Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:50 21.09.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не искат да ми възстановят сумата!нови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано06.04.06 20:26



Пак почваш с глупостите.Мислих си че присъствието на модератор те респектира ама май греша...



Тема Re: Не искат да ми възстановят сумата!нови [re: Cтepн™]  
Автор Дyпapин Дyпapинoв (аз съм бе!)
Публикувано07.04.06 09:11



Oнова с връщането на изговореното приключи на 31.12.2005, тук става въпрос за друга промоция - "Удвои парите си" -

точно това е проблема, че аз съм купил и активирал картата между тези 2 дати на промоцията, а те твърдят, че е преди това, и то доста преди това.



Тема Re: Не искат да ми възстановят сумата!нови [re: VANDAL]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 09:16



я сега и ти хвърли твоя боб. Надявам се че го смени?



Тема Re: Не искат да ми възстановят сумата!нови [re: Дyпapин Дyпapинoв]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано07.04.06 11:48



vivatel представя ново предложение за потребителите на предплатени мобилни услуги – „Удвои парите си!”. Промоцията важи за всички нови клиенти на мобилния оператор, които активират предплатената услуга на vivatel от днес – 25 януари до 28 февруари 2006 г. и се състои в това, че стойността на първия активиран от тях ваучер до 30 март 2006 г., ще бъде презареден по техните vivatel сметки на 31 март 2006 г.

Виж какво съм подчертал...ключовата дума е активират ...а от предните ти постове и от поста на Джулиън се разбира, че картите са активирани на 03.01...3 седмици преди периода на тази промоция...т.е. според Вивател не отговаряте на условието "нови клиенти".

Ако това се окаже, че не е грешка из компютрите им и картите са целенасочено активирани преди старта на промоцията...то дотук с "честното и лоялно отношение, без скрити условия и клопки".
Или може би виновен си си ти и е трябвало да изискваш да ти продадат неактивирана вече (в аванс) карта
Точно така бяха виновни и Гл-клиентите, дето повярваха на гръмките реклами за неограничени разговори с един номер..



Тема Re: Не искат да ми възстановят сумата!нови [re: Cтepн™]  
Автор Julian (инженер)
Публикувано07.04.06 12:50



При мене абсура е ясен като бял ден. Хем в картата ми има 20лв, хем е проведен разговор от 16 секунди според вивател. Телефонистката от 123 разбра, че нещо не е както трябва но незнаеше какво да направи. Днеска ще отида до 2бе да видим какво ще ми кажат. Все пак аз не съм много прецакан тъй като нямат да ми връщат пари. Другия абсурд е, че картата е активирана на 3.1. а е валидна до 5. 12. СПоред мен би трябвало да е валидна до 3 или 4 -ти декември. Редно е Вивател да си оправи грешката в компютрите.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: Не искат да ми възстановят сумата!нови [re: Julian]  
Автор Julian (инженер)
Публикувано07.04.06 19:21



Ходих до 2бе. Съответно без резултата. Нищо неможели да направят. Да съм се обадил пак на 123. Прехвърлят си топката. Ясно, че от 2бе не са виновни за грешката на Вивател. Редно е като си допуснал грешка да си я оправиш. АКо не ме домързи ще отида до комисията за правата на потребителите. Първо пак ще пробвам на 123 какво ще кажат. Аз нищо не губя, но въпроса е принципен. Даже ще им намекна, че ако не ми оправят периода на валидност ще се обърна към комисията за защита на потребителите. Толкова ли е трудно в компютъра да се промени една дата. Хубавото е, че не си запазих касовата бележка.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: Не искат да ми възстановят сумата!нови [re: Дyпapин Дyпapинoв]  
Авторpiny (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 01:20



не искам да обвинявам или оневинявам който и да е било защото е ясно, че има грешка по трасето, но ако не се лъжа на дилърите им се плаща наактивирана карта. това, че опаковта е била, ако е била, цяла нищо не значи



Тема Я звънни пак и питай от каква Моторола?нови [re: Дyпapин Дyпapинoв]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 10:02



Че май и двамата сте от Варна и проблема може да е в дилъра наистина...Ако е от онези големите тухли, които работят с големия размер карти
Питайте и двамата - стана ми много интересно!



Тема Re: Не искат да ми възстановят сумата!нови [re: piny]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 10:19



аз пък четох, на опаковката, че била направена в Белгия, и сигурно там ги активирват и след това пращат в България.



Тема Re: Не искат да ми възстановят сумата!нови [re: Julian]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано08.04.06 11:54



За мен по-интересното остава активирането на картата.
Коя ли е причината? Имам няколко предположения и ще се радвам да разбера.
Може да е случайна активация. Може да е с цел рязък скок на "потребителите" (Колкото и да се дъвче какво значи потребител, то общоприета практика е такъв да е активирана и действаща карта). Може умишлено да са активирали карти, които са планирали да дадат на екс-мобикомци и част от тях да са се озовали в търговската мрежа. Може да са авансово активирани, за да се радват потребителите, че веднага след купуване и слагане в апаратите са готови. А може и да си е обикновен тарикътлък, за които споменах в предния пост - нова промоция, за нови клиенти, които обаче не са нови, щото картата е активиране преди старта на промоцията.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.