Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:53 13.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Абонаментни планове - "+" и "-"  
Автор labarum (едряга)
Публикувано10.04.06 10:07



Реших да пусна тази нова тема, защото досега нямаше такава и мненията се разводниха в провокативни теми пуснати от нерегистрирани потребители.
Предлагам тук всеки, който желае да си изкаже мнението за положителните и отрицателни страни на двата абонаментни плана.
Второто ми предложение е на постинг с нецензурно или проковативно съдържание да не се отговаря.
Надявам се дискусията да бъде интересна и ползотворна.



Тема +нови [re: labarum]  
Автор Плaшимиp (wanted)
Публикувано10.04.06 10:15



Най-важно предимство: абонаментната програма да замени напълно домашния телефон. Там таксата е над 12 лв., а безплатните минути са от този порядък. Освен ако човек не държи да си запази 20-годишния номер, с който фигурира в указатели и в записките на познатите и роднините си.
Икономичният пакет на БТК, при условие че не се надвишават 30-те минути, не е подходящ за замяна.
Към предимствата може да се добави и това че винаги имаш възможност да носиш телефона със себе си, дори и в тоалетната
Икономичният пакет на БТК може евентуално да бъде заменен от тарифа "Лично време", с произтичащите от това ограничения, ако, разбира се, не искаш да плащаш допълнително.



Тема Re: +нови [re: Плaшимиp]  
Автор labarum (едряга)
Публикувано10.04.06 11:41



Аз също съм се замислял по този въпрос. От гледна точка на изходящите обаждания има смисъл от замяна на домашния с мобилен номер. От гледна точка на входящите обаче, ще ограничиш силно трафика. Най-вече разговорите с разни роднини, които искат да си поговорите на дълго и на широко :) Това може и да се окаже положителна страна, зависи от гледната точка :)



Тема - - - - - +нови [re: Плaшимиp]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 12:21



Новите абонаментни планове на Вивател в никакъв случай не могат да заменят абонаментните планове на стационарните телефони към БТК, колкото и да се опитват да го докажат някой защитници на Вивател.

ПЪРВИ МИНУС: Много малко хора могат да си позволят да се обадят на нечий мобилен телефон просто така да си поговорят, тъй като е скъпо.

ВТОРИ МИНУС: Цените на абонаментните планове на Вивател са видимо по-високи.

ПЪРВИ ПЛЮС: Конкретно абонаментния тарифен план "ЛИЧНО ВРЕМЕ" е много подходящ за редовни студенти, които учат в град различен от този, където живеят родителите им. Защото обикновено тези обаждания не е наложително да се направят през натоварената часова зона, дори в доста случаи е по-удобно да се направят през ненатоварената. А и помежду си студентите ще могат да се уговарят за разните му купони и сбирки от всякакъв характер. Аз ако все още бях студент задължително щях да си взема такава карта, нищо че щях да съм си с b-connect по принцип, а тази карта щях да я слагам само, когато искам да се възползвам от полагащите ми се 100 минути.



Тема Re: - - - - - +нови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор Плaшимиp (wanted)
Публикувано10.04.06 12:32



Спри се малко сега с тези обвинения. Ако ти е практика да се обаждаш на този или онзи ей така да се чуете, не е задължително всички да го правят и недей да говориш от тяхно име. Не се бях сетил за тази причина, но тя е валидна само вечер и по празниците, доколкото знам. През останалото време си плащаш като поп за всичко

Редактирано от Плaшимиp на 10.04.06 12:32.



Тема Плашимире, ЧЕТИ!!!нови [re: Плaшимиp]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 12:57



Имам чувството, че вобще не си прочел мнението ми, а си го минал мейду редовете. Кой съм обвинил и от чие име говоря?



Тема - - +нови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор labarum (едряга)
Публикувано10.04.06 13:10



Принципно съм съгласен с теб. Между другото по пътя на логиката самите БТК нямат сметка да си прехвърлят абонати от едната фирма в другата.
Вярно ли е, че може да избереш номер при сключване на договор?



Тема Re: - - +нови [re: labarum]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 14:03



Разбира се, че може. Даже май и за стационарните мойе да си избереш някакъв номер, ама там е по-трудно и нямаш голям избор.



Тема Re: - - +нови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор motek (непознат )
Публикувано10.04.06 14:07



Можеш , но от 5 предварително зададени номера.



Тема Re: - - +нови [re: motek]  
Автор labarum (едряга)
Публикувано10.04.06 14:20



Това за стационарните или мобилните се отнасяше?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.