Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:35 20.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 22 наместо 94 ст всеки ден.нови  
Авторnemam (Нерегистриран)
Публикувано29.03.06 09:07



Правите си настроики за wap през csd и така сутрин си сваляте една картинка или мелодия за 2 минутки = 22 ст. и получавате смс че сте достигнали 120 ст и вече говорите на 26 ст.
става и за по-стари телефони без интернет просто набирате +359871000,на 52 сек връзката се разпада.Необходими са ви 3 обаждания и ще ви струват 24 ст.



Тема Re: 22 наместо 94 ст всеки ден.нови [re: nemam]  
АвторЛoшия (Нерегистриран)
Публикувано29.03.06 10:29



Я пробвай да видиш че не е така



Тема Re: 22 наместо 94 ст всеки ден.нови [re: Лoшия]  
Автор little_android (androida)
Публикувано29.03.06 10:59



дори и така да е - ще се усетят и ще спрат авантата. Както се усетиха с авантата с безплатния цсд трафик през глобулски номер в началото на съществуването им



Тема Re: 22 наместо 94 ст всеки ден.нови [re: Лoшия]  
Авторnemam (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 07:46



опитай



Тема Re: 22 наместо 94 ст всеки ден.нови [re: little_android]  
Авторнeмaм (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 07:47



след публикуването тук вече не сработва,прав беше.



Тема Re: 22 наместо 94 ст всеки ден.нови [re: nemam]  
Автор Дyпapин Дyпapинoв (аз съм бе!)
Публикувано30.03.06 17:10



абе дори и да работи това, аз не виждам къде по-точно е далаверата, освен ако не ми трябва нова мелодийка всек ден, разбира се, защото се губят по 22 ст.

м/у другото, ако някой все още не е разбрал, ако се изговорят 2 минути наведнъж (първите 2) и те се таксуват по 0.26 лв. без ДДС



Тема Re: 22 наместо 94 ст всеки ден.нови [re: Дyпapин Дyпapинoв]  
Автор ssnaiperr (ssnaiperr)
Публикувано30.03.06 22:12



незнам аз от 2- 3 дена съм на тоя тарифен план и днес проведох разговор за около 8-10 сек. и ми взе 0.22 а не трябваше ли да е 0.23 или 0.24
просто днеска реших да проверя колко ми взима незнам предните пъти по колко пари ми е взимало при вас как е защото ако е по 0.22за30 сек =0.40ст за 1 мин което е и за нормалния план нещо не мога да схвана



Тема даже по точно казанонови [re: Дyпapин Дyпapинoв]  
Авторвивa (Нерегистриран)
Публикувано01.04.06 11:07



Ако по време на разговор се достигнат 2 минути(независимо дали е един от 2 минути или 3 по 40 сек примерно) целия разговор се тарифира на евтината тарифа



Тема ?нови [re: вивa]  
АвторSylverman (Нерегистриран)
Публикувано01.04.06 15:24



Тогава кога ти взима по 47 ст на минута когато и първите 2 мин се отчитат по 26 ст.(без ддс)???????????



Тема ;) [re: Sylverman]  
АвторSylverMan (Нерегистриран)
Публикувано01.04.06 16:47



сега като се зачетох повечко ми стана ясно за кво става на вапрос:).




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.