Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:36 20.09.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: РЕКОРДНО НИСКИ ЦЕНИ НА ВИВАТЕЛ ЗА PRE PAID!!!нови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано19.02.06 14:07



Бе не е хвалба; знам, че вече масово има безплатни в група
Ама защото като си позволиш да опонираш на овчия ентусиазъм на идиотчета като титуляра на темата, те веднага реагират "ами като си глупак, стой си при МТел/Глобул". Ами ще си стоя, нека ме мисли за глупак

ПП: Смятам да прехвърля едната си карта на 15 ст. към целия МТел + включени безплатни минути пак към целия МТел. Е, спрямо Гл ще е 2 пъти повече от предложеното от теб, но е приемливо предвид редките нужди за звънене натам.



Тема Re: РЕКОРДНО НИСКИ ЦЕНИ НА ВИВАТЕЛ ЗА PRE PAID!!!нови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (nepko)
Публикувано19.02.06 16:36



Еми така е.По-малко от 35-40ст няма да паднат цените към другите мрежи, за който и оператор да говорим.Затова най-евтино излиза да си с 2 карти.Едната на мтел , другата на глобул и си говориш за 15-25ст.Самомо че на мен не ми се мъкнат 2 телефона и си карам с една карта.Може да е малко по-скъпо,но ми е доста по-удобно.Ако някой ден се наложи и нямам избор ще ходя с 2 (не поради цените), но за сега съм така.Хайде че малко се отклоних.



Тема Нищо личнонови [re: Mapчeтo]  
Автор PeterPan. (стар познайник)
Публикувано19.02.06 17:55



Не е хубаво да се говори наизуст...
„За да има човек сметка от новата тарифа на Вивател, трябва да говори поне по пет минути на ден. Това прави 150 минути на месец. Умножено по 44 стотинки, ето ти 66 лева...“
Сметката ти е по старата тарифа. По новата тарифа 5-те минути ще струват (2х39+3х26)х1,2/5=37 ст./мин с ДДС. Или за 150 мин. – 56 лв.
„Ако има такива разходи, тогава просто минава на абонаментен план и пак плаща по-малко от припейда на Вивател.“
За сравнение, със 150 минути на месец Глобул препоръчва абонаментен план "GloBul 120". С него тези минути ще се изговорят за 65 лева. (16 % по-скъпо)

Може би има други предимства да си ма абонаментен план, но в случая цената за разговори просто не е аргумент.



Тема Re: РЕКОРДНО НИСКИ ЦЕНИ НА ВИВАТЕЛ ЗА PRE PAID!!!нови [re: billyboy]  
Автор PeterPan. (стар познайник)
Публикувано19.02.06 18:05



Браво на Вивател, много добра идея.
Определено по-добра от разделянето на абонатите на „свои“ и „чужди“ или пък нарастването на първоначалното време.
Ако бях техен абонат, щях да премина на тази тарифа.



Тема Re: РЕКОРДНО НИСКИ ЦЕНИ НА ВИВАТЕЛ ЗА PRE PAID!!!нови [re: mf]  
Автор moDem (само СЛАВИЯ)
Публикувано19.02.06 20:10



Добре плащай си високуите такси и си мълчи. В момента не е изгодно да си на тарифа. Просто аз си спрях мобифона и си взех една прима. Като заредих един 25 левово ваучер говорих месец и ми останаха пари.

Живота е низ от груби събуждания.


Тема Re: РЕКОРДНО НИСКИ ЦЕНИ НА ВИВАТЕЛ ЗА PRE PAID!!!нови [re: Cтepн™]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано19.02.06 22:18



Не са само вива, увеличението на 60 сек, при Мтел и Глобул дойде като резултат, от изследване, че огромния % припейд провежда до 4 разговора на ден с продължителност 10 - 40 сек.
Мтел/Глобул вдигнаха първоначалното таксуване и сега тия 4 разговора вече са минимум 4 минути, Вива заложиха на план при който с малко реклама, се довежда пак до същите 4 минути минимум на ден (за да си на сметка от него), но пък се правят на интересни пред същия таргет от италика по долу.
Тенденцията е показателна, гони се вдигане на трафика на припейда, независимо изговорен или не.

лошото е овчия ентусиазъм на апологетите им, дето карат с 5 лв/месечно
Ей за тия се опитах да сравня новия план с бонукса, ама кой ти чете, дай да се изживяваме като Ганьовци и да си показваме пуберския манталитет.

Иначе, дали тоя номер с трафика няма нещо общо с интерконекта ми е чудно?

Welcome to the real world




Тема Re: РЕКОРДНО НИСКИ ЦЕНИ НА ВИВАТЕЛ ЗА PRE PAID!!!нови [re: VANDAL]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано19.02.06 22:27



И с колко ще ми падне сметката ако помъкна и Бкънект, с 2 - 3 лева... не си струва влаченето на 2 апарат, а ако говорим за карта на договор към Глобул даже ще съм вътре за карта на вива... ще е същото като с моята.
Много съм си добре с плана на Мтел, колкото и тук да пеят псалми на вивател... особенно в някои градове (справка темите тук).
Единствената причина да повлека 2 апарат (с карта на друг оператор) ще е бекъп, напатил съм се и знам колко е ценно да имаш връзка, но за сега не ми се налага.

Welcome to the real world




Тема Re: РЕКОРДНО НИСКИ ЦЕНИ НА ВИВАТЕЛ ЗА PRE PAID!!!нови [re: PeterPan.]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано19.02.06 23:06



разделянето на абонатите на „свои“ и „чужди“
Те ако направят това ще се самоубият показно...

Welcome to the real world




Тема Re: РЕКОРДНО НИСКИ ЦЕНИ НА ВИВАТЕЛ ЗА PRE PAID!!!нови [re: billyboy]  
Автор Лyдko (познат)
Публикувано19.02.06 23:08



По-добре е от нищо... който иска и на който наистина му е по удобно ще го ползва... Никой в случая не е опрял пистолет в главата (или качил на 60сек. мин. такс.) или пък да е казал, че трябва да ползва само "Всеки ден". Поне тук има право на избор човек. А че ще има и ентусиасти които ще го прехвалят е ясно. Според мен е крачка напред в нашият пазар!!!

Капиш


Тема Re: РЕКОРДНО НИСКИ ЦЕНИ НА ВИВАТЕЛ ЗА PRE PAID!!!нови [re: Mopфиyc]  
Автор PeterPan. (стар познайник)
Публикувано19.02.06 23:16



Знаеш какво имам предвид
---
свои = от тяхната мрежа; чужди = абонати на други оператори (Б. а.)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.