Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:09 22.09.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Проблема е уреден!нови [re: Дyпapин Дyпapинoв]  
Авторнoпe (Нерегистриран)
Публикувано14.04.06 01:30



задаваш ли си въпроса защо ти дадоха ваучер?
@2бе-защо не му каза тел.номер на вашия support office?Ako някой от вашите даде номера на Back Ofiice-a e за убиване!
@Vandal-99% казваш.Ще приведеш ли доказателства?
Човека ви го каза->бонус за АКТИВИРАНА карта!!!
Толкова ли не можете да сметнете 2+2 ???



Тема Re: Не искат да ми възстановят сумата!нови [re: Julian]  
Авторнoпe (Нерегистриран)
Публикувано14.04.06 01:32



Какво стана в Комисията ???



Тема Re: Не искат да ми възстановят сумата!нови [re: нoпe]  
Авторmaistora_1 (Нерегистриран)
Публикувано16.04.06 23:41



поне не съм единствен...само че разликата при мен е че аз купих картата от софия...пак от 2бе...сега да видим какво ще се случи по моя случай,защото аз няма да оставя така нещата..
към колегата който пусна тема - изкажи мнение и по моята :





Тема Re: Не искат да ми възстановят сумата!нови [re: maistora_1]  
Авторivan (Нерегистриран)
Публикувано17.04.06 10:37



а не е ли вероятно да са я активирали декември,да са я изговорили и на 7 януари-отново цяла- и при тебе!



Тема Re: Не искат да ми възстановят сумата!нови [re: ivan]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано17.04.06 11:09



Ако картата не е зареждана с допълнителен ваучер, е елементарно да се провери кога е активирана.

Да попитам имала ли е Вивател промоция "Удвои парите си" след 7-и януари 2006.? И ако да какво е представлявала точно?



Тема Re: Не искат да ми възстановят сумата!нови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор Julian (инженер)
Публикувано17.04.06 11:31



Тука май са издънката не е на вивател, а на 2бе. Всички сме си купили картите от 2бе, но от различни градове. Иначе ако има още хора презакани от Варна съм съгласен да се съберем и да отидем заедно в комосията за защита на потребителите. Със сигурност ще ни обърнат внимание. Надявам се да си пазите касовите бележки.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: Проблема е уреден!нови [re: нoпe]  
Автор Лyдko (познат)
Публикувано22.04.06 06:12



Еми да... мирише на 2бе... имаше на времето едни тухли - ФИЛИПС нещо си, в които се поставяше цялата карта, както в Булфон поставяш фонокарта. Ако е вярно за бонус при активация и също така, че преди 2 сим карти бяха за 20 лв, то има резон да се получи. Пък предполагам, че от 2бе не са знаели за предстоящата промоция на Вивател и са помислили, че с евентуалната активация и последваща продажба ще одарят кьоравото. А и ваучери що са дали на хората после... защо от Вивател не казват да се ходи директно някъде да се вземе ваучера, а инициативата за това е в 2бе. Пък и случката е само с магазини на 2бе. Като заключение според мен изцепката е 2бе...
Аууу как ми се спи!!!

Капиш



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.