Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:14 17.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: РЕКОРДНО НИСКИ ЦЕНИ НА ВИВАТЕЛ ЗА PRE PAID!!!нови [re: mf]  
Авторmorgna (Нерегистриран)
Публикувано19.02.06 01:51



трябва да забранят със закон такива злобарки като теб



Тема Re: Много си глупава!нови [re: BlLLYBOY]  
Авторcyg (Нерегистриран)
Публикувано19.02.06 10:20



Съгласен съм че тактуването 60/1 е гадно, но Глобул и Мтел имат и услугата “За приятели”. Так че за "любимата" ти продължителност на разговор от 45 сек. а ВиВа плащаш 13+6,5=19,5 ст. (19.5+9.75=29.25 за първите 2 мин), с b-conect и Прима- 19 ст, с абонамент на Глобул от 25 до 6 ст, с абонамент на Мтел от 35 до 10 ст. Така че смятай, колко говориш, с кого говориш.

извън темата: Натиснатия бутон CapsLock не придава допълнителна тежест на аргументите ти!



Тема Re: РЕКОРДНО НИСКИ ЦЕНИ НА ВИВАТЕЛ ЗА PRE PAID!!!нови [re: billyboy]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано19.02.06 10:52



Ами сепукото трябва да си направят хора като теб, ако някога им се случи да се замислят като как досега Вива наблягаше в рекламите си, че 30 сек. първоначално са си супер щото толкова се говори с припейда, а сега ги агитират да говорят повече дневно
Всъщност Вива чудесно са се ориентирали колко точно говорят припейдите им дневно и удрят право там. Нищо лошо от гледна точка на бизнеса им; лошото е овчия ентусиазъм на апологетите им, дето карат с 5 лв/месечно.
А мисъл за харакири ще ви дойде, ако случайно се замислите как така цената и в своята, и в чуждите мрежи е еднаква. И когато някой ви подскаже, че при такива унифицирани цени се избира най-високата, то би трябвало да се почуствате адски щастливи да разберете колко ви бомбят за разговори в собствената ви мрежа. Ако при разговори в МТел и Гл Вива печели, да речем, по 5 ст./мин, то при разговорите ви във вашата мрежа печалбата е поне тройна.

ПП: Предварително да отговоря на типичния ти коментар на това мнение - имам над 10 часа/месечно изходящи за които плащам до 15 лв., нека ми е лошо с МТел

Редактирано от Cтepн™ на 19.02.06 10:59.



Тема Re: Много си глупава!нови [re: Vincent]  
Автор Пeтъp_ (познат ;-))
Публикувано19.02.06 11:31



Кеф ти маймун да ставаш - връткай карти като луд. Като си счупиш телефона няма на мен да ми е зле.



Тема Re: РЕКОРДНО НИСКИ ЦЕНИ НА ВИВАТЕЛ ЗА PRE PAID!!!нови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (nepko)
Публикувано19.02.06 11:47



Я сметни 10 часа по твойта тарифа,ама не в групата



Тема Re: РЕКОРДНО НИСКИ ЦЕНИ НА ВИВАТЕЛ ЗА PRE PAID!!!нови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано19.02.06 12:01



Ако се стигне дотам почвам да мисля за нов план
Макар, че и сега си звънкам извън групата, че и към Глобул понякога
И един Вивателски имах в бука, ама клипаджиите ги отсвирвам след втория им опит, така че в момента нямам такава екстра



Тема Re: Много си глупава!нови [re: cyg]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано19.02.06 12:31



С една малка подробност че при Прима Стар няма Семейство и приятели и СМС-ите са много по-скъпи така че тия 19ст които си написал важат за прима Класик.Изобщо колкото пъти съм се опитвал да изчисля как е най-изгодно ако ползваш услугите на МТел направо ми се завива главата ..

-=MaHLaN=-


Тема Re: Много си глупава!нови [re: Nistel]  
Автор cyg (непознат)
Публикувано19.02.06 13:54



Приемам поправката, не съм много наясно с Мтелските тарифи...Намирам за смешно безапелационно да се твърди че с Вивател е винаги по-изгодно. Дори когато е написано с големи букви.



Тема Re: РЕКОРДНО НИСКИ ЦЕНИ НА ВИВАТЕЛ ЗА PRE PAID!!!нови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (nepko)
Публикувано19.02.06 13:56



И така да е пак ще ти е насметка.Но моля те недей да се хвалиш с тези разговори в групата.С тях не си хванал Господ.Вече почти всичко ползват безплатни разговори в групата.Дори да не са безплатни а по 1 стотинка 10 часа са 6 лева.Ако говориш за 10ст с целия мтел и 20 с глобул и плащаш 10лв такса ще ти завидим,ама иначе..



Тема Re: Много си глупава!нови [re: cyg]  
АвторMapчeтo (Нерегистриран)
Публикувано19.02.06 14:05



За да има човек сметка от новата тарифа на Вивател, трябва да говори поне по пет минути на ден. Това прави 150 минути на месец. Умножено по 44 стотинки, ето ти 66 лева на месец. Някой случайно да познава човек с предплатена, който да дава по 66 лева на месец за ваучери??????????? Ако има такива разходи, тогава просто минава на абонаментен план и пак плаща по-малко от припейда на Вивател.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.