Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:43 17.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема я да разкажа нещонови [re: Лyдko]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано12.05.06 07:28



Пазарувам в една от най-младите членки на ЕС. Малко магазинче, няма много хора. Цената бе нещо си и 99 техни стотинки. Плащам и тръгвам да си излизам.

Човека на касата извади едната техна стотинка и едва не ме подгони с думите Вземи, за щастие е! Е, аз пък му подарих за щастие една истинска Българска стотинка.

Още го помня това магазинче...

Дали това има нещо общо с темата? Ами вие преценете.

ReadOnly: spectator@mail.bg


Тема Re: я да разкажа нещонови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано12.05.06 10:18



Има и то много.Ние българите обръщаме много голямо внимание на обслужването и при една такава случка човек може би години наред ще пазарува пак оттам.

При тия уеднаквени цени някой път и на границата на загубата една фирма може да изпъкне именно с доброто обслужване - аз от 2Ве си купих първата карта на Вивател и съм доволен от обслужването доста любезни бяха при положение че бяха и доста заети .. отговориха ми на всички въпроси дори ми се извиниха че нямат торбичка на Вивател която да ми дадат.

Германос доколкото съм им ползвал услугите ми изглеждат рядко квалифицирани продавачите , но малко ме подразни че всеки път като съм влизал още от вратата почват да ме питат какво ще желая какво да ми покажат и тн.Това малко или много отблъсква човек.Още повече такъв който е наясно с техниката и знае какво иска ..

-=MaHLaN=-


Тема Re: я да разкажа нещонови [re: Nistel]  
Автор VANDAL (Групенфюрер)
Публикувано12.05.06 17:27



За стотинката-еми кой както е научен аз не го приемам присърце ако не ми върнат 1 или 2 стотинки.За 5-10 се дразня и им мрънкам, особенно за 10.А за германос и на мен ми е малко досадно като ми се лепнат,ама така е почти на всякъде.Аз съм свидетел как се лепнаха на един човек, той им каза че иска да разгледа.Следмалко му цъфна друг консултант който пак му предложи услугите си.На човека май му стана неудобно и поиска да разгледа един телефон.Накрая телефона взе че му хареса и си го купи.Това е идеята едни ще се подразнат, други ще клъвнат.Да върви бизнеса е идеята.Телефона мах беше д500 ако не се лъжа.Не че има значение...



Тема за тези които ги КРАДАТ с по цяла една стотинканови [re: $тa пoтpeбитeлka]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано13.05.06 02:35



По тази логика вие защо не си плащате наелоновата чантичка, в която ви слагат закупената стока? Тя също струва пари. Това вашто си е чисто заяждане, че са ви окрали с една стотинка. Аз лично ако бях продаваш в 2be също нямаше да връщам по 1 и по 2 стотинки. И при заплата от 400 лева и нагоре (каквито са заплатите в 2be, бих се навил парите, които не ги върна автоматично да се умножават по 2 и да се превеждат по сметката на "ПОТЪРПЕВШИЯ". Просто за 1 или 2 стотинки не бих правил движение с ръката до монетника и обратно към ръцете на чакащия жаден за ресо клиент.

Аз работих в една компютърна зала и там закръглях на 5 стотинки. Разбира се имаше такива клиенти, които си искаха рестото до стотинката. Но имаше един индивид, който се усети, че искам да го "излъжа" с 2-3 стотинки и тогава закруглих на по-горното само и само да не се занимавам с едва забележими монети от по 1 и 2 стотинки, ама той идиота не иска и повече да му връщам отколкото трябва. Иска си ресто точно 63 стотинки и това е - нито 60 го задоволяват, нито 65. Аз че съм дребен тарикат, такъв съм, ама не съм си представал, че може д аима чак такива дребнави идиоти.



Тема Re: я да разкажа нещонови [re: Nistel]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано13.05.06 08:27



От 2be и аз ги купих първите предплатени карти на Вивател. Почти в стартовия ден. Лошо впечатление ми направи некоректните според мене изказвания по адрес на Глобул. В смисъл Вивател са най-добрите, а Глобул еди какви си. В случая аз нямах нужда от тези коментари, защото и без тях бях влязъл в магазина им да купя карти на Вивател.

От Германос съм купил първия си телефон преди години.
С пълното съзнание, че цените там са по-високи тази година имам два телефона купени от тях. Качеството за мен е доказано добро.

Иначе и те са ме ядосвали. В магазин на Техномаркет влязох за точно определен модел. И те като почнаха ама онзи е по-добър!. В резултат не купих нищо от този магазин. Като се замисля, в магазина на Цариградско шосе щанда от вратата вляво на Германос ли беше? Не съм сигурен много.

ReadOnly: spectator@mail.bg


Тема на пък ми върнаха цяла една стотинка в повеченови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано13.05.06 20:19



Плащам си днес сметката в магазин на 2be. И ми върнаха цяла една стотинка в повече.

И к'во правим сега? Пишем, че не могат да смятат, що ли?

ReadOnly: spectator@mail.bg


Тема Re: на пък ми върнаха цяла една стотинка в повеченови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор VANDAL (Групенфюрер)
Публикувано13.05.06 22:10



И как може такова безочие да прибереш една стотинка повече?За тях е недопустимо да задържат една стотинка,а ти как можа?Не те ли досрамя?Ограбваш хората!Ами ако всеки път ти връщат по една стотинка повече ще натрупаш милиони на гърба на нещастните служители от 2бе!



Тема Re: за тези които ги КРАДАТ с по цяла една стотинканови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано14.05.06 01:14



Ами аз не знам, какво да кажа. да се краде, от тази бедна просойка която посещава интернет клубовете: малки дечица които родителите и не допускат до домашния компютър да не ги болят очите, стари хора, с ниска заплата или пенсийка на които децата са им в чужбина и те са принудени да пишат е-маили да искат пари от тях защото не им стигат. войници или болни които са в отпуск но искат да драснат по някой ред... е просто арогантно. Не знам защо го даваш като пример, когато си работил в интернет клуб как си крал, но виждайки посетителите на интернет клубовете ми се струва, че е адски арогантно....



Тема Re: на мене ли?нови [re: DTMF]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано14.05.06 01:19



Дали с подаряването на тази карта, продавачките и продавачите в 2ве ще престанат да крадат?
Май говорим за това, което правят, което не отговаря в описанията на чечо по-горе, а не за тази твоя карта, която не ти трябва...



Тема ясно... Изобщо Чечо по горе не е прав!нови [re: нaблюдaвaщ]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано14.05.06 01:22



Убедих се на няколко пъти, че когато е писал

В отговор на:


2be в момента са единствените, които наистина работят професионално, точно и вежливо.



не е попадал на такива случки.
Е ти сега кажи, да ти върнат цяла стотинка повече, отговаря ли горното описание за професионализъм и точност!? Според мен НЕ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.