Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 20.09.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: РЕКОРДНО НИСКИ ЦЕНИ НА ВИВАТЕЛ ЗА PRE PAID!!!нови [re: Mopфиyc]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано20.02.06 00:10



Интересно как го сметна това: ".....същите 4 минути минимум на ден (за да си на сметка от него)....." Защото аз го сметнах, че на 2-рата минута и 30-тата секунда вече си на далавера.
Като цяло офертата ми харесва, увеличението е малко (по-малко от 3 стотинки) в сравнение с намалението което ползваш след 2-рата минута (13 стотинки). А и никой не те задължава да го ползваш, можеш да си сменяш плана безплатно и тук разбира се Вивател се е застраховала - 1 път месечно, за да няма спекули.

Редактирано от ohluva на 20.02.06 00:19.



Тема Re: РЕКОРДНО НИСКИ ЦЕНИ НА ВИВАТЕЛ ЗА PRE PAID!!!нови [re: Cтepн™]  
АвтортЪПЧo (Нерегистриран)
Публикувано20.02.06 00:14



Хе, хе

Смешник!!!

Цитирам: Макар, че и сега си звънкам извън групата, че и към Глобул понякога

Е и какво се правиш на много важен с твоя тарифен план като не можеш да си позволиш да звъннеш като бял човек на който искаш! Не мислиш ли че ти си частен случай за да пишеш тук!

Аз имам два служебни телефона и нищо не плащам на месец, ама не мисля, че съм по-велик от потребителите на предплатени услуги. Даже те са по-велики от мен, защото сами си плащат телефоните!!!



Тема Едно мнение достойно за похвала!!!нови [re: тЪПЧo]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано20.02.06 00:22



Едно мнение достойно за похвала!!! Браво!

Редактирано от ohluva на 20.02.06 00:23.



Тема Re: РЕКОРДНО НИСКИ ЦЕНИ НА ВИВАТЕЛ ЗА PRE PAID!!!нови [re: PeterPan.]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано20.02.06 13:25



А ти не разбра аз какво имам предвид... с това отношение свои/чужди ако въведат политиката на различни цени ще изгонят и малкото си клиенти.

Welcome to the real world




Тема Аз преминах на новата тарифанови [re: billyboy]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано21.02.06 11:18



От днес вече съм на новата тарифа "Всеки ден". Вчера подадох заявка и днес сутринта ми пратиха СМС, че вече съм на нея.



Тема Re: Аз преминах на новата тарифанови [re: ohluva]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано21.02.06 11:47



Е очакваме впечатления тогава

Welcome to the real world




Тема Re: Много си глупава!нови [re: Vincent]  
Автор labarum (едряга)
Публикувано24.02.06 12:41



Да, и аз съм си мислел да си купя два телефона. Обаче ... като се замислих ... с парите, които ще дам за втория телефон ще купя доста ваучери, които ще ми покрият разликата от по-евтиното звънене от два телефона. Освен това идва и неудобството да ходиш с два апарата в джоба. Айде през зимата е по-лесно, но лятото ... не ми се мисли :)



Тема Re: Много си глупава!нови [re: labarum]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано24.02.06 18:58



Друго решение на проблема е с пренасочване.Хубавото е че когато ти звънят от пренасочен номер пред номера излиза едно плюсче.След като бях казал на повечето хора с които контактувам новия си номер направих пренасочване и си оставих някой друг лев в сметката и като ми звъннат със плюсче учтиво им обеснявам че имам нов номер и така ..

-=MaHLaN=-


Тема Re: Много си глупава!нови [re: Nistel]  
Автор labarum (едряга)
Публикувано24.02.06 23:04



С пренасочване казваш ... А може ли да пренасоча разговорите към Примата ми да идват примерно към Вивател?



Тема Re: Много си глупава!нови [re: labarum]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано25.02.06 11:07



Мисля че да

-=MaHLaN=-



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.