Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:27 24.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема защо новата тарифа е по-скъпа?  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано25.02.06 13:54



Пише че е 39 ст без дедесе, а старата е 37 стотинки без дедесе.
ами азко не говоря над минути всеки ден ще трябва да плашам?
Пък аз един ден изобщо например не съм се обаждал, защото не се е налагало!
И вивател започна като глобул да ни мами...



Тема Re: защо новата тарифа е по-скъпа?нови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано25.02.06 14:25



Ами то и никой не те кара да минеш на това.Това е просто опция за говорещите повече хора.А и още един стимул за повече разговори който според мен поне е точно в 10-ката ..

-=MaHLaN=-


Тема Re: защо новата тарифа е по-скъпа?нови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано25.02.06 15:43



Мда, никой не те кара на сила да минаваш на нея, стоиш си на старата и това е!



Тема Re: защо новата тарифа е по-скъпа?нови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано25.02.06 20:12



Да и ако някой ден решиш че телефона е нещо повече от гъзария и почнеш да говориш от него дори ще ти излиза по-евтино

-=MaHLaN=-


Тема Re: защо новата тарифа е по-скъпа?нови [re: Nistel]  
Авторkaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано26.02.06 10:12



ами например в петък нямаше нужда да се обаждам, нарочно ли трябваше да звъня?



Тема Re: защо новата тарифа е по-скъпа?нови [re: ohluva]  
Авторkaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано26.02.06 10:13



да никой не ме кара, аз само питам защо е по-скъпа! Има много голяма разлика, между това дали някой ме кара или тарифата е по скъпа.
Ако не знаеш, защо е по скъпа, не спами



Тема Re: защо новата тарифа е по-скъпа?нови [re: kaлkaнчeтo]  
АвторRumencho (Нерегистриран)
Публикувано26.02.06 12:07



Ти колко си кух....ХАХАХХАХАХАХА Баси, как ти ги ражда главата тези глупости



Тема Re: защо новата тарифа е по-скъпа?нови [re: kaлkaнчeтo]  
Автор VANDAL (nepko)
Публикувано26.02.06 12:28



Много си зле знаеш ли?Нали от някъде трябва да компенсират разликата в цената!!!Толкова ли е трудно да се сетиш?



Тема Re: защо новата тарифа е по-скъпа?нови [re: Kaлkaнчeтo]  
Авторycoйничeтo (Нерегистриран)
Публикувано26.02.06 13:54



Защо ни мамят калканче!
Искат да ни кажат, че уж това с новата тарифа става по-евтино но то не е така. И аз не говоря всеки ден над две минути а и при мен има дни в които изобщо не говорила.
Според мен нормално е, ако искат да правят отстъпка за повече говорене, тя да започва след определена минута, без да се вдига до тая минута цената. Така, те искат да печелят на наш гръб, защото разчитат, че абоната все ще му се наложи да говори някой ден по-малко от две минути.



Тема Re: защо новата тарифа е по-скъпа?нови [re: Kaлkaнчeтo]  
АвторMapa Moбифoнa (Нерегистриран)
Публикувано26.02.06 15:35



Ох, вече не мога да следя всички тарифи на всички оператори. Досега ходех с три телефона, но в скоро време ще си купя още няколко. Вече си имам една малка раница, в която да си слагам всички джиесемчета. Така винаги ще мога да говоря по най-изгодната за мене тарифа. То пък едно говорене. В повечето случаи съм само на повикване



Тема Re: защо новата тарифа е по-скъпа?нови [re: kaлkaнчeтo]  
Автор--- (Нерегистриран)
Публикувано26.02.06 18:06



abe brato, vazmozhno li e da si tolkova typ!?!?



Тема Re: защо новата тарифа е по-скъпа?нови [re: Mapa Moбифoнa]  
АвторПчeличkaтa (Нерегистриран)
Публикувано26.02.06 20:54



А майка ти прегледа ли се за рак на гърдата!? Все още има време да няма разсейки...



Тема Re: защо новата тарифа е по-скъпа?нови [re: ycoйничeтo]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано26.02.06 21:19



Не мога да разбера на какви се правите! Увеличението е само 2,4 стотинки, а намаелнието след това е 13,4 стотинки. А и ако разговора ти е до 30 сек. увеличението е едва 1,2 стотинки!



Тема Re: защо новата тарифа е по-скъпа?нови [re: ycoйничeтo]  
Автор VANDAL (nepko)
Публикувано27.02.06 10:22



Нещо май сами си говорим?Тичай при лекар!



Тема Re: защо новата тарифа е по-скъпа?нови [re: ycoйничeтo]  
АвторBBP (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 18:14



Абе като не говорите по много, стойте си на стандартната тарифа бе!!!Кой ви бие по главата да си сменяте тарифата!!!37ст. към всички оператори с таксуване на 30 сек. в момента е най изгодната тарифа за предплатени услуги. М-тел и Глобул ти таксуват 60сек. на предплатените карти пък ако ще да си говорил и само 10сек.На Вивател и куца още покритието , но да се надяваме че до няколко месеца ще го пооправят.



Тема само!?нови [re: ohluva]  
Автормидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 18:25



не е само. ако 100 дена говоря по-малко от 1.5 минута,
увеличението е 240х3.



Тема Re: защо новата тарифа е по-скъпа?нови [re: BBP]  
Автормидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 18:26



ми във въпроса се пита що е по-скъпа а не къде да си стоим!
Елементарно, ако не знаеш защо е по-скъпа не пиши офтопик!



Тема Re: защо новата тарифа е по-скъпа?нови [re: мидичkaтa]  
Автор VANDAL (nepko)
Публикувано28.02.06 16:05



Абе цървул първо пиши само с едно име не с 1001.Второ какво има да му разбираш защо е по скъпа????Първо трябва от някаде да се запази печалбата.Дигат в началото, а по-нататък е по-евтино.Важното е крайния резултат за компанията да е един и същ.Правят ти остъпка, която важи в конкретен случай.Хем ти си на далавера, хем компанията като цяло е на далавера.Ако не беше по-скъпо в началото нямаше да има 2 тарифи, а просто 1 с по-ниски цени.Тогава се получава нещо съвсем друго, и ще ти рекламират не нова тарифа, а нови цени.ТОЛКОВА ЛИ Е СЛОЖНО ДА ГО ПРОУМЕЕ ПЛАНКТОНА В ГЛАВАТА ТИ?



Тема Re: само!?нови [re: мидичkaтa]  
Автор VANDAL (nepko)
Публикувано28.02.06 16:07



Ох не думай!Взеха ти паричките тъпите капиталисти нали???Посред бял ден те ограбиха!Познах ли?



Тема Re: защо новата тарифа е по-скъпа?нови [re: VANDAL]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 10:37



Хем ти си на далавера, хем компанията като цяло е на далавера абе ти си бил мнооооооооого прост бе. Как става тая работа я обясни и абонатите на далавера и компанията.................... и ако за компанията е едно и също защо го прави (тва с новата тарифа). Ей аман от тАпанари.

PS Ако имахте поне малко акъл в кухите си тикви щеяхте да се сетите че само пълен олигофрен (такъв като вас) ще говори над две мин на ден и ще е на предплатена услуга.



Тема Re: защо новата тарифа е по-скъпа?нови [re: VANDAL]  
Авторkaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 14:26



ти пък кой си, и от къде се взе тука да разваляш форума?



Тема Re: защо новата тарифа е по-скъпа?нови [re: Aз]  
Авторkaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 14:28



именно, и аз това се чудя, ако някой иска да говори много дали изщобщо ше си купува предплатена карта или ще си вземи договр.,



Тема Re: само!?нови [re: VANDAL]  
Авторkaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 14:29



ти влизаш тук да се подиграваш с другите животинки ли?
от къде се взе да те ейба?!



Тема Re: защо новата тарифа е по-скъпа?нови [re: Aз]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано01.03.06 15:03



Абе шнорхел такъв! Нали се сещаш, че не е задължително всеки ден да говориш над 2 мин. На мен обикновено разговорите които водя са ми около и над 2 мин. Но не ми се налага да ги водя всеки ден, днес ми се налага - говоря, утре, в други ден не ми се налага - не говоря. За това определено тази тарифа ми харесва. За какво да минавам на абонамент, като на месец давам около 20 - 25 лева за мобилни услуги!
На този форум кога ще му сложат Модератор да оправи малко положението се питам аз?

П.С. И не искам да говоря за разни Хидробионти (като теб) защото точно това уча и си ми супер смешна (ен)!



Тема Re: защо новата тарифа е по-скъпа?нови [re: ohluva]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 21:09



OOOOOOOOOOOOOO ама ти учиш..........................
извинявай ама покой предмет от средното образование се учи това за хдробионтите, щото много отдавна съм завършил и вече не помня

PS изключвам възможността охлюв като теб да учи нещо повеч от средно, а в основновното май такива думички не се учат



Тема Re: само!?нови [re: kaлkaнчeтo]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано01.03.06 21:21



kaлkaнчeтo , аз и другите които пишете с нерегистрирани никове.Предполагам искате да ви взимат насериозно.Защо просто не си регистрирате никовете - става за секунди.Никой не обича да чете псувни във всяка тема дайте го по-културно като за начало се регнете и с личните нападки един към друг на ЛС

Просто предложение ..

-=MaHLaN=-


Тема ми купи си Прома бе там гояворят 4 минутинови [re: ohluva]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 21:26



за 54 стотинки при това на всяки разговор а не ако минеш еди колко си минути....



Тема Re: защо новата тарифа е по-скъпа?нови [re: aз]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 21:28



ама ти какво му обръщаш внимание... Форума е да се пита, а той ни говори глупости. Дано наистина сложат модератор който да го банне. И без това е толкова тъп- хем говорил на 2 минути, хем не си купил новата прима дето там 4 минути са за 54 стотинки....



Тема Re: защо новата тарифа е по-скъпа?нови [re: Aз]  
Автор VANDAL (nepko)
Публикувано02.03.06 10:26



Абее ейй кой не можел да мисли бе?Тука работата е същата като първоначалното таксуване 60 секунди.Всички ли говорят тези 60 секунди.Не са малко хората които говорят 20-30-40 секунди.Останалите до 60 са чиста печалба за оператора.Тука е същото всички ли на този тарифен план ще говорят повече от 2 мин на ден?Някой ще говори 1 друг 3.Винаги тези, които ще говорят по малко ще са повече и ще компенсират по-евтината цена след 2 минута.Същото е и с прима стар и бкънект хит.Говориш евтино в мрежата на оператора, но скъпата цена извън мрежата компенсира по-евтината вътре в мрежата.И накрая за оператора се получава почти същото като прима класик и обикновения бкънект.Една цена към всички мрежи, която е по висока от тази само в собствената и по-ниска от тази към чуждите.Да ти го обясня ли като на бебенце?Тъпи сме били.Като не можеш да мислиш другите са ти криви.



Тема Re: защо новата тарифа е по-скъпа?нови [re: kaлkaнчeтo]  
Автор VANDAL (nepko)
Публикувано02.03.06 10:30



Я ми кажи ти от каде си.Аз съм тука от 3 години.Регистрирайте си никовете.То не бяха планктони,медузи,делфини,дебили...не разбираш ли че като непрекъснато пишеш с различни никове само дразниш хората и никой не те взима на сериозно.Не искам никого да дразна, просто тука съм чел какво ли не и ти и подобните на теб определено пишете глупости и то големи.



Тема Re: само!?нови [re: kaлkaнчeтo]  
Автор VANDAL (nepko)
Публикувано02.03.06 10:32



От перник се взех да та иба и аз.Подкарай всички животинки към кочинката да си обмислят стратегията за спамене на форума.



Тема Re: защо новата тарифа е по-скъпа?нови [re: aз]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано02.03.06 10:50



Само да те светна, че думата Хидробионт не се среща в учебниците за средно образование и ако я намериш там, ще те черпя, ама ти май не си стигнал до тези учебиници за да видиш какво пише в тях!



Тема Re: ми купи си Прома бе там гояворят 4 минутинови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано02.03.06 10:55



Вече писах в другия клуб, че промоцията не ми харесва, защото минутите важат само в мрежата на М-Тел (което ти не беше видял, щото явно си като кон с капаци), а аз с М-тел говоря много малко.



Тема би трябвало да се засрамиш!нови [re: VANDAL]  
Авторkaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 11:22



Как ще си тука от 3 години като Клубът е създаден на 06.11.05 16:20.
Следователно си тук от 4 месеца!
Моля те да не лъжеш толкова долнопробно следващия път. Не отива на майка ти която явно е пропуснала да те възпита да не лъжеш...



Тема Re: би трябвало да се засрамиш!нови [re: kaлkaнчeтo]  
Автор VANDAL (nepko)
Публикувано02.03.06 12:31



Ебе перхидролке.Аз да не съм само в клуб вивател?Имам предвид клубовете на дир.бг.Когато аз бях в дира ти беше в детската градина.Ама ти си толкова руса или рус че не можеш да разбереш елементарни неща.Болно ми е за толкова тъпи хора като тебе.Искаш ли да ти кажа с едно изречение за новата тарифа на вивате?Направена е така за да се ловят балъци кат тебе.Както и всички загубени промоции.Има ги защото има балъци да се ловат.Такива като тебе са виновни за високите цени на мобилните оператори и за това че държавата ни пропада.Точно такива лумпени като теб.



Тема добре че го сподели на няколко пъти!нови [re: VANDAL]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 12:47



Иначе не можах да разгадая, че с поавтарянето на думата тука, на няколко места в предния ти пост:
"Я ми кажи ти от каде си.Аз съм тука от 3 години.Регистрирайте си никовете.То не бяха планктони,медузи,делфини,дебили...не разбираш ли че като непрекъснато пишеш с различни никове само дразниш хората и никой не те взима на сериозно.Не искам никого да дразна, просто тука съм чел какво ли не и ти и подобните на теб определено пишете глупости и то големи." си сикал да кажеш: "Аз да не съм само в клуб вивател?Имам предвид клубовете на дир.бг"
Сигурно се подвизаваш и в Говорим за секс, а и в адам и адам, що не...
Браво добре че ми каза че си и в тея клубове а не само във вивател.

Искам да те помоля повече да не ОФФ топиш, щом питам защо е по скъпа тарифата и ти не знаеш отговора, не ми разваляй въпроса с това или онова от колко отдавна си бил тука!
Чао за сега!



Тема Re: добре че го сподели на няколко пъти!нови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор VANDAL (nepko)
Публикувано02.03.06 13:05



Влез в говорим си за секс и адам и адам и питай някой дали е чувал за мен и дали аз съм писал там.Не ми преписвай думи които не съм казал.
Сега за вивател.Ти вярваш ли си че някой може да ти даде точен отговор защо е така.Това е фирмена политика и никой няма да ти е каже още повече в някакъв форум.Обяснихме ти защо е така (най-вероятния,възможен и логичен варянт)Като не искаш да го разбереш си е твой проблем.И няма да ми казваш какво да пиша.Стани модератор тогава може и да ме баннеш от клуба(нямаш основание обаче).Живей си спокойно в заблуда и се радвай.Не ти завиждам.



Тема Re: добре че го сподели на няколко пъти!нови [re: VANDAL]  
Авторkaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 13:48



виж, не те разбирам, хем тук било clubs.dir.bg хем не влизал на някой места. а на кои места влизаш тук от 3 години на тея дето са регистрирани преди 4 месеца?
Виж помолихте да не ми разваляш темата и да не офтопиш, а ти пак въртиш около себе си... като м/у другото си вметнал по темата нещо, но и то не може да се разбера от офтопиците ти...



Тема Re: добре че го сподели на няколко пъти!нови [re: kaлkaнчeтo]  
Автор VANDAL (nepko)
Публикувано02.03.06 14:20



Казах ти нямам време за глупости.Ако ще питащ нещо сериозно и мога да ти помогна кажи.Не се прави на глупак.Всеки си има интереси.Няма човек който да следи всички клубове.Най-малкото няма толкова време за всичко.Офтопя заради твойте глупости.В началото почнах да ти обяснявам, но кухата ти глава не отбира.От там тръгна всичко ако не си разбрал още.



Тема Re: добре че го сподели на няколко пъти!нови [re: VANDAL]  
Автормидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 14:32



Олей писна ни от офтопиците ти! Не ни интересува нищо твое тука да го излагаш! Олей комплекси ли избиваш?!



Тема Re: добре че го сподели на няколко пъти!нови [re: мидичkaтa]  
Автор VANDAL (nepko)
Публикувано02.03.06 15:20



Съжалявам нямам повече време, което да губя за тебе.Кои не ви интересува.Нещо говориш в множествено число!Като се излекуваш заповядай пак.



Тема Малиии :))))нови [re: Mapa Moбифoнa]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано02.03.06 15:21



Представям си като почнат да звънят всичките наведнъж - сигурно се получава като скандал в оркестър.
А какво ли е да изровиш баш жусиема дет дрънчи - не е истина :))))

Bеer? Mоre?




Тема Много простонови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано02.03.06 15:24



защото така е решил някой от Вивател.
За по подробна информация - питайте Вивател или Арменския поп.
Въпроси и оплаквания към Арменския поп можете да праите на следния адрес:
oplachi.se.na@armenskia.pop

Bеer? Mоre?




Тема Re: Много простонови [re: bira_more]  
Автор VANDAL (nepko)
Публикувано02.03.06 15:26



А така обясни го и ти.Благодаря!Цял ден се опитвам да обясня на това същество че няма кой да и даде точен отговор, освен тия от вивател, и че само можем да мятаме боб.Ама то е болно и не отбира.



Тема Re: добре че го сподели на няколко пъти!нови [re: VANDAL]  
Авторпчeличkaтa (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 15:39



а досега от къде намери време да ОФФ топиш!? виждам че за това винаги намираш... Моля те. И аз, пчеличката, те моля - НЕ НИ ИНТЕРЕСУВА ДАЛИ ИМАШ ИЛИ НЯМАШ ВРЕМЕ!!! това не е клуб, за проблемите ти!



Тема Re: ми купи си Прома бе там гояворят 4 минутинови [re: ohluva]  
Авторkaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 15:40



аз пък вече също писах в другия клуб, че не важат само за м-тел... а за всеки раговор!



Тема Re: добре че го сподели на няколко пъти!нови [re: пчeличkaтa]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано02.03.06 16:10



Пиши с един ник.Не сме глупаци тука.



Тема Re: ми купи си Прома бе там гояворят 4 минутинови [re: kaлkaнчeтo]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано02.03.06 16:12



Леле много си зле, направо за 4-ти километър! Из www.mtel.bg: "......3 безплатни минути при всеки разговор - таксува се само първата от началните 4 минути от всеки разговор в мрежата на М-Тел до 31.12.2006 г......"



Тема Re: Много простонови [re: bira_more]  
Автормarapeнцeтo (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 17:59



не не не му е тоя адреса!
адреса му е:
pop@armenia.am



Тема Re: добре че го сподели на няколко пъти!нови [re: VANDAL]  
Авторпилeнцeтo (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 18:00



Каква казваш? Не се чува! някой друг комплекс ли?



Тема Re: ми купи си Прома бе там гояворят 4 минутинови [re: ohluva]  
Автормидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 18:02



ми да ако си в роуминг не става. Май ти си за 4ти километър. Има ли такива за охлювчета?



Тема Re: добре че го сподели на няколко пъти!нови [re: пилeнцeтo]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано02.03.06 18:40



Нещо не ти стиска да пишеш само от едно име?Не е ли точно това комплекс?Да те е страх да застанеш зад думите си?Жалък си бете



Тема Re: добре че го сподели на няколко пъти!нови [re: VANDAL]  
Автортeлeнцeтo (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 19:29



не гледай в чужда паница, след като си един долнопробен лъжец. Бил тука от три години а е регистрран от 07.02.06 19:13
не давай акъл на другите, с си гледай в собсвените бакии



Тема Re: добре че го сподели на няколко пъти!нови [re: тeлeнцeтo]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано02.03.06 19:43



Питай някой стар клубар не съм ли тука от 3 години.Не гледай профила.



Тема лъжец, вече и малките деца ти се смеятнови [re: VANDAL]  
Авторkyчeнцeтo (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 19:55



ахаха хахах хахаха. Ще питам аз тоя и оня, какво ме интересуваш ти бе лъжльо...



Тема Re: лъжец, вече и малките деца ти се смеятнови [re: kyчeнцeтo]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано02.03.06 20:17



Като отправяш обвинения ще питаш за да си сигурен в това, което твърдиш.Само се излагаш батенце.Страх те е от това което ще разбереш и накрая ти ще излезеш лъжец.Страх те е да застанеш зад думите си.Я посмисли (ако можеш) кой е смешен аз или ти?



Тема нека и аз да пишанови [re: VANDAL]  
Авторпyтчицaтa (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 20:24



искаш ли да ме лижеш!?



Тема Re: нека и аз да пишанови [re: пyтчицaтa]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано02.03.06 20:31



Ама ти пишеш цял ден бе.Не ти е за първи път спокойно.



Тема Re: нека и аз да пишанови [re: VANDAL]  
Авторkypчeтo (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 20:53



а мене искаш ли да ме налапаш?!



Тема Re: нека и аз да пишанови [re: kypчeтo]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано02.03.06 21:56



Пиши каквото искаш.Хората четат и си правят изводите.Всичко си стои.



Тема Re: нека и аз да пишанови [re: VANDAL]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано03.03.06 08:55



постоянно си мениш мненията. преди не пиши това не пиши онова, а сега вече кандиса? защо тогава нацвъка 100 реда офф топици!?



Тема Re: нека и аз да пишанови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано03.03.06 10:19



Пак не разбра нищо от това,което съм написал.Нищо при твоето здравословно състояние е нормално.Не се притеснявай.Няма опасност да се оправиш и да почнеш да мислиш.



Тема Re: нека и аз да пишанови [re: VANDAL]  
Автормидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано03.03.06 10:41



да не мислиш че съм го чела? то е оффтопик!



Тема Re: нека и аз да пишанови [re: мидичkaтa]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано03.03.06 13:18



Браво пишеш без да четеш.Похвално.И тогава знаеш ли какво пишеш?Не защо да знаеш важното е да се пише,а какво точно ...... Спри се поне днеска и престани да сереш във форума.



Тема Re: нека и аз да пишанови [re: VANDAL]  
Авторkaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано03.03.06 16:30



е тоя продължава да ми разваля питането... баси и нахала!



Тема Re: нека и аз да пишанови [re: kaлkaнчeтo]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано03.03.06 17:35



Ти още ли го задаваш този въпрос защо е такава тарифата?Ако да значи си по-зле отколкото предполагах досега.



Тема Re: нека и аз да пишанови [re: VANDAL]  
АвторMидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано03.03.06 19:17



не ти чета оффтопиците...



Тема Бива идиотия бива ама чак пък толкова?нови [re: мидичkaтa]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано03.03.06 19:17



В мрежата на МТел, означава в Мрежата на МТел - и изходящото и входящото обаждане трябва да са в Мрежата на МТел.
Тоест - обяснение като за хора с IQ под 10 - за да ползваш тази услуга трябва:
1. Да имаш прима
2. Да си на именно тази тарифа
3. Да си регистриран в "домашната" мрежа - тоест да не си в руминг. Не знам дали има въобще руминг за прими ама това е отделен въпрос
4. Да се обаждаш на някой МТелски номер. Номера може да бъде в руминг.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Бива идиотия бива ама чак пък толкова?нови [re: bira_more]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано03.03.06 19:30



Приятелю прочети по-нагоре и другите теми в клуба какви работи сме си писали с тая мидичка или сичките и никове и помисли има ли смисъл да и обясняваш каквото и да е.Много и е 10 IQ.



Тема здравей калканченови [re: kaлkaнчeтo]  
Автормarapeнцeтo (Нерегистриран)
Публикувано03.03.06 20:46



не виждаш ли че този не е много нормален, защо му обръщаш внимание!?



Тема Re: Бива идиотия бива ама чак пък толкова?нови [re: bira_more]  
Авторkaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано03.03.06 20:48



как го разтълкува така...
значи рекламата е подвеждаща а мтел за съд! аз го тълкувам като това че трябва да имаш мрежа на мтел за да може да ги ползваш, ако си в роуминг не може.



Тема Re: здравей калканченови [re: мarapeнцeтo]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано03.03.06 21:10



А тези като теб, които си говорят сами от единия ник с другия са нормални?Така ли?



Тема Re: Бива идиотия бива ама чак пък толкова?нови [re: kaлkaнчeтo]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано03.03.06 21:13



Не разбра ли че примата няма роуминг?И да имаше роуминга е свързан с допълнителни разходи международни трасета и тн, които се плащат не много евтино и няма как мтел да ти осигури евтини и безплатни разговори в роуминг.Нищо не е подвеждащо.Единственото което ти прече и липсата на сиво вещество.



Тема Re: Бива идиотия бива ама чак пък толкова?нови [re: kaлkaнчeтo]  
Автор PeterPan. (стар познайник)
Публикувано03.03.06 22:16



Ами, Марче, осъди ги бе!
Дано поне докато трае делото да се отървем от глупавите ти и неграмотно написани заяждания със всеки и за всичко.



Тема Обяснение като за IQ 5 :))))нови [re: kaлkaнчeтo]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано03.03.06 22:19



Ами ще ти дам една елементарна аналогия.
Ако ти кажа - хайде да проведем разговор в някоя стая, това означава че и двамата трябва да бъдем в стаята. Ако един от двамата не е в стаята, разговора не се провежда в стаята.

Чудя се само дали някой не се опитва да се прави на по тъп от колкото е :))))))))))))))
Ама поне се забавлявам чудесно.
Блондинка от вицовете да беше, пак щеше да разбере за какво става дума.

Bеer? Mоre?




Тема Разбрах още след първите няколко постинганови [re: VANDAL]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано03.03.06 22:20



ама си се забавлявам :)))))

Bеer? Mоre?




Тема Re: здравей калканченови [re: мarapeнцeтo]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано03.03.06 22:27



Здравей магаренце! Прав си да не му обръщам внимание! Виж че е прост като цървул!



Тема Re: здравей калканченови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор PeterPan. (стар познайник)
Публикувано03.03.06 22:35



Има един народен израз: "Говори си сам като луд с уя си."
А ако няма – пита и си отговаря по форумите.
Само дано не се скараш с другото ти аз, че тогава ще е лошо вече



Тема Re: здравей калканченови [re: Kaлkaнчeтo]  
АвторMarapeнцeтo (Нерегистриран)
Публикувано04.03.06 08:10



Ми вече спрях. мислех го за по-интелигентен ама той, започна с лъжи. Бил тука от 3 години, после се оказа че тука не е клуб вивател, щото той е от 4 месеца, после пък тука било клубовете на dir.bg ама изобщо не е влизал в най-интересните.после пък е регистрран от тая година... Абе много нахален човек.
Ти от къде си калканче?



Тема Re: Бива идиотия бива ама чак пък толкова?нови [re: PeterPan.]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано04.03.06 08:48



Коя е марче? защо влизате само да оффтопите, като онзи смешния лъжец който бил тук от 3 години а клуба е регистрран от 4 месеца а то от януари...



Тема Re: Обяснение като за IQ 5 :))))нови [re: bira_more]  
Авторkaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано04.03.06 08:55



виж не ми тълкувай това или онова както на теб си изнася! лично аз виждам следната информация:
"+ 3 безплатни минути при всеки разговор - таксува се само първата от началните 4 минути от всеки разговор в мрежата на М-Тел до 31.12.2006 г. "
всеки разговор проведен в мрежата на мтел. ако не си в мрежата на мтел не се таксува първата от началните 4 минути. ако рекламата не е подвеждаща щяло е да пише:
таксува се само първата от началните 4 минути от всеки разговор до абонат на мрежата на М-Тел до 31.12.2006 г. "
или стават много до и на? еми проблем на мтел. Според мен с това нещо подвежда! ами ако пуснат роуминг до 31.12.2006, и примката излезе в роуминг тогава как всеки разговор в Мрежата на Мтел ще се таксува?



Тема Re: Бива идиотия бива ама чак пък толкова?нови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано04.03.06 08:57



А ти защо влизаш тук?

ReadOnly: spectator@mail.bg


Тема Re: здравей калканченови [re: Marapeнцeтo]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано04.03.06 08:59



мани мани,,, или както се казва: It happens once remove remove.... по горе се е опитавал пак да се навре в разговори между други хора! като оре в кръг и повтаря, кое нямало роуминг... Нещо което го знаем, ама не знам, че след 3 дена може да има роуминг... Не мислишли че този само досажда? А не мислиш ли че това не е на липса на възпитание, а по скоро на наличие на неправилно възпитание?! сигурно е имал проблеми в семейството си като малък...



Тема Re: Обяснение като за IQ 5 :))))нови [re: kaлkaнчeтo]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано04.03.06 09:10



Ако звъниш до Гл/Вива/бТК, то разговорът започва в мрежата на МТел и завършва в мрежата на другия оператор.
Имаш разговор в поне 2 мрежи, като само една от тях е на МТел.
Промоцията е за разговори, неизлизащи от мрежата на МТел, казано като за по-несхватливи потребители - МТел-МТел.

Това може да не го разбере само човек, неговорещ добре български...или някой заядливец...който скоро ще изчезне с идването на модератор.



Тема Re: Бива идиотия бива ама чак пък толкова?нови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано04.03.06 09:38



Дано БОГ ти прати мозък душице!Дрънкай дрънкай.Страх те е да погледнеш истината



Тема Re: здравей калканченови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано04.03.06 09:42



Пак повтярам примата няма роуминг и НЯМА НАЧИН ДА Я ПОЛЗВАШ ИЗВЪН МРЕЖАТА НА МТЕЛАко някой ден има ще променят условията на промоцията.Толкова ли е сложно.Защо да ти пишат излишни неща в условията като в момента това което казваш е невъзможно.Ако някой ден е възможно ще ти кажат че промоцията не важи за разговори в роуминг и това е.Деби блондинката проста деби....



Тема Re: Бива идиотия бива ама чак пък толкова?нови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор PeterPan. (стар познайник)
Публикувано04.03.06 11:11



Ти, преди да ти се раздвои личността.



Тема Re: Обяснение като за IQ 5 :))))нови [re: kaлkaнчeтo]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано04.03.06 12:02



Правиш ли разлика от: ".....разговор в мрежата на М-Тел..." (както е написано в сайта) и разговор чрез мрежата на М-Тел!



Тема мисля! само ти развали тематанови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автормarapeнцeтo (Нерегистриран)
Публикувано04.03.06 19:58



Но какво може да очакваш от човек със семейни проблеми в детсвото как то ти само казваш!



Тема А ти защо офтопичиш?нови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано04.03.06 21:33



Отговорих ти доста ясно защо Вивател вдигнаха цените.
Ама да повторя - защото някой работещ във вивател, който е имал възможност да вдигне цените е решил и ги е вдигнал.
Защо този някой така е решил - може да питаш Вивател.
В същност сега като се замисля, най-вероятно е за да може такива като теб да покажат своето потрисащо ниско IQ, а други като нас, да се забавляват за твоя сметка.

Bеer? Mоre?




Тема Re: А ти защо офтопичиш?нови [re: bira_more]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано04.03.06 21:59



Приятелю не се мъчи с този.Прочети какво сме си писали с него по-нагоре и в другите теми.Говориш на стената.Аз вече се отказах да му наливам акъл.Не си залужава изгубеното време.Не зацепва нито милиметър



Тема прав си "осра" я цялата!нови [re: мarapeнцeтo]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано05.03.06 10:41



какъв човек а и не спира...



Тема Re: прав си "осра" я цялата!нови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано05.03.06 12:33



Ти като сереш в собствената си уста и хайде голямата гордост



Тема и продължава! Тъпакнови [re: Kaлkaнчeтo]  
АвторMarapeнцeтo (Нерегистриран)
Публикувано05.03.06 19:03



не нямам думи да изразя възмущението си... Аз обаче последните му простотии не съм ги чел, а ти калканче?!



Тема Re: и продължава! Тъпакнови [re: Marapeнцeтo]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано05.03.06 19:20



Такава болест като твойта е нямало до сега.Можеш да се горедееш с нея



Тема Я да кажа един вицнови [re: VANDAL]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано05.03.06 21:06



Може да се окаже, че той е по-потемата.

Кръчма.
На маса седят двама.
Единия: Ти откъде си?
Другия: От Варна!
Така ли? Че и аз съм от Варна! Келнер, я донеси по едно!
...след малко
А къде във Варна живееш?
На улица Осми Приморски полк
Така ли? Че и аз живея на тази улица! Келнер, я донеси още по едно!

И така за номера, за етажа, за номера на апартамента...

Единия келнер не издържа и споделя с другия:
- А бе тези май не са в ред!
А другия му отговаря:
- Абе остави ги, това са баща и син. Просто си търсят повод да се почерпят.


ReadOnly: spectator@mail.bg


Тема Re: Я да кажа един вицнови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано06.03.06 13:04



Аз го знам само че с двама братя.Готин е вица мерси че ми го припомни



Тема Re: Я да кажа един вицнови [re: нaблюдaвaщ]  
АвторDMX (Нерегистриран)
Публикувано06.03.06 13:04



Смях, смях, смях.... :))))))



Тема Re: и продължава! Тъпакнови [re: Marapeнцeтo]  
АвторKaлkaнчepтo (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 12:19



Магаренце, чета ги само колкото да му се изсмея на възпитанието...
наистина майка му не си е свръшила работата... дали ще се ожени, та жена му да направи това...? чакам с нетърпение!



Тема от офтопици не можах да се ориентирамнови [re: Cтepн™]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 12:22



А как става разговора в мрежата на орбител!?



Тема Не можеш защото илинови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано07.03.06 16:17



си много тъп, или се опитваш да се направиш на много тъп.
Ако е второто - удава ти се екстра.
Разговор в мрежата на Орбител се правят лесно.
Имаш номер от Орбител - и от този номер се обаждаш на друг номер също на Орбител.
Давам ти прост пример който може би ще бъде дори и по твоите повече от скромни сили.
Ние (фирмата) имаме номера от Спектрум.
Номерата са Софийски. Пояснение като за теб - ако се обаждаш от софия избираш директно нашия номер.
Ако е от Пловдив избираш 02 и след това нашия номер - същото е ако се обаждаш от МТел или Глобул - от вивател - не става.
Ако аз се обадя от мрежата на Спектрум към мрежата на БТК - тоест избера друг Софийски номер - таксуването е едно, ако се обадя на друг номер от мрежата на Спектрум (тоест разговора е в мрежата на Спектрум) - тарифата ми е 1 ст на минута.
ПП
Нали се сещаш че и с колкото ника да пишеш, като пишеш от същото ИП - ясно за кого става дума.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Не можеш защото илинови [re: bira_more]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано07.03.06 17:05



Не се хаби баце.Толкова е тъп че си мисли че не можем да го разберем че си говори сам.То си личи и без да му виждаш ИП-то.Куха му е кратуната.



Тема Re: Не можеш защото илинови [re: bira_more]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано08.03.06 13:28



Твоето обяснение е подробни и не зипозлваш подвеждащи думи като в мрежата на ...
за пп-то ми то много хора изпозлват проксита




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.