Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:29 30.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: само!?нови [re: kaлkaнчeтo]  
Автор VANDAL (nepko)
Публикувано02.03.06 10:32



От перник се взех да та иба и аз.Подкарай всички животинки към кочинката да си обмислят стратегията за спамене на форума.



Тема Re: защо новата тарифа е по-скъпа?нови [re: aз]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано02.03.06 10:50



Само да те светна, че думата Хидробионт не се среща в учебниците за средно образование и ако я намериш там, ще те черпя, ама ти май не си стигнал до тези учебиници за да видиш какво пише в тях!



Тема Re: ми купи си Прома бе там гояворят 4 минутинови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано02.03.06 10:55



Вече писах в другия клуб, че промоцията не ми харесва, защото минутите важат само в мрежата на М-Тел (което ти не беше видял, щото явно си като кон с капаци), а аз с М-тел говоря много малко.



Тема би трябвало да се засрамиш!нови [re: VANDAL]  
Авторkaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 11:22



Как ще си тука от 3 години като Клубът е създаден на 06.11.05 16:20.
Следователно си тук от 4 месеца!
Моля те да не лъжеш толкова долнопробно следващия път. Не отива на майка ти която явно е пропуснала да те възпита да не лъжеш...



Тема Re: би трябвало да се засрамиш!нови [re: kaлkaнчeтo]  
Автор VANDAL (nepko)
Публикувано02.03.06 12:31



Ебе перхидролке.Аз да не съм само в клуб вивател?Имам предвид клубовете на дир.бг.Когато аз бях в дира ти беше в детската градина.Ама ти си толкова руса или рус че не можеш да разбереш елементарни неща.Болно ми е за толкова тъпи хора като тебе.Искаш ли да ти кажа с едно изречение за новата тарифа на вивате?Направена е така за да се ловят балъци кат тебе.Както и всички загубени промоции.Има ги защото има балъци да се ловат.Такива като тебе са виновни за високите цени на мобилните оператори и за това че държавата ни пропада.Точно такива лумпени като теб.



Тема добре че го сподели на няколко пъти!нови [re: VANDAL]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 12:47



Иначе не можах да разгадая, че с поавтарянето на думата тука, на няколко места в предния ти пост:
"Я ми кажи ти от каде си.Аз съм тука от 3 години.Регистрирайте си никовете.То не бяха планктони,медузи,делфини,дебили...не разбираш ли че като непрекъснато пишеш с различни никове само дразниш хората и никой не те взима на сериозно.Не искам никого да дразна, просто тука съм чел какво ли не и ти и подобните на теб определено пишете глупости и то големи." си сикал да кажеш: "Аз да не съм само в клуб вивател?Имам предвид клубовете на дир.бг"
Сигурно се подвизаваш и в Говорим за секс, а и в адам и адам, що не...
Браво добре че ми каза че си и в тея клубове а не само във вивател.

Искам да те помоля повече да не ОФФ топиш, щом питам защо е по скъпа тарифата и ти не знаеш отговора, не ми разваляй въпроса с това или онова от колко отдавна си бил тука!
Чао за сега!



Тема Re: добре че го сподели на няколко пъти!нови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор VANDAL (nepko)
Публикувано02.03.06 13:05



Влез в говорим си за секс и адам и адам и питай някой дали е чувал за мен и дали аз съм писал там.Не ми преписвай думи които не съм казал.
Сега за вивател.Ти вярваш ли си че някой може да ти даде точен отговор защо е така.Това е фирмена политика и никой няма да ти е каже още повече в някакъв форум.Обяснихме ти защо е така (най-вероятния,възможен и логичен варянт)Като не искаш да го разбереш си е твой проблем.И няма да ми казваш какво да пиша.Стани модератор тогава може и да ме баннеш от клуба(нямаш основание обаче).Живей си спокойно в заблуда и се радвай.Не ти завиждам.



Тема Re: добре че го сподели на няколко пъти!нови [re: VANDAL]  
Авторkaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 13:48



виж, не те разбирам, хем тук било clubs.dir.bg хем не влизал на някой места. а на кои места влизаш тук от 3 години на тея дето са регистрирани преди 4 месеца?
Виж помолихте да не ми разваляш темата и да не офтопиш, а ти пак въртиш около себе си... като м/у другото си вметнал по темата нещо, но и то не може да се разбера от офтопиците ти...



Тема Re: добре че го сподели на няколко пъти!нови [re: kaлkaнчeтo]  
Автор VANDAL (nepko)
Публикувано02.03.06 14:20



Казах ти нямам време за глупости.Ако ще питащ нещо сериозно и мога да ти помогна кажи.Не се прави на глупак.Всеки си има интереси.Няма човек който да следи всички клубове.Най-малкото няма толкова време за всичко.Офтопя заради твойте глупости.В началото почнах да ти обяснявам, но кухата ти глава не отбира.От там тръгна всичко ако не си разбрал още.



Тема Re: добре че го сподели на няколко пъти!нови [re: VANDAL]  
Автормидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 14:32



Олей писна ни от офтопиците ти! Не ни интересува нищо твое тука да го излагаш! Олей комплекси ли избиваш?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.