Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:55 03.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема аплодисменти за виванови  
Автор ssnaiperr (ssnaiperr)
Публикувано07.01.06 09:48



Вивател върна всички изприказвани пари всички смс-и интернет международни разговори всичко.Аплодисменти за тях .Сега ще видим какво ще направят мтел и глобул.Предполагам че вече ВИВАТЕЛ спечелиха доверието на много хора но не само за това че върнаха парите ами и за това че разговорите им са на по ниски цени(таксуването е на 30сек).Аз лично мислех че в България безплатен обяд няма, но уви, оказа се че има и вивател го доказа

А сега остава само всички да говорим с ВИВАТЕЛ
наистина те оправдаха очакваното от мен за тях

Това е Българският GSM оператор, това наистина е твоят глас,тук наистина всички общуват свободно и всички говорат

Редактирано от ssnaiperr на 07.01.06 10:37.



Тема Re: аплодисменти за виванови [re: ssnaiperr]  
Автор alys ()
Публикувано07.01.06 09:57



Поздравления за Вивател и от мене! Очаквах, че ще получа sms за това, че сметката ми е презаредена. Не получих sms, но като проверих, се оказа, че сумата ми е възстановена! Браво, не ни подведоха!



Тема Re: аплодисменти за виванови [re: ssnaiperr]  
Авторtss (Нерегистриран)
Публикувано07.01.06 09:58



До вчера кредита в картата ми беше 0,00 лв. Сутринта (да още сутринта, а не както бонусите от МТел с мижаво 1 левче които закъсняват с дни) в нея вече стояха изговорените 31 лв. Вивател възстанови сумата до стотинка. С това показаха коректноста към клиента и оправдаха напълно доверието ми! Пожелавам им все така напред и много успехи!



Тема Re: аплодисменти за виванови [re: ssnaiperr]  
Автор 1.8 Astra ()
Публикувано07.01.06 10:12



Не съм абонат на Вива,но едно голямо БРАВО за това което правят.
Дано се е появил накрая един коректен оператор!



Тема Re: аплодисменти за виванови [re: ssnaiperr]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано07.01.06 10:24



Аз лично мислех че в България безплатен обяд няма, но уви, оказа се че има и вивател го доказа

Език мой, враг мой!

Добре си го казал. Сега остава да проумеем, че обяда беше и за другите, конкурентни оператори.

Все пак наистина Браво. Хубаво е някой да си държи на думата си.


ReadOnly: spectator@mail.bg


Тема Re: аплодисменти за виванови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор ssnaiperr (ssnaiperr)
Публикувано07.01.06 10:36



Сега остава да проумеем, че обяда беше и за другите, конкурентни оператори.


кво искаш да кажиш с тва...???!!!



Тема Re: аплодисменти за виванови [re: ssnaiperr]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано07.01.06 10:40



С други думи: Витател с първата си промоция спонсорира конкуренцията си.

Още по-ясно няма да ти го обяснявам.

ReadOnly: spectator@mail.bg


Тема Re: аплодисменти за виванови [re: нaблюдaвaщ]  
Авторbm (Нерегистриран)
Публикувано07.01.06 11:10



Верно ли мислиш, че интерконекта е на цена над 22,5 ст.? Ако мислиш така - смени оптиката.



Тема Re: аплодисменти за виванови [re: ssnaiperr]  
АвторDrakoncho (Нерегистриран)
Публикувано07.01.06 12:05



Браво на Вивател, продалжавайте все така с лоялно отношение към клиентите!



Тема Re: Това:нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Hиkoлaй_ (непознат )
Публикувано07.01.06 12:37



Витател с първата си промоция спонсорира конкуренцията си. нещо не разбрах, сигурно защото не съм клиент нито на Вивател, нито на конкуренцията, та...ако можеш да ми го обясниш - благодарско.

Моето впечатление като страничен наблюдател е че от появата на Вивател спечелиха всичките потребители на мобилни телефони в България. Ако Вивател не беше се появил едва ли двата други оператора биха свалили цените си толкова рязко - просто нямаха причина да направят това.

Сега ще бъде интересно как ще се развият нещата с конкуриращи се цени в паралелните услуги. Предполагам че в сравнително кратък период цените ще се изравнят (почти) и само тези с дългосрочните договори няма да облажат веднага от това. Ново рязко сваляне на цени няма да има до появата на четвърти оператор, ще има нови услуги за привличане на клиенти един от друг (или за да не избягат "старите" клиенти)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.