Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:43 09.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Прави са!нови [re: motek]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано09.04.06 17:33



Напротив, има коментар - скандално е.
С изключение на 1а)...другото...МВР2 ли ще стават?
Някой може ли да обясни за какъв им е сем. положение, обръщението?!?!?!, образованието?
Вероятно колкото е по-голямо образованието, толкова и риска от нередовен платец е...така,де, учил за магистър, за доктор, за доцент...вместо да прави пари
Пък и обръщението "доцент ....." или "доктор ......" звучи много по-неплатежоспособно от "Тиква", "Картоф" и т.н.



Тема Re: Прави са!нови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано09.04.06 17:37



Обръщението го остави..ама другите работи.Аз не бих сключил договор при такива въпроси.Унизително е.Какво ги е*е дали съм женен или не.Няма да търсят жена ми да плаща сметката....



Тема Re: Прави са!нови [re: Cтepн™]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано09.04.06 20:27



Е все пак по-добре от това да ти направят ксерокопие на личната карта .. всъщност на нея пише повечето от нещата така или иначе ..

-=MaHLaN=-


Тема Re: Прави са!нови [re: Nistel]  
Автор Julian (инженер)
Публикувано09.04.06 21:29



Вивател взеха да си похазват рогата и постъпват непрофесионално. Този договор наистина е скандален.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: Прави са!нови [re: Nistel]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано09.04.06 22:21



Знам, че ти е гадно като се каже нещо лошо за вивател, ама я ми кажи от кога на личните карти пише - семейно положение, титла, банкови сметки и подобни?

Welcome to the real world



Тема Re: Прави са!нови [re: Nistel]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано10.04.06 08:40



Стига сте говорили глупости за това ксерокопиране...ако този, който изисква личната карта има разрешение за работа с лични данни, то проблем няма.
Проблем има, ако ги използва/дава на хора и организации, които нямат такова разрешение.
А Вива най-вероятно има такова разрешение, така че ксерокопирането съкращава време от преписване на данните в личната карта.
Така или иначе трябва да знаят имената, ЕГН, адрес на клиента си; да видят дали картата е негова и валидна.
Но другите неща са скандални...не защото питат за тях, а защото не им влиза в работата дали съм женен, с колко деца и какво образование имам. И на какъв ТД съм. Разбирам защо ги искат банките, но на Вива защо са им.



Тема Re: Прави са!нови [re: Cтepн™]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано10.04.06 09:08



Ами прави сте че не трябва да се искат такива работи.И пак казвам ние когато сключвахме договор ни искаха само най-обикновената информация за фирмата(без актуално състояние което искат МТел).Затова и малко ме съмнява да се иска толкова лична информация и докато не го видя черно на бяло бих си имал едно наум.А и може това да са полета,които се попълват ако искаш да ти активират роуминга веднага без депозит .. а може и да не са.Е изнасянето на част от истината не пречи да се плюе на поразия де - ако това е целта моля ..

Редактирано от Nistel на 10.04.06 09:12.



Тема Re: Прави са!нови [re: Nistel]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано10.04.06 09:16



Добре, де, на кого дават роуминг без депозит - на ергените или на семейните?
На среднистите или на висшистите? Да знае човек с коя си диплома да отиде

И не става дума за плюене, а за недоумение
Недоумение защото това не са данни касаещи търговска сделка, а събиране на статистическа информация и се питаме защо им е. Вероятно след 2 месеца да кажат, че 83% от узрелите и интелигентни българи предпочитат Вивател и това да цъфне по билбордите? ОК, ама дали е така; според изискванията на статистиката ли ще е направено или според думите на ръководителите, че гледат данните от договорите?
Май един БигБрадър ни стига



Тема Re: Прави са!нови [re: Nistel]  
Автор motek (непознат )
Публикувано10.04.06 10:09



1) Ксерокопират и личната карта.
2) Данните не са за включване на роуминг.
3) Ако желаеш , мога да " пейстана " документа в клуба или да се разходиш до някой от офисите и сам да се запознаеш.



Тема Re: Прави са!нови [re: motek]  
Автор Пeтъp_ (познат ;-))
Публикувано16.04.06 15:31



Да, и аз забелязах че искат твърде много данни, случайно чух колежката да пита един от кандидатите за образованието му и ми стана интересно за какво ли им е това. Да не говорим че половината от другите въпроси не би следвало да ги интересуват. Но за тайния въпрос имаше един куриоз наскоро, един си взе карта и след час идва - загубил си картончето с пин кода, та с този таен въпрос му дадоха веднага нужния код.
Забелязвам обаче че има и други фирми които в последно време се опитват да съберат колкото се може повече информация за клиентите си, вероятно имат хора които анализират данните и си правят изводи за политиката на фирмата изобщо и конкретно към отделни клиенти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.