Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:13 20.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Тема нова промоция-удвои покритието си  
Автор zagoraboy (непознат )
Публикувано29.01.06 15:52



очаквам с нетъпрение тази промоция защото в стара загора е много зле в източната част на града и кварталите.в магазин метро няма и една чертичка.в
града като влезеш в някое заведение и нема.стига с тия промоции.оправете си покритието!



Тема Re: нова промоция-удвои покритието синови [re: zagoraboy]  
Автор мoбимeн (минаващ)
Публикувано29.01.06 19:00



Почакай да посъберат пари (от промоциите) и след това ще я оправят. Пък и те сега бързат да обявят 500 000-ния абонат (за 4 месеца) и няма време за мрежата.

Редактирано от мoбимeн на 29.01.06 19:01.



Тема Re: нова промоция-удвои покритието синови [re: мoбимeн]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано29.01.06 22:38



Както са тръгнали Вивател наистина ще регистрират половин милион продадени SIM карти до четири месеца.

Ама за да имат наистина половин милион активни потребители ще трябва да пуснат и телефони на промоционални цени.

Щото още от сега тенденцията е много карти, малко телефони.

ReadOnly: spectator@mail.bg


Тема Re: нова промоция-удвои покритието синови [re: нaблюдaвaщ]  
Автордa бe (Нерегистриран)
Публикувано30.01.06 08:44



За какво беше цялата патардия, като в края на краищата нямам покритие у дома - трябва да излизам на улицата, което от само себе си се подразбира, че ще доведе от игнориране за закупената от мен карта на вивател. Имах намерение да ходя с 2 телефона - единия глобулския на договор и другия вивателския, за да се отърва най-после от омразния ми Ментел, но това засега няма как да стане.



Тема Re: нова промоция-удвои покритието синови [re: дa бe]  
Автор Julian (маг. Инженер)
Публикувано30.01.06 11:59



Не се притеснявай, такива места без покрити имат и Ментел в центъра на Варна. Става въпрос за една компютърна фирма. За да се обадиш трябва да излезеш навън. Вярно че тези места са доста по малко от тези на вивател, но пък има някъде къде вивател има а другите два оператора нямат. За сграда говоря.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: нова промоция-удвои покритието синови [re: Julian]  
Авторda be (Нерегистриран)
Публикувано30.01.06 13:01



разбирам те бе човек, ама нали се сещаш, че мен не ме топли това, иначе пак си говоря през вивателската карта, ама не я ползвам в къщи. иначе ми се искаше да изхвърля ментелската, ама....




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.