Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:09 30.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема sms prez netaнови  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано07.01.06 23:47



Няма ли да направите като М тел да има смс през интернет.
Много хора са с карти на М тел само защото могат лесно да им се пращат смс по интернет.
Ако вива тел направи нещо по въпроса ще удари яко М тел под кръста.

Човек дори добре да живее умира


Тема Re: sms prez netaнови [re: Бoян lYl]  
Автор Julian (маг. Инженер)
Публикувано07.01.06 23:52



Аве стига с тез СМС-и. По добре да се обадиш. С цените на Вива това не е проблем.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: sms prez netaнови [re: Julian]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано08.01.06 12:39



Точно от цените идва проблема. Българина не иска да е евтино, иска да е безплатно. А ако може и да му дават пари, за да тества услугата. И евентулано ако качеството на тази услуга не го задоволява, той започва яко да ругае.

Получава се малко като в онзи виц, в който българина си поръчва бира, в която по някаква случайност има муха, изпива я до дъно и след това май-нагло и хладнокръвно си иска парите обратно заради мухата.



Тема Re: sms prez netaнови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Авторlabarum (Нерегистриран)
Публикувано08.01.06 14:06



Тарикатче, това което описваш се отнася в стократно по-голяма степен до западняците. Баща ми ми е разказвал как в Щатите хората масово режат от рекламни брошури талони за намаление от 2, 3, 5 долара например и се редят на опашки да си купят глупости, но с намаление. Типичен пример за това е и всеизвестния "Хародс" в Лондон, където се избиват по Коледа.
Ние като цяло се срамуваме да правим такива неща, въпреки, че сме далеч по-бедни от посочените от мен по-горе нации (то едните не са нация, но както и да е).



Тема Re: sms prez netaнови [re: Julian]  
Авторscream (Нерегистриран)
Публикувано08.01.06 20:09



julian-e заради такива като теб и псевдо адвокатстването им никога няма да има нормални цени в българия
иначе за морето си прав



Тема Re: sms prez netaнови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор Haчko (страхкор)
Публикувано08.01.06 20:54



Преди година-две "IKEA" откри нов магазин в Лондон и по тоя повод обяви големи намаления. Резултатът... километрична опашка от 4 сутринта, скандали, безредици до степен да се налага полицията да се намесва.
А вицът, който разказваш, на мен ми е известен в американския си вариант - 30 години се тъпчеш с хамбургери като свиня, ставаш 200 килограма, правиш 2 инфаркта и най-невъзмутимо завеждаш дело срещу "McDonald's" с искане не да ти върнат парите за бигмаковете, а да ти кихнат няколко десетки милиона долара. Искането си подплатяваш със смехотворното оправдание, че не си знаел (!), че бигмаковете са холестеролни бомби. Може, господа съдебни заседатели, може да не е знаел човекът, когато е бил 50 килограма, но към 120-тото кило би трябвало да се е досетил!
Та така, драги ми Смехурко, за нас и за "по-цивилизованите" народи



В комиксите човекът отляво винаги говори пръв.

Редактирано от Haчko на 08.01.06 20:57.



Тема Re: sms prez netaнови [re: Julian]  
Авторcyg (Нерегистриран)
Публикувано09.01.06 08:00



май с цените вече е проблем, промоцията свърши...



Тема безплатно!? [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор Mapa Moбифoнa (телефониска)
Публикувано09.01.06 12:30



Пращането на SMS към Мобилтел и Глобул през интернет, не е безплатно!
Освен че съм съгласна с по-долните мнения, за далаверите по света, бих искала да допълня, че Интернетът също струва пари, на някой места 20 лв месечно или 1 лв/час!
Така че ако разделим, месечна такса от 20 лв на 30 дена то се падат по 0,66 лв. на ден. Като разделим тези 66 ст на 15 смс- толкова колкото Мобилтел позволява да се праща от страницата му. то един смс излиза 4 ст!
хихихи



Тема Re: sms prez netaнови [re: Julian]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано09.01.06 17:25



Ами те и Мтел взеха да свалят цените така, че те пак са по напред и по изгодни.

Човек дори добре да живее умира


Тема няма безплатен обяд - има евтиннови [re: Mapa Moбифoнa]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано10.01.06 10:19



има нещо грешно в начина ти на мислене за смс-ите от нета! и то е че не ползваш интернет само за пращане на смс.
и другото , което е малко офтопик:
Моля оправи си "телефониска" на "телефонисТка", че с тази МАЛКА грешка ми иде хич да не ти чета постовете. Несериозно ми звучи просто.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.