Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:15 17.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема :))нови [re: Mapия]  
Автор 2be (Бъди мобилен...)
Публикувано15.04.06 00:29



Здравейте,
понеже Мария и Калканчето вече трети или четвърти път засягат двете стотинки реших, че след като за пореден път си е закупила карта(цитирам Мария) от наш магазин едва ли е толкова недовлна, а когато очаквате някакво ресто в порядъка на 1ст. - пойскаите си го! Не вярвам, който и да било да Ви откаже:)
Ако все пак се чувствате наистина толкова ощетени оставете някакъв адрес, банкова сметка или нещо друго и ще Ви преведем около 2лв (това по моите сметки са около 200 покупки-да имате и няколко в аванс), което може би е доста повече, но за нас е важно редовните клиентки като Вас да остават доволни. Това, което написах е съвсем сериозно и по никакъв начин не се опитвам да Ви обидя.
P.S. Живял съм над две години в Германия и никъде не са ми връщали по 1 пфенинг или евро центове, но наистина това е без значение.



2bе
Върни стария си телефон-вземи нов... може и адреналинка

Редактирано от 2be на 15.04.06 00:31.



Тема Re: :))нови [re: 2be]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано15.04.06 08:08



Само за информация.Калканчето и Мария е един и същи човек.



Тема Re: Хайде малко математиканови [re: Kлakaнчeтo]  
АвторSAS (Нерегистриран)
Публикувано19.04.06 16:17



Абе - рибо - що вместо да смърдиш тука на развалено - просто не си поиска едната стотинка?

Ще ти дам един хинт аз как правя - понякога ползвам такси и понякога бакшиша ми се струва омразен (по принцим мразя шофери - сещаш се), особено като се опитва да ме заговори за работа/футбол/еба_ли_му_мамата_кво... Та чакай, че се отплеснах - стигам си до където си стигам и сметката е да речем 6,50 - давам примерно 7,00 и си седяяяяяяяя и слушам (обикновено) чалга докат не реши да ми върне. Не е имало случай да не си получа рестото, а не съм особено респектиращ като физика, да знаеш (даже по-скоро имам интелигентен вид)...



Тема Re: :))нови [re: 2be]  
Авторkro (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 15:36



"P.S. Живял съм над две години в Германия и никъде не са ми връщали по 1 пфенинг или евро центове, но наистина това е без значение."

Това много не го вярвам ама наистина е без значение :)

Въпроса наистина е принципен. Защо не ги обявявате цените кръгли, ако е толкова проблем връщането на ресто. На никой не му е проблем да даде 1-2 или повече стотинки.
Въпроса е че аз си го мисля, а може би и повечето хора - всеки гледа да прецака някого. Това е от край време отношението на търговците към клиентите, от което губите сега и вие.



Тема Re: 2Be - Тубинови [re: Nikolov]  
Авторmaistora_1 (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 20:14



само да добавя :


всеки да си направи изводите сам!



Тема да ти напомня ли какво съм написала по-горе?нови [re: SAS]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано24.04.06 15:21



че съм ги заредила с дребни и на мен в случея не е имало нужда да ми връщат.
Те не са връщали на друи милиони клиенти дето имат, и дето не са си носили дребните стотинки. Не знам за какво си се изсрал с това мнение, но прочети какво съм писала по-нагоре.



Тема Re: на мене ли?нови [re: dtm]  
Авторkaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано24.04.06 15:24



е да крадците на милиони лелвове, е възможно да изтърсят лафа, за мен това не е кражба.... щото какво ме интересува 1 стотинка като крада милиард.
Така че дали за тебе това е кражба или не, не ни интересува. Факт е, че кибритчето което продават в магазина не е безплатно, въпреки че струва 5 ст.



Тема Лъжеш!нови [re: 2be]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано24.04.06 15:33



В германия, навсякъде връщат пълно ресто. и в голямите магазини като Karstadt, Galeria Kaufhof, -,real, Kaufland, Extra, PennyParkt, Media, Markt, и т.н.
Не знам как ти дойде на накъла да наречеш немците крадци, те може да са убийци, но в манталитета им, не е навлязъл още порокът да крадът, като, Българите, които м/у другото с това са известни на цял свят. Както онея, в Манхайм, дето обрали един магазин на Реве груп, и взели 3 консерви, 5 кутии цигари, 2 нат. сока ама не марка ja. И кво най накрая ги затворили за по 2 години... Въпреки че за rewe груп, кражбата е точно за 1 ст. при положение, че капитала му е милиарди.

Останалото няма да го коментирам, то не е за мен, но е факт, че щом предлагаш нещо като обещетение, признаваш, че в магазините ви с краде. и то с по 2 лева от клиент.



Тема Re: на мене ли?нови [re: kaлkaнчeтo]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано25.04.06 01:25



Тц тц ,направо си ме нарече крадец на милиардиПоласкан съм

а сериозно ли си носела точни за покупка на ваучър от 9,99 ??? чак не мога да повярвам,наистина ли има жълти стотинки в обръщение???

Знаеш ли,имам една карта (предплатена) на вивател заредена с 30 лв, ако беше наблизо щях да ти я подаря,честнопонеже не ми трябва .

300 безплатни минути в мрежата на вива и без това ми са много



Тема Re: Лъжеш!нови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор 2be (Бъди мобилен...)
Публикувано25.04.06 01:31



Здравей,
наистина ми беше доста трудно да схвана смисъла на всичко, което си написала...
С изреждането на всички големи магазини в Германия сигурно се опитваш да докажеш пред някого, че си била там... БРАВО:)
Относно кражбата-не съм чул, но може и да има... знаеш ли, че в Америка преди 4 години едно хлапе изби цяло училище?!
Говорех за магазини за мобилни услуги, но е очевидно, че ти явно по-често си посещавала хранителните магазини.
Предлагам ти да отвориш очите си и да видиш, че има къде къде по важни неща от това да пишеш по форумите как в някакъв магазин в Дружба не ти били върнали стотинка... ужас... не дай боже да те настъпи някой в трамвая.
Пак добре, че имам кола!:)

2be
Разцъфнаха новите пролетни промоции....
Бъди мобилен....



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.