Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:22 18.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Днес реших да стана клиент и на Вивател...нови  
Автор The Secret Lover (just secret)
Публикувано01.04.06 16:40



Днес реших да стана клиент и на Вивател на тарифен план нон-стоп. Влизам в новия им бизнес център, вътре няма никой. по едно време излиза един капут в костюм от една стаичка и ми се усмихва. Казах си желанието, той ме покани да седна и ми каза че щяло да стане бавно. Викам ОК. 10 мин кълва нещо по клавиатурата като 3 пъти вдига телефона. После взе да ме разпитва: Женен ли съм, деца имам ли, апартамент имам ли, от колко време живея там, банкова сметка имам ли, от колко време я имам, какво работя... по едно време му викам... пич аз съм дошъл да стана абонат на Вивател а не да тегля кредит бе. Ама системата така го искала и ако несъм отговорел нямало да ме одобрят. През цялото време ми говореше едно тихичко което ме напрягаше допълнително. Звучеше силна музика с която трябваше да се надвиквам. пита ме искам ли роуминг. Ми викам що да не искам... нали рекламирате че имате. Звъня някъде си, пита нещо и каза че трябвало да платя на момента 140 лв за роуминга. Викам няма роуминг тогава. Пак звъня някъде, каза че съм се отказал и ми казаха че трябвало пак да пише наново. След 30 мин нерви викам пич давай си ми личната карта и прати много поздрави на Вивател от мен ама наистина много неставате още. Той ме гледа, премигва... и това беше.

Редактирано от The Secret Lover на 01.04.06 16:46.



Тема Re: Днес реших да стана клиент и на Вивател...нови [re: The Secret Lover]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано01.04.06 16:57



Трябвало е да му кажеш, че няма да си дадеш личните данни, освен лична карта най-много. Колко деца имаш и дали изневеряваш на съпругата си не е негова работа. Пък да видим дали нямаше да ти направи договор.



Тема Re: Днес реших да стана клиент и на Вивател...нови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор The Secret Lover (just secret)
Публикувано01.04.06 17:49



каза ми че трябвало да си изпея фсичко щото иначе нямало да ме одобрят. тогава му казах че съм тук за договор а не за кредит.
засега се отказах тотално от вивател



Тема Малиинови [re: The Secret Lover]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано01.04.06 18:06



Ти ме заинтригува.
Ще взема да отида да се позаяждам малко на воля.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Днес реших да стана клиент и на Вивател...нови [re: The Secret Lover]  
АвторДeдo Йoцo (Нерегистриран)
Публикувано01.04.06 19:14



Стига бе, това е първоаприлска. Мобилните ни оператори може да се ръководят от големи идиоти, но чак до там да стигнат просто не е възможно.

Интересно колко хора се вързаха на първоаприлския майтап.



Тема Re: Днес реших да стана клиент и на Вивател...нови [re: Дeдo Йoцo]  
Автор The Secret Lover (just secret)
Публикувано02.04.06 02:50



нема майтап колега... истина е!



Тема Re: Днес реших да стана клиент и на Вивател...нови [re: The Secret Lover]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано02.04.06 09:42



Е добре е че сам си вярваш ..

-=MaHLaN=-


Тема Re: Днес реших да стана клиент и на Вивател...нови [re: Nistel]  
Авторxxl (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 09:10



Вярно е за съжаление... Колега стана абонат на Вива в петък 31.03. Издържах 45 минути... Той приключи след по-вече от час...



Тема Прави са! [re: xxl]  
АвторПaвeл (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 12:49



Прави са Вивател.Имам доста познати,които навремето подписваха договори с Мобилтел,Мобиком,Глобул-говориха и хвърляха карти на третия месец,зарязваха Драгони със сметка и ги продаваха за части и отсичат-нека ме съдят ако им се занимава,а така не е редно.Има защо Вивател да се застраховат.Предполагам,всеки от вас познава поне един дългосрочен длъжник на мобилен оператор,който казва-"Няма да платя.Нека ме съдят ако им се занимава,скъпо ми е"Вярно,че мобилноте оператори тогава бяха адски кожодери-сметка под 200 лева при нормално говорене нямаше,ама кой ги е карал да се абонират.Ето,заради такива хора няма да видим телефон-подарък при договор,и от Водафон си го казаха като стъпиха на нашия пазар.Жалко!



Тема Re: Прави са! [re: Пaвeл]  
Автор cyg (новак)
Публикувано03.04.06 13:21



Значи мислиш че първите абонати на Вивател са такива с неплатени сметки при Глобул или/и Мтел? Горките Вивател, какво ги чака....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.