Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:13 01.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Край на цените без ДДСнови  
АвторKлakнaчeтo (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 20:42



Още малко остана до 10.06. 2006г. Дали ще има нови рекламни трикове с тактуването? Например 60/10?





Тема Re: Край на цените без ДДСнови [re: Kлakнaчeтo]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано10.04.06 20:47



Аз викам направо 60/60 или 120/60.К'во че играем на дребно



Тема Re: Край на цените без ДДСнови [re: VANDAL]  
АвторKлakaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 20:49



аз мисля че Космоте ще бъде първи в тази нова игра. А ти кой Номинираш?!
И адски ме кефят мненията ти когато не са офтопици. За съжаление играта с фасула от одавна трябва да я спреш!



Тема Re: Край на цените без ДДСнови [re: Kлakaнчeтo]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано10.04.06 20:52



Каква игра е какво за космоте?Най-малкия проблем е ддс-то.Всеки може да умножи по 1,2.Проблема е в зведичките, кой бонус кога го дават,коя минута към коя мрежа е и тн.А и ако питаш мен проблем отдавна не съществува.Хората се научиха да четат внимателно и вече всички сме свикнали на цени без ддс.Дори сега може повече да се объркваме.
Пп.Хайде не почвай с тоя израз "офтопик" и да не спорим кой какво и как казал и кой и защо започнал.Не си по-добре от мен в това отношение.ти ме провокираш,а аз ти се връзвам.без това повече....



Тема Re: Край на цените без ДДСнови [re: VANDAL]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 21:04



Не всеки може. Повечето приятелки на майка ми са толкова тъпи, че като седнат да гледат брошурата на Метро, цъкат и охкат и допълнително се чудят, колко ли всъщност струват нещата.



Тема Re: Край на цените без ДДСнови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано10.04.06 21:33



Има калкулатори да смятат.



Тема Re: Край на цените без ДДСнови [re: VANDAL]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 02:30



не нямат калкулатори. в повечето моменти си носят плетките



Тема Писна ни!нови [re: VANDAL]  
Автор labarum (едряга)
Публикувано11.04.06 09:36



Виж какво Вандалче, уважавам те, но не съм съгласен с теб в този случай. На мен, и на почти целия български народ му/ми писна от смятане. Кръглите цифри като 10, 20, 30, 50, 100 и т.н. вече на сън ги знам колко са + 20%. Обаче гадното е, че цялата работа е с идеята да заблудиш клиента, да му се стори евтино. И защо трябва да обявяват цени без ДДС, след като НИКОЙ в България не може да си купи нещо по тях. Дори и регистрираните по ДДС фирми си го плащат и чак след това евентуално им го връщат. Редно беше най-после да се сложи край на тази масова манипулация, пионери в която бяха Метро и МТел.



Тема Re: Писна ни!нови [re: labarum]  
АвторKaлkaнчe (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 13:05



Именно, ето за това, ще изчакаме 10 май като най-важна дата.
И да можеш да смяташ и да не можеш да смяташ, обявената цена:
"Само за 19 стотинки на минута", подвежда. Защото, не е само за 19 стотинки. Какво ме интересува че Мтел например прибира само 19 стотинки от реалната цена. Ами ако води двойно счетоводсто и крие част от печалбата?



Тема Re: Писна ни!нови [re: labarum]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано11.04.06 14:09



Знам че е грешна практикта с това ддс и не съм против да се маха.Ти сам каза че вечи си начул повечето суми как са с +20%.Идеята ми е че вече сме свикнали и не ни прави впечатление.И да не го махнат няма да падне света.Вече сме се научили да го смятаме и да гледаме дали цената е с или без ддц.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.