Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:53 26.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Усмивка....нови [re: VANDAL]  
Автор 2be (Бъди мобилен...)
Публикувано14.05.06 01:23



Здравейте,
с колегите обсъдихме темата за "стотинката" в една от наскоро провелите се оперативки и за успокоение на всеки потърпевш клиент ще кажем, че в 2be всеки клиент ще получи всичко до стотинка. Никога умишлено не сме се опитвали да лъжем клиентити си, още по-малко по този начин. Тук ще кажа, че ако срещнете некадърен продавач, касиер или търговец то процента да срещнете такъв и в друга верига е не по-малък. Единственото, което трудно ще срещнете в другите вериги е толкова усмихнати и ведри търговци.

2be да бъдеш уникален...



Тема Re: на пък ми върнаха цяла една стотинка в повеченови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор PeterPan. (стар познайник)
Публикувано14.05.06 01:57



Предлагам да си уредите среща с Мария (Калканчето), за да и дадеш тази стотинка, за да приключи тази история с щастлив край.

Боже, в такива случаи си казвам, добре че съкратиха с три разряда парите преди време, че сега разни Марчета да имат 1000 пъти по-малко поводи да плачат.



Тема Re: на пък ми върнаха цяла една стотинка в повеченови [re: PeterPan.]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано14.05.06 03:52



Не дай си боже пък Калканчето,Мария и потърпевшата(за които си личи че са един и същ човек) някога да отидат на почивка по черноморието и да установят че в заведенията там закръглят сметката на минимум 50 стотинки нагоре Предполагам че после няма да може да заспи спокойно



Тема Re: Усмивка....нови [re: 2be]  
Автор VANDAL (Групенфюрер)
Публикувано14.05.06 08:06



Съгласен съм че не крадете нарочно.Съмнявам се някой да краде нарочно.Но хайде не коментирай пак другите вериги,има неща, в които са доста по-напред от вас.Има неща в които вие сте по-напред.Не се мислете за дар божий за българският народ.



Тема Re: на пък ми върнаха цяла една стотинка в повеченови [re: VANDAL]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано14.05.06 09:08



Ако всеки ден плащам сметка, и ми връщат по повече от стотинка вповече ще се случат следните неща:
- платените от мене пари, те ще се вложат за подобряване на услугата
- там където плащам ще назначат повече служители
- повечето служители ще връщат на повече клиенти по стотинка вповече
- все повече клиенти ще споменават на все повече други хора за тази стотинка
- тези хора ще бъдат обвзети от желание и те да станат клиенти
- все повече клиетни ще плащат всеки ден сметки
- все повече хора ще натрупват милиони.

Аз съм горд, че положих началото на този позитивен лавинообразен процес !

ReadOnly: spectator@mail.bg


Тема пък на мене ми харесанови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано14.05.06 09:42



На мене обслужването ми допадна.

Плащането отне точно двадесет секунди.

Аз говоря от мое име, а ти?

ReadOnly: spectator@mail.bg


Тема Re: на пък ми върнаха цяла една стотинка в повеченови [re: DTMF]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано14.05.06 11:19



Само уточни, че става дума за южното черноморие...по северното няма да се мине само с 50 ст.



Тема о не само там! Има много мизерни места!нови [re: DTMF]  
Авторkaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано14.05.06 22:42



но първо да разясниш за какво говориш, в предположенията ти?
После да кажа, че например и в центъра на София, има такива мизерни места, дето крадаат.
Например площад славейков, От едната страна Трол: яко друсат бедните сервитьорки с кражбите на бакшиш: но взимат много малка заплата. От другата страна обаче МакДоналдс, там не крадат. Виждам аз къде ходят интелигентните хора: в Трол някакви утрепки, спестили последните си парички, решили да се изфукат, или да свалят някое гадже... Иначе заведението празно...
В Мак Долалдс пълно и деца има и бабички...

Но сега не започвайте да казвате колко лошо е да ядеш в Мак Доналдс!



Тема Re: о не само там! Има много мизерни места!нови [re: kaлkaнчeтo]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано14.05.06 22:46



Че Хубаво ли е в Мак Доналдс? Предпочитам истинска българска кухня



Тема така, е: Кражбата става за секунди!нови [re: нaблюдaвaщ]  
АвторKaлkaчнeтo (Нерегистриран)
Публикувано14.05.06 22:50



Чувала съм и в трамвай така мангалките го правели: За няколко секунди и пътничка остава без протмоне. И се чуди кога ли я обраха: изобщо и не забелязва. Яки професионалистки са тея мангалки там. Може би от горния ти постинг, се прави заключението че и същата професионална школа са изкарали служителките на обсъжданата верига?
П.п. и аз говоря от мое име: При мене плащането се забави с около 3 минути, докато си преброят жълтите стотинка по 1 и по 3, които бях принудена да им занеса за да не ме окрадат и мен. Писала съм по горе... явно не си чел




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.