Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:28 25.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: защо новата тарифа е по-скъпа?нови [re: VANDAL]  
Авторkaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 14:26



ти пък кой си, и от къде се взе тука да разваляш форума?



Тема Re: защо новата тарифа е по-скъпа?нови [re: Aз]  
Авторkaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 14:28



именно, и аз това се чудя, ако някой иска да говори много дали изщобщо ше си купува предплатена карта или ще си вземи договр.,



Тема Re: само!?нови [re: VANDAL]  
Авторkaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 14:29



ти влизаш тук да се подиграваш с другите животинки ли?
от къде се взе да те ейба?!



Тема Re: защо новата тарифа е по-скъпа?нови [re: Aз]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано01.03.06 15:03



Абе шнорхел такъв! Нали се сещаш, че не е задължително всеки ден да говориш над 2 мин. На мен обикновено разговорите които водя са ми около и над 2 мин. Но не ми се налага да ги водя всеки ден, днес ми се налага - говоря, утре, в други ден не ми се налага - не говоря. За това определено тази тарифа ми харесва. За какво да минавам на абонамент, като на месец давам около 20 - 25 лева за мобилни услуги!
На този форум кога ще му сложат Модератор да оправи малко положението се питам аз?

П.С. И не искам да говоря за разни Хидробионти (като теб) защото точно това уча и си ми супер смешна (ен)!



Тема Re: защо новата тарифа е по-скъпа?нови [re: ohluva]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 21:09



OOOOOOOOOOOOOO ама ти учиш..........................
извинявай ама покой предмет от средното образование се учи това за хдробионтите, щото много отдавна съм завършил и вече не помня

PS изключвам възможността охлюв като теб да учи нещо повеч от средно, а в основновното май такива думички не се учат



Тема Re: само!?нови [re: kaлkaнчeтo]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано01.03.06 21:21



kaлkaнчeтo , аз и другите които пишете с нерегистрирани никове.Предполагам искате да ви взимат насериозно.Защо просто не си регистрирате никовете - става за секунди.Никой не обича да чете псувни във всяка тема дайте го по-културно като за начало се регнете и с личните нападки един към друг на ЛС

Просто предложение ..

-=MaHLaN=-


Тема ми купи си Прома бе там гояворят 4 минутинови [re: ohluva]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 21:26



за 54 стотинки при това на всяки разговор а не ако минеш еди колко си минути....



Тема Re: защо новата тарифа е по-скъпа?нови [re: aз]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 21:28



ама ти какво му обръщаш внимание... Форума е да се пита, а той ни говори глупости. Дано наистина сложат модератор който да го банне. И без това е толкова тъп- хем говорил на 2 минути, хем не си купил новата прима дето там 4 минути са за 54 стотинки....



Тема Re: защо новата тарифа е по-скъпа?нови [re: Aз]  
Автор VANDAL (nepko)
Публикувано02.03.06 10:26



Абее ейй кой не можел да мисли бе?Тука работата е същата като първоначалното таксуване 60 секунди.Всички ли говорят тези 60 секунди.Не са малко хората които говорят 20-30-40 секунди.Останалите до 60 са чиста печалба за оператора.Тука е същото всички ли на този тарифен план ще говорят повече от 2 мин на ден?Някой ще говори 1 друг 3.Винаги тези, които ще говорят по малко ще са повече и ще компенсират по-евтината цена след 2 минута.Същото е и с прима стар и бкънект хит.Говориш евтино в мрежата на оператора, но скъпата цена извън мрежата компенсира по-евтината вътре в мрежата.И накрая за оператора се получава почти същото като прима класик и обикновения бкънект.Една цена към всички мрежи, която е по висока от тази само в собствената и по-ниска от тази към чуждите.Да ти го обясня ли като на бебенце?Тъпи сме били.Като не можеш да мислиш другите са ти криви.



Тема Re: защо новата тарифа е по-скъпа?нови [re: kaлkaнчeтo]  
Автор VANDAL (nepko)
Публикувано02.03.06 10:30



Я ми кажи ти от каде си.Аз съм тука от 3 години.Регистрирайте си никовете.То не бяха планктони,медузи,делфини,дебили...не разбираш ли че като непрекъснато пишеш с различни никове само дразниш хората и никой не те взима на сериозно.Не искам никого да дразна, просто тука съм чел какво ли не и ти и подобните на теб определено пишете глупости и то големи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.