Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:30 30.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Вивател в Шуменнови  
Автор Bobrix (Ученолюбив)
Публикувано12.01.06 10:17



Само аз ли нямам покритие в Шумен или има и други? в началото си имаше много добро покритие но около средата на декември просто изчезна и все още го чам да се появи отнякъде.

Човек се учи от грешките си. Нека да не бъдем толкова ученолюбиви!


Тема Re: Вивател в Шумен [re: Bobrix]  
АвторKrassi (Нерегистриран)
Публикувано12.01.06 11:06



Доколкото знам, имат проблеми с узаконяването на базовите станции.



Тема Re: Вивател в Шуменнови [re: Krassi]  
Автор Ramirez (радиоактивен)
Публикувано13.01.06 15:24



След първите спирания на мрежата в Шумен имаше обхват. Първото спиране беше за почти 1 седмица.

На 31ви декември вечерта сложих пак вивателската карта и разбрах, че няма мрежа. Незнам кога е спряла. До този момент мрежа в Шумен няма! Да напомня само че е 13ти януари, което означава че довечера за мен ще станат 2 пълни седмици без мрежа.

От 123 ме посъветваха да подам жалба на интернет страницата на Вивател (хехе, ще ми обърнат внимание толкова колкото предния път ми обърнаха внимание когато писах пак там).



Тема Re: Вивател в Шуменнови [re: Ramirez]  
Автор Bobrix (Ученолюбив)
Публикувано13.01.06 17:25



Е аз оплакване на страницата не съм подавал, а просто попитах кога ще има мрежа. Още си чакам отговора

Човек се учи от грешките си. Нека да не бъдем толкова ученолюбиви!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.