Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:31 30.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Роуминг предплатена карта на Вивателнови  
Автор PeterPan. (стар познайник)
Публикувано23.03.06 17:13



Здравейте,
Дадоха ми карта на Вивател, а скоро ще пътувам в чужбина и се чудя къде тя ще ми свърши работа.
Може ли да споделите от ваш опит в кои държави има пълноценен роуминг с предплатената карта на Вивател? Имам предвид, роуминг, в който да има възможност да се провеждат и изходящи разговори. На сайта има информация само за Сърбия, Гърция и Турция, някой да е бил някъде в Западна Европа?
И още нещо, необходим ли е някакъв минимум кредит, за активиране на роуминга? Понеже в тази карта има само 5 лева.
Предварително благодаря за отговорите!



Тема Re: Роуминг предплатена карта на Вивателнови [re: PeterPan.]  
Авторbillyboy (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 18:47



Предимство на предплатената карта е това че не ти трябва депозит и можеш с кратки кодове да си контролираш сметката *102# съответно и зареждаш картата по този начин безплатно със *101*.............#точките са кода от ваучера,за целта преди да тругнеш си зареди поне с 50лв.и си вземи някои ваучер с теб или пък после някои може да ти купи ваучер в българия и да ти изпрати кода по смс и ти да си я заредиш пък после ще му дадеш паричките за ваучера при глобул това не е възможно а и входящите се тарифират на 1мин.тоест 30сек.разговор ще ти струва 1.55 докато при вивател ако приемеш разговор до 30сек.най мн.0.86ст.което не е за пренебрегване...можеш да правиш изходящо само от сърбия,турция и гърция за сега,те се тарифират първоначално за 1 мин.смс-те вече по 0.48 във всички други държави можеш само приемаш входящи обаждания,ще видим мтел какъв роумин ще издокарат на прима-та:)



Тема Re: Роуминг предплатена карта на Вивателнови [re: billyboy]  
Автор ssnaiperr (ssnaiperr)
Публикувано24.03.06 15:47



не е вярно че във всички други само приемаш разговори бях в германия и нито спомен с вивател-нямаха обхват
а иначе роуминга в сърбия си бачка чудесно



Тема Роуминг в Гърциянови [re: ssnaiperr]  
Автор labarum (едряга)
Публикувано26.03.06 08:50



Вчера бях за един ден в Солун. Роуминга си бачка перфектно! Проведох даже 3 разговора без проблем. На сайта пише, че цената е 1.44 лв на минута, като първоначалното таксуване е 1 мин. Това за мен означава, че първата минута ти е цяла, след това си на секунда. Два от разговорите ми бяха по минута и мъничко, а третия под една минута. Т.е. трябваше от сметката ми да липсват максимум 5 лв. Е да, ама не. Липсваха ми доста повече. Явно се таксува на всяка започната минута. Така, че внимавайте!



Тема Re: Роуминг в Гърциянови [re: labarum]  
Автор Julian (инженер)
Публикувано26.03.06 14:30



Ами то си пише, че тарифирането е на минута, а не на секунда, което автоматично оскъпява роуминга ама това е положението. Все пак има роуминг за разлика от Ментел.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: Роуминг в Гърциянови [re: labarum]  
Авторbillyboy (Нерегистриран)
Публикувано26.03.06 14:38



Za6to zabraviate za DDS-to 1min. ti e 1.73st.taka 4e 3min.sa 5.19 ako ima6 i nqkoi vhodq6t razgovor i tam ti e glutnalo ne6to:)))



Тема Re: Роуминг предплатена карта на Вивателнови [re: billyboy]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано26.03.06 15:15



Стана ми интересно: командите *102# и *101*.............# при Вивател работят ли ако си в роуминг?

ReadOnly: spectator@mail.bg


Тема Re: Роуминг предплатена карта на Вивателнови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано26.03.06 15:19



Би трябвало да зависи от оператора, който ползваш.Не може да се каже че ще работят при всички оператори.Както и клир в роуминг при някои работи, при други не.Зависи дали са разрешени.



Тема Re: Роуминг в Гърциянови [re: Julian]  
Автор labarum (едряга)
Публикувано26.03.06 20:22



:) Аз нищо лошо не казвам, даже съм супер доволен, че можах да се обадя и да поздравя познати и то на поносима все пак цена :)



Тема Re: Роуминг предплатена карта на Вивателнови [re: нaблюдaвaщ]  
Авторbillyboy (Нерегистриран)
Публикувано26.03.06 22:23



Razbira se 4e rabotiat te sa to4no za tova bezplatna proverka na smetkata i bezplatno zarezdane za kartata kogato si v rouming.....mezdudruguto i mtel testva zarezdane na prima sus *100*...............#no oficialno ne e pusnato ina4e raboti probvaite:)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.