на vivatel Гари Радклиф. “С нея те получават СИМ карти за предплатени разговори, с определени месечни суми, които се зареждат автоматично и в същото време се възползват от разговори на преференциални цени в рамките на „Бизнес формула” групата.”

“Вече е традиция vivatel да предоставя иновационни и уникални услуги на клиентите, както и да провокира развитието на пазара на мобилни услуги в България”, добави той.

„Бизнес формула” предоставя на клиентите на vivatel възможността за гъвкав избор на месечни суми за автоматично зареждане без месечни абонаментни такси. Нещо повече - служителите имат и възможността да презареждат допълнително сметките си със стандартните ваучери за предплатената услуга за частни клиенти на vivatel. По този начин те имат възможността да комбинират служебните си разговори с личните.

Стартовите пакети за предплатената услуга „Бизнес формула” струват по 10 лв като всеки стартов пакет съдържа 10 лв. включено време за разговори. Разговорите между членовете на фирмена „Бизнес формула” група струват само по 10 стотинки на минута. Разговори до други телефони в мрежата на vivatel, до фиксирани мрежи и други мобилни оператори са на стойност 37 стотинки за минута. SMS-ите до всички български мобилни мрежи са на цена от 16 стотинки. Първоначалната минимална продължителност на разговора е само 30 секунди, като след изтичането й тарифирането се извършва с точност до секунда. 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90 и 100 лева са възможните месечни суми за автоматично зареждане.

„Бизнес формула” ще бъде пусната в продажба от петък – 14 април 2006 г. – през каналите за директни продажби на БТК, 2be и Jeff.

Източник:





Тема Re: Нещо интересно - нова услуга от Вивателнови [re: ohluva]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано13.04.06 17:05



За по-голяма глупост не бих и мечтал.....



Тема Re: Нещо интересно - нова услуга от Вивателнови [re: VANDAL]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано13.04.06 21:20



VANDAL-чо, цяла България вече разбра за твоето отрицателно отношение към Вивател /някой би си помислил че имаш интерес да оплюваш непрекъснато, ама наистина непрекъснато до втръсване Вивател!!!/ Спри се малко бе човек, и на мен Глобул хич не са ми приятни, но не го пиша постоянно във всяка тема в клуб "Глобул". То всеки има право на мнение, но чак пък толкоз като теб.....
Хубаво е когато се предлагат все нови и нови услуги, и всеки има право на избор..... По скоро трябва да се радваме на все по разнообразните услуги, защото косвено те оказват отражение незабавно при другите два оператора

Редактирано от pegasO7 на 13.04.06 21:24.



Тема Глупост е за тебнови [re: VANDAL]  
Авторвивa (Нерегистриран)
Публикувано14.04.06 02:24



ако си шеф на фирма друго може да мислиш...
хвърляш им по един ваучер от 10 или 20 лева и няма разправии кои разговор е личен кой служебен па сметки па ддс.... ако служителя иска да си набие сам и 100 лева и да си приказва с леля си в индокитай - е тук е ползата защо да даваш 10 лева за такса, като това са ти 100 минути(айде 80) разгховори в групата?



Тема Re: Глупост е за тебнови [re: вивa]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано14.04.06 07:55



Ох боже за какво е тоя кредитен лимит?Фирма на при пейд, е по голяма дивотия не бях чувал



Тема Re: Нещо интересно - нова услуга от Вивателнови [re: pegasO7]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано14.04.06 07:59



Не че са ми направили нещо, просто ме е яд,защото всички имаха големи очаквания.Освен за при пейда нищо друго положително не се случи.Надявах се на по-добри цени за гпрс,а вива и те почнаха с 5лв/мб.Надявах се за по-добри цени за смс,но вива и те не направиха нищо.Надявах се да има смс пакети примерно 100 за 8-9 лева и по-големи ама няма.Надявах се на нормални тарифи,ама няма.Какво ще ги правя тия минути към бтк и то в слаб трафик.Еми аз вечер съм си в къщи и ще си говоря от стационарния.Никакви минути към други мрежи и не-по ниски цени към тях.Какво ми донесе на мен вивател?Само добър при-пейд,като услуги, но не и като цени и качество( с изключение цените за разговори и ммс,само те са дорбри).



Тема Re: Нещо интересно - нова услуга от Вивателнови [re: VANDAL]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано14.04.06 10:49



Ами за съжаление немогат да предлагат цените на услугите в собствената си мрежа и в мрежите на конкурентите.Иначе определено са с най-малкия марж за печалба от собствената си мрежа при положение и че вмомента правят най-големи инвестиции от всички.GPRS-a за съжаление е една идея по-евтин.За първия МВ плащаш 4.80лв с ДДС а за следващите 4 по 3.60лв с ДДС.При МТел първите 2 МВ са по 4.80лв и после 3.60лв с ДДС до 5-я..

СМС-и дават БОЛ ама само в тяхната мрежа.Абе всеки сам си преценя.А темата все пак беше за предплатената бизнес услуга която не е хич лоша идея ако може да се комбинира с нормалната бизнес тарифа и бизнес абонатите на сметка говорят безплатно с тези на предплатена от тяхната група.И ако разходите се отчитат на общата фактура.

Все пак има фирми и фирми - не всеки има нужда от карта с 12лв месечна такса.А така може да има карти за всички по 10лв автоматично презареждане което би трябвало да стигне.Ако служителя си ги изхаби за лични разговори негов проблем - може да си вземе ваучер.Незнам какво против имате - ако тези неща които писах по-горе са валидни бих взел 1-2 такива карти ..

-=MaHLaN=-


Тема Re: Нещо интересно - нова услуга от Вивателнови [re: Nistel]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано14.04.06 11:39



Абе каквото и да е с тоя гпрс не мога да седна спокойно да си върша някаква работа,без да ми трепери всичко.Малко се отклонихме наистина от темата,но аз обяснявах на пегас07 какво са ми направили вивател.Преди с него спорихме какво са ми направили мтел...както и да е.Незнам какъв бизнес ще се върти с тия 37ст към други мрежи и "само" 10 между картите.Ако човек все пак говори от тия карти няма да му излезе по-евтино.Може да плаща абонамент,но разговорите му там ще са на половина (почти).И групата ще му е безплатна, а не 10 ст.Дори само от групата ще се избие абонамента.Не отричам че вивател направиха много за нашия пазар.Но можеше и още.Цените на гпрс и смс не са никак по-добри от съществуващите на пазара преди тях.Единствения им принос е в развитето на предплатените услуги.Като цени най-вече, и наличието на гпрс (макар и на ненормална цена).



Тема Re: Нещо интересно - нова услуга от Вивателнови [re: ohluva]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано14.04.06 12:36



Добра идея но цената на разговорите в групата я отслабва малко.
Основен недостатък - възможността на невъзможност за зареждане в движение или извън работното време на продавачите на ваучери.

Welcome to the real world



Тема Re: Нещо интересно - нова услуга от Вивателнови [re: ohluva]  
АвторPrepaid (Нерегистриран)
Публикувано14.04.06 17:46



Не е безмислено, но определено не е за бизнес клиенти това. Автоматично зареждане имат почти всички припейд оператори в Германия. В България решават, че това е подходящо за бизнес клиенти. Що за логика? Да въведат автоматично зареждане за нормалните препейд карти и частни клиенти. Там ще има кой да го ползва. Ама за бизнес клиенти може да се измисли много по-интелигентно решение за да се контролират разходите




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.