Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:47 03.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема критично за новата тарифа  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано04.03.06 10:10



Гледам страницата



Не съм доволен от:

1. Идиотския червен шрифт на черен фон и от качеството на изписването на текста с него. Аз го чета трудно и то напрягайки се.

2. Всяка реклама има за цел рекламирането от нея да се ползва. В тази по никакъв начин не се и загатва какво да направя за да мина към тази тарифа.

Виж, цените са дадени .

И сега пропуснете съвета за обаждане на 123. То от такова обаждане мога да разбера и за промоциите. А в рекламата просто липсва едно изречение, като липсата му поставя въпроса а да не би новата тарифа автоматично да замества старата?

ReadOnly: spectator@mail.bg

Тема Re: критично за новата тарифанови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано04.03.06 10:24



Активирането е обяснено на

, добре.

Ама толкова ли е трудно да се сложи и текста в рекламата?

И да се промени изписването на текста, сега не се чете !

ReadOnly: spectator@mail.bg

Тема Re: критично за новата тарифанови [re: нaблюдaвaщ]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано06.03.06 21:39



защо си говориш сам!?



Тема Re: критично за новата тарифанови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано07.03.06 03:34



Вероятно защото за всички останали нещата които ме вълнуват в повдигната тема не са съществени.

А ти как говориш като си

?

ReadOnly: spectator@mail.bg

Тема Re: критично за новата тарифанови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано07.03.06 08:58



Незнам за вас,но аз благодарение на тази тарифа спестих вчера над 3лв.Наложи ми се за звъня по много обяви и стана едно 25 минути изходящи.Е как да ме е яд че първите две минути са ми стрували общо 5ст повече .. то дори и това не се случи защото първия ми разговор за деня беше малко над 1.30 мин и цели се таксува на по-евтината тарифа.

Направо не ми се разделя с предплатената ми карта ама ще минаваме на бизнес план и няма как

-=MaHLaN=-


Тема Re: критично за новата тарифанови [re: Nistel]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано07.03.06 12:59



Ако тарифите им са направени като хората ще се родиш.Предплатена карта за хора които говорят повече не е удобна.Непрекъснато си под напрежение дали ще ти стигне ваучера дали ще намериш откъде да купиш нов и тн.Предплатената си е за хора, които основно ги търсят.Няка какво да се лъжем



Тема Re: критично за новата тарифанови [re: VANDAL]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано07.03.06 17:46



Ами знам ли вмомента сме в леко преходен период от това което казваш ти към което казвам аз .. току виж някой ден разговорите станат достъпни за всички по колкото си искат.

А за човек който говори много към всички оператори не виждам по изгоден вариант от тази тарифа на Вивател .. е освен ако разговорите ти не са в голямата си част или само към Глобул или само към МТел.Неудобство си е това с ваучерите наистина но пък колко му е да сложиш 200лв в картата и да си говориш .. като станат под 50лв пак там допълваш ..

-=MaHLaN=-


Тема Re: критично за новата тарифанови [re: Nistel]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано07.03.06 17:56



Абе и това е вярно.Най-добре е да ходиш с 3 телефона и да говориш за 20 ст в мрежата на оператора.Аз не съм привърженик на този варянт и предпочитам да плащам малко повече но да не мъкна и да не мисля за 3 телефона(или за 2 все още няма реална нужда от 3).Проблема е в лакомите оператори и цените на интеркънекта.С тези цени, които си искат помежду си не могат да паднат цените към другите мрежи.И сега при 3 оператора вероятноста разговора да е извън твоята мрежа е по-голяма.Така за някои хора полза от 3 оператора реално няма.



Тема Re: критично за новата тарифанови [re: VANDAL]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано08.03.06 07:46



Аз пък почвам да си мисля че това с интерконекта им е само като оправдание.Надали са толкова глупави да се цакат един друг като вече и двата големи оператора имат много големи дялове клиенти .. може пък да има просто уговорка за поддържане на високи цени към други мрежи и така прецакан остава единствено потребителя.А и не на последно място Вивател които със сигурност ги цакат с поне 25ст.

Предполагам (надявам се) когато и Вивател набере сериозна база от клиенти да договорят наново условията си .. или пък от КРС да вземат малко отношение ..

Ама наистина става куриозна ситуация .. въртят го сучат го двата големи оператора и пак го измислиха как и с 3 оператора да не е по-евтино при тях

Аз пък напук съм си на 3-я а и доста хора минаха я от Прима я от Б-Конект .. поне хората с които най-често говоря са на Вива така че съм спокоен

А и днес-утре ще си правим бизнес група и ще си говорим безплатно ..

Редактирано от Nistel на 08.03.06 07:54.



Тема Re: критично за новата тарифанови [re: Nistel]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано08.03.06 13:01



Това с бизнес групата се изтърка вече.Всички предлагат безплатни разговори в групата.Всичко е както си го договорите А за интеркънекта не е случайно.Според мен една от идеите е да принуждават хората да ходят с повече от 1 телефон.Така пак си им абонат и въртиш трафик в тяхната мрежа.Тоест чиста печалба




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.