Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:28 24.09.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Не оправдавам...нови [re: 2be]  
Автор VANDAL (Групенфюрер)
Публикувано07.05.06 21:40



В германос извинявай обръщат толкова внимание, че чак са досадни разбирасе зависи на кого попаднеш.Телефона за, които говорех по горе не е внесен от вас,а вносителя който използвате не го е внесъл както трябва.Лека вечер.



Тема Re: Не оправдавам...нови [re: 2be]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано08.05.06 01:05



Да те попитам нещо... Можеш ли да увериш хората тук, че в кутията на ВСЕКИ един телефон във вашите магазини има документ "Декларация за съответствие"... сертификат, че отговаря на стандартите по БДС? Ако не знаеш какво представляват мога да ти обясня...
Можеш ли да увериш хората тук, че на всяка кутия на телефоните във вашите магазини има стикер с името на вносителя, адрес, телефон за връзка...?
Ако и това не знаеш какво е...да го обясня...
Нямам повече въпроси...



Тема Re: Не оправдавам...нови [re: Cпoмeниии]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано08.05.06 10:42



"Е те такова животно нема" - и да го видя в някой магазин в БГ няма да повярвам на очите си

-=MaHLaN=-


Тема Re: Не оправдавам...нови [re: Cпoмeниии]  
Автор 2be (Бъди мобилен...)
Публикувано08.05.06 10:48



Здравей,
знам какво означава и декларация за съответствие, знам също така и какво означава "стикер с името на вносителя, адрес, телефон за връзка".
Не искам да убеждавам, когото и да било, в каквото и да било. Отиди , в който и да е наш магазин и провери. Аз гарантирам, че има и от двете. В противен случай поемаме прекалено голям риск всеки клиент купил си от нас продукт(не само телефон) да отиде във федерацията на потребителите.
"Можеш ли да увериш хората тук"? Отново повтарям аз не съм адвокат , въпреки, че имам достатъчното познания...
Верига магазини 2Ве е българска верига, която противно на очакванията на конкурентите си се развива.


2be - БЪЛГАРСКАТА ВЕРИГА
Изборът е Ваш, предложенията са наши и неустоими...


Тема Re: Не оправдавам...нови [re: 2be]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано08.05.06 11:10



Благодаря за отговора...
Само да уточня....не се правя на прокурор...не искам да си адвокат...
Нека приемем, че съм обикновен потребител...
Твърденията ти са доста ангажиращи! Но реалността в магазините ви е друга... за съжаление.
Попитах...да си направя ли труда да постна снимки..или да разчитам на коректността ти?
Идеята ми е, че когато твърдиш нещо, трябва да си сигурен, че нещата са както ги казваш..та и за това..." да увериш..."
Само да те подсетя нещо... До съвсем скоро бяхте клиент на един "вносител"...който познай защо вече не съществува...поне в предишния си вид...носеше името на планината южно от София...с думичката базар пред нея.



Тема Re: Не оправдавам...нови [re: Cпoмeниии]  
Автор 2be (Бъди мобилен...)
Публикувано08.05.06 11:15



Здравей,
твърдя го, защото съм сигурен! Естествено можеш да провериш. Също така на гърба на всеки аксесоар, на кутиите с електрониа, както и вътре, а също така и на всеки останал продукт. Глобата за непоставен стикер (на аксесоари) се поема от търговците и управителя на съответния магазин, така че ГАРАНТИРАМ, че има.

2be - БЪЛГАРСКАТА ВЕРИГА
Изборът е Ваш, предложенията са наши и неустоими...


Тема Re: Не оправдавам...нови [re: 2be]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано08.05.06 11:20



Отново благодаря за отговора...
Избирателно отговаряне...с пропускане на частта, която не е удобна...ама и това е нещо.
За спорта...като имам време...ще намина в произволен ваш магазин...стана ми интересно...



Тема Re: и мене ме окрадоха в 2бенови [re: $тa пoтpeбитeлka]  
Автор JoroH (ВРИД)
Публикувано08.05.06 16:35



Аз нямам основание да съм недоволен от ТуБи. Посещавал съм магазин на фирмата още преди да носи това име (бяха представители на Мобиком). Странна е чувствителността към връщането на едната стотинка. Преди Нова година си купих от Хенди промоцията на М-тел с трите бг-филма - харесват ми филмите. Струваше 9.90, но ми взеха 10лв без ресто - 10 ст бакшиш. Не ми е идвало дори наум да си искам стотинките. В Туби са вежливи и компетентни (поне това, на което съм попадал). Иначе гафове стават навсякъде.



Тема Re: 2Be - Тубинови [re: Nikolov]  
Автор new* (непозната)
Публикувано11.05.06 02:15



Чудя се, защо чакате толкова много по магазините за карти?! Аз купих моята от клон на БТК и цялата процедура ми отне 10 мин. и то защото си избирах номер. Та го гонили, пък боклук го наричали... бреее... що така?
Аз не вярвам на тази история... едва ли има толкова смел служител някъде...



Тема Re: но в Германос не крадат от клиентите!нови [re: Пoтpeceнa]  
Автор Лyдko (познат)
Публикувано12.05.06 03:41



Значи, не искам да оточнавам магазина, за да няма допълнителни спеколации. Горе долу в този приод е в който ти си си го купил е. А.Д. ако някой познава инициалите ги беше взел на далавера, а оторизираните собсвеници нямаха, за да направят доставка и за това се беше случило така. А съм над 100% сигурен че и в Германос не са връщзли до стотинка така, че без тия...

Капиш



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.