Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:50 28.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Не искат да ми възстановят сумата!нови  
Автор Дyпapин Дyпapинoв (аз съм бе!)
Публикувано05.04.06 15:45



Ще ви разкажа една (според мен) невероятна история. В момента съм абонат на Мтел (служебен телефон). На 16.02.2006 ВИВАТЕЛ пусна новата си предплатена тарифа "Всеки ден" и понеже аз водя лични разговори към всички оператори реших да си купя една сим карта за мен, за да си говоря без притеснение на 31 ст. със всички мрежи. Картата купих на 18.02.2006 около обяд от магазин 2ве гр. Пловдив на Джумаята. Всичко по опаковката си беше ОК - запечатана както си трябва. Същия ден я активирах, като веднага изключих гласовата поща и заявих преминаване на тарифа "Всеки ден". Нямах никакви проблеми през целия период, докато я ползвах, няколко пъти се налагаше да звъня на оператор и всеки път бяха много любезни. На 30.03.2006 купих и активирах ваучер от 20 лв. с идеята на другия ден, по течащата промоция, да ми бъде възстановена същата сума в картата.

Както казваше Петко Бочаров "Да, ама не!". Стана 31.03, стана и 01.04 и НИЩО. Обадих се на 01.04 вечерта и обясних проблема. Мадамата каза, че всичко е ОК и би трябвало да ми преведат по картата 20 лв. и ще предаде проблема за другия ден да се задвижи.

Два дена НИЩО. Звъня пак на 123 (на 03.04 вечерта) и този път ми казват, че понеже картата ми е активирана на 03.01.2006 не влизам в промоцията?!?!?!?!?!? Викам, ама как така, та аз съм я купил месец и половина след като съм я активирал според вас? Ами така, на компютъра така излизало. Щели да предадат проблема бла-бла-бла...

Последно - звъня снощи на 123, обяснявам отново за проблема, и пак ми казва мадамата, че съм я активирал картата на 3 януари и дори ми каза с какъв телефон - МОТОРОЛА, а аз през живота си не съм държал в ръце такъв ГСМ?! Днес отидох в 2ве и още като започнах да обяснявам ми казаха, че този проблем съществува и то не е само с мен, а има и други и ще пускат жалба до ВИВАТЕЛ.

Това е, очаквам вашето мнение как е възможно да се получи такова нещо?



Тема Re: Не искат да ми възстановят сумата!нови [re: Дyпapин Дyпapинoв]  
Авторlabarum (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 16:11



Хмммм ... да ... За съжаление явно стават и такива неща. Освен да пуснеш и ти жалба, друго не виждам какво можеш да направиш. Според мен ще се разреши положително проблема. Все пак те вероятно държат на доброто си име. Успех!



Тема Re: Не искат да ми възстановят сумата!нови [re: Дyпapин Дyпapинoв]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 20:50



Ами аз само да спомена че съм си купувал карти от 2бе и не е имало такива случки с тях,



Тема Re: Не искат да ми възстановят сумата! [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор 2be (Бъди мобилен...)
Публикувано05.04.06 23:07



Здрасти,
отиди в наш магазин и помоли да ти дадат номера на BackOffice Vivatel.
Оттам проблема ще се разреши доста по-бързо.

Успех!

2bе
Върни стария си телефон-вземи нов... може и адреналинка


Тема Re: Не искат да ми възстановят сумата!нови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор Дyпapин Дyпapинoв (аз съм бе!)
Публикувано06.04.06 13:56



@Калканчето
Аз не обвинявам ни най малко магазин 2ве - просто е факт, че картата купих от там.
@2be
Не знам дали да не изчакам да видя с какво ще помогнат от Вашия магазин по моя въпрос или сам да се занимавам с Вивател?

Редактирано от Дyпapин Дyпapинoв на 06.04.06 13:57.



Тема Re: Не искат да ми възстановят сумата!нови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано06.04.06 14:35



...че съм си купувал карти...

...съм по доволна, днес утре... - пак




Хм, хермафродит??? Или травестит???

Редактирано от Cтepн™ на 06.04.06 14:40.



Тема Re: Не искат да ми възстановят сумата!нови [re: Дyпapин Дyпapинoв]  
Автор Julian (инженер)
Публикувано06.04.06 17:38



Преди няколко дена и аз си купих стартов пакет на вивател. Педи малко я разпечатах и сложих в телефона. Веднага се видя непрочетен SMS, на който пишеше, че картата ми е активирана и има 20лв и е валидна до 5.12.2006. СМС-а е пратен на 03.01.2006г. Обадих се на оператор да питам какво става. окаасе, че картата ми е активирана както твоята на 3.1.2006г. Даже имало регистриран разговор от 16 секунди, но сумата в карата си е 20лв, което е абсурдно. Мацката ми каза да отида в магазина от който съм я купил картата. Ясно е, че проблема е във вивател. Още повече картите са активирани все на една и съща дата. Стартовия пакет е купен от 2бе във Варна.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: Не искат да ми възстановят сумата!нови [re: Julian]  
Автор Дyпapин Дyпapинoв (аз съм бе!)
Публикувано06.04.06 17:45



Ами и аз получих тогава СМС, че е активирана, ама честно казано не погледнах от коя дата е и го изтрих веднага. 20-те лева си бяха на мястото и не заподозрях нищо, мамка му и прасе :-(



Тема Re: Не искат да ми възстановят сумата!нови [re: Дyпapин Дyпapинoв]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано06.04.06 18:25



Поправи ме, ако греша, но това с връщането на изговореното не приключи ли?
В смисъл картите са били активирани на 03.01 и промоцията си е течала...който е сложил карта в телефон си е върнал парите, който сега слага...ами има си ги 20-те кинта вътре, нали? 20 - 0 + 0 = 20



Тема Re: Не искат да ми възстановят сумата!нови [re: Cтepн™]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано06.04.06 20:24



Познай! Гадаенето е твоя основна черта, по форумите. А любимо занимание ти е да ги обсъждаш. Дали вечер като спя, си ... и после си ...? Помисли с ... върхо този факт!

Моля, без глупости.

Редактирано от Чo :) на 06.04.06 22:44.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.