Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:38 22.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Три в еднонови  
АвторMapa Moбифoнa (Нерегистриран)
Публикувано01.02.06 18:21



Тъй като вече не мога да се оправя с тарифите и цените на трите мобилни оператора, предприех следната тактика. Имам си трима интимни партньора. Започнах да ходя с три джиесема, като на всеки от тях имам от един от трите оператора. Всяко гадже ме търси на един от трите джиесема, а аз се обаждам в зависимост от това кога и към кой оператор ми е най-изгодна тарифата. Разбира се, гледам да не объркам и да звънна на едно гадже от погрешния телефон, за да не ме хване. Когато съм с един от тримата, тогава изключвам останалите два телефона, за да не стане някоя беля

Дано да не се появи четвърти оператор или четвърто гадже, че тогава съвсем ще се объркам



Тема Re: Три в еднонови [re: Mapa Moбифoнa]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано01.02.06 19:13



Е сега нали си Мара Мобифона .. Мобифона къде го забравяш



Тема Re: Три в еднонови [re: Nistel]  
АвторMapa Moбифoнa (Нерегистриран)
Публикувано01.02.06 20:34



Имах мобифон преди още да се появи Мтел. Ама тогава имах и само едно гадже
Развитие на технологиите, брато



Тема Това което си написал е тъпонови [re: Mapa Moбифoнa]  
Автор Mapa Moбифoнa (телефониска)
Публикувано02.02.06 14:56



щото с тоя ник като нерегистрирана не пиша!



Тема : -) [re: Mapa Moбифoнa]  
Автор Mapa Moбифoнa (телефониска)
Публикувано02.02.06 15:00



Дано майка ти да хване рак а баща ти се пропие, а ртеб да те блъсне кола на Улицата! Чакай само да видиш какво ще ти се случи!



Тема Re: Това което си написал е тъпонови [re: Mapa Moбифoнa]  
АвторПeнчo (Нерегистриран)
Публикувано04.02.06 18:05



Марче, каква е разликата между мобифон и джиесем? Верно ли имаш трима интимни партньора? Ако ти трябва четвърти, звънни ми по домофона.

Пенчо Сименса



Тема Re: Това което си написал е тъпонови [re: Пeнчo]  
Автор Julian (маг. Инженер)
Публикувано04.02.06 22:33



Ами Мобифон е мобилен телефон, като в БГ погрешно се ползва, като определение аналоговава клетъчна мрежа.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: Това което си написал е тъпонови [re: Julian]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано05.02.06 15:20



Е защо според мен Мобифон е доста по точно име отколкото сега разпространеното название GSM или пък наричането на копирните машини "Ксерокси" и тн.

Правилно е да се казва мобилен телефон без значение дали е "Mобифон" или "GSM"

А на "Мобифоните" мрежата си им е баш аналогова на 450Мhz и още ги има тук там допреди половин една година предплатената им услуга беше най-изгодната на пазара




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.