Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:53 24.09.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Лъжеш!нови [re: VANDAL]  
Автор Лyдko (познат)
Публикувано02.05.06 01:11



Хе хе... Германос също внасяха Сони Ериксон т610 преди 2 години горе долу, закупени от т-мобайл Германия и книжките ги бяха докарали една седмица по-късно. Така че всички имат такива далаверки. Но от 2би има още какво да се желае докато достигне гореспоменатите!

Капиш


Тема За Ловечнови [re: 2be]  
Автор hricava (запознат)
Публикувано02.05.06 12:13



Ще се радвам, ако има последствия за тези, които считат, че като сме малък град обслужването трябва да е безобразно Това говори, че се опитвате да промените манталитет, изграждан с години в България- клиента да е последна грижа и ви пожелавам да успеете!



Тема Re: Лъжеш!нови [re: Лyдko]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано02.05.06 15:24



Хм точно преди две години айде година и 10 месеца съм купивал т610 от германос и си беше напълно редовен с книжка на бг,цд и чист софтуер без направени профили на чужди оператори и други подобни глупости.В кой германос си го видят този т610 на т мобайл

Разни брандирани модели съм виждал в германос 2002 малко следкато тръгна глобул.След това не съм виждал.

Редактирано от VANDAL на 02.05.06 15:27.



Тема и мене ме окрадоха в 2бенови [re: Nikolov]  
Автор$тa пoтpeбитeлka (Нерегистриран)
Публикувано07.05.06 16:26



Да може да ме помислите за поредното калканче или някаква си пена, но и на мене ми се случи да ме окрадат в тези магазини, както най-нагло ми се хилиха докато ми подаваха чантичка с продукт за 49.99 лв. Магазинерката беше много нагла, но аз и секнах арогантната усмивка с дуиите: Сигурна ли сте че сте ми сложили в торбичкарта всичко?
тогава тя се сети и брънкна в едно шкавче и извади и ресто от 1 ст. и ми върна.
Всичките тея защити тука на тази верига магазини значат, не нещо, друго, а поредното бля бля, защото все още не са си научили магазинерите да не крадат.
Аз повече няма да пазарувам от там. Ако някой луд иска да го оберат поред бял ден и то с дребна суна - явно кокошкари са тея продавачки, да ходи да си купува!



Тема Re: и мене ме окрадоха в 2бенови [re: $тa пoтpeбитeлka]  
Автор VANDAL (Групенфюрер)
Публикувано07.05.06 16:29



ех тези планктони...



Тема но в Германос не крадат от клиентите!нови [re: Лyдko]  
АвторПoтpeceнa (Нерегистриран)
Публикувано07.05.06 16:29



Никога до сега не ми се е случвало да не ми върнат до стотинка. Докато в 2ве редовно, обират хорицата



Тема защо оправдаваш крадливите ти служители?нови [re: 2be]  
АвторHeдoвoлнa (Нерегистриран)
Публикувано07.05.06 16:33



Ясно е че крадът! Ясно е и че от тебе поотрадват. Но след като според тебе нищо не се е случило, следователно, сте една збирщина от нископлатени продавачки които гедат да джобнат я клиента я работодателя, и такъв, който не му пука щото краде пари!
Определено не ни се пазарува повече в това място!



Тема Re: защо оправдаваш крадливите ти служители?нови [re: Heдoвoлнa]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано07.05.06 20:05



Замисли се защо в цял свят 99% от цените завършват на .99 .. наистина за какво е всичко това не вярвам да се хабиш толкова за 1ст

-=MaHLaN=-


Тема Re: защо оправдаваш крадливите ти служители?нови [re: Nistel]  
Автор VANDAL (Групенфюрер)
Публикувано07.05.06 20:12



Има една наука психология......до колко я удобрявам е отделен въпрос...



Тема Не оправдавам...нови [re: VANDAL]  
Автор 2be (Бъди мобилен...)
Публикувано07.05.06 21:31



Здравейте,
прочетох всяко едно мнение. Първо искам да кажа, че не се чувствам на подсъдимата скамейка, въпреки, че повечето от Вас явно се олицетворяват като прокурори:).
Не оправдавам поведението на никой наш търговец, който не зачита интересите на клиентите!
Веригата ни има недостатъци предимно в обслужването и не добри търговци,
но не мисля, че са повече отколкото в Германос, Jeff, Мобил свят ДА-ДА и други вериги. Съжалявам, че съм употребил думата "специален", а не официален вносител, мился че грешки като "Збирщина" са доста по-зловещи, но не мислся да отделям внимание на правописни грешки. Форумите са вид общуване и точно затова съм тук. Не се изживявам като Администратор, Модератор или какъвто и да било. Чисто и просто без нападки се опитвам да общувам.
Относно търговците в Ловеч те са санкционирани (както следва по Закон). Още веднъж се извинявам.
Когато човек не е доволен от нещо си търси правата и интересите. Мисля, че са малко магазините , в които когато влезнете някои Ви се усмихва и Ви отдава толкова голямо внимание (мога поне да твърдя, че в Германос изобщо липсва такова отношение освен в случаите, когато още с влизането не заявя, че искам да купя Нокия 8800 или нещо от този клас).
Последно мога да заявя, че тази година има 3 неустойки по договор с официални вносители (2 от тях са на Германос и едната на Мобил свят), поне за толкова знам.
Не отричам, че има възможността в нашата верига да е имало телефон без книжка, но случаите мисля, че наистина са рядкост и според мен има своите обективни причини. В 2Ве НЕ се внасят нелегални телефони.

P.S. Няма да имам скоро възможността да следя форумите, така че предварително се извиняам и заявявам, че не е поради нежелание да отговоря:)
Успех!

2be - БЪЛГАРСКАТА ВЕРИГА
Изборът е Ваш, предложенията са наши и неустоими...

2be - БЪЛГАРСКАТА ВЕРИГА
Изборът е Ваш, предложенията са наши и неустоими...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.