Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:04 21.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема изгубена сим карта  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 14:02



не съм много запознат - изгубих си сим-картата, дали мога да я възстановя - става въпрос за предплатената услуга. в сайта пише, че да, ама не знам дали се отнася за такава сим-карта. и ако е възможно - какво ще ми искат да представя? и ще ми възстановят ли сумата в нея - че имаше към 20 лева

мерси



Тема Re: изгубена сим картанови [re: aз]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано10.03.06 16:55



Ще ти сменят картата с парите които си имал по сметката и нов номер.Няма да си запзиш номера.Ако си нямал много пари в картата по-добре си купи нова.



Тема Re: изгубена сим картанови [re: VANDAL]  
АвторLoshia (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 19:19



Za6to da si kupi nova kato 6te mu pratiat free?



Тема Re: изгубена сим картанови [re: VANDAL]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 20:22



предполагам, че ще ми искат пластмасовата карта, на който беше сим картата - така ли е? иначе не се сещам по какъв друг начин ще мога да докажа, че съм бил собственик точно аз. ако е така, добре, че не съм я хвърлил.



Тема Re: изгубена сим картанови [re: az]  
АвторLoshia (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 20:35



Ne ,iska se telefonnia nomer + koda na kartata .Samo tova za da ti pratiat nova.Mai ne e nujno da im nosi6 plastmasovoto



Тема Re: изгубена сим картанови [re: Loshia]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано10.03.06 21:32



Добре бе като няма да му запазят номера какво ще се занимава да им звъни, да чака да му пращат карта и други подобни глупости?Като може за 5 минути да отскочи до репа в квартала ида си купи нов пакет?Има смисъл да си вади нова карта ако и имал много пари в тази, която е изгубил иначе няма смисъл.Само е губене на време.



Тема Re: изгубена сим картанови [re: aз]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано17.03.06 22:48



може би аз нещо не разбирам, днес питах в 2бе и оттам ми казаха, 4е в никакъв случай не може да бъде възстановена сим карта за предплатена услуга. да не би тази замяна да важи са изгубена карта по договор?



Тема Re: изгубена сим картанови [re: aз]  
Авторpaздpaзнeн (Нерегистриран)
Публикувано29.03.06 08:36



що не влезеш на www.vivatel.bg
и да видиш там как..............
пък като толкоз държиш на 2be тогава яко се дръж



за да ти върнат каптата ти трябва само големия номер



Тема Re: изгубена сим картанови [re: paздpaзнeн]  
Авторвивa (Нерегистриран)
Публикувано01.04.06 11:27



Ма то на сайта по въпроса нищо не пише
Предплатени карти НЕ СЕ възстановяват със същия номер - изпращат ти по пощата нова с останалия кредит(както и при ГлоБул, въпреки че на мен са ми давали бикънект със същия номер) Причината не е много ясна, казват чее техничеси невъзможно, защото мобилния номер е твърдо закачен към ИСС номера на сима, всъщност може, обаче някой трябва да барна в централата и да промени въпросния номер. Дали защото нямат система за идентификация или щото не им е оправен софтуера не е ясно.
Мен друго ми е интересно възможно ли е да се направи нов сим със същия номер както например се копират симкарти по принцип с празна такава?



Тема Re: изгубена сим картанови [re: вивa]  
Автор Чo :)Модератор (търся дипл. зад)
Публикувано01.04.06 17:50



Може, ако сe знаят IMSI, Ki и ICCID (за някои оператори)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.