Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:45 18.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Не го оправиха това покритие...нови  
Автор мoбимeн (новак)
Публикувано31.12.05 23:07



Не го оправиха това покритие даже и в София. В джоба на панталона ми, в офиса, който е на задника на НДК, няма покритие. Трябва да сложа телефона на бюрото за да намери оператора. Вивател ме карат да използвам, отново, Мтел-ската карта . Донякъде ги оправдавам с това, че почнаха преди 2 месеца и се надявам всичко да се оправи по-скоро.

Но за сметка на това пък в новогодишната вечер можеха да се провеждат разговори май само от тяхната мрежа и от мрежата на БТК .

Редактирано от мoбимeн на 01.01.06 01:00.



Тема Re: Не го оправиха това покритие...нови [re: мoбимeн]  
Автор Fireborn (АдвокатНаДявола)
Публикувано01.01.06 01:01



В тяхната мрежа си е напълно нормално да може - все пак 100 000 абоната е малко по-различно от 2 и 3 млн. Нали?
За стационарните не говорим - те години наред ги спираха по нова година, за да не стане грешка...





Тема Re: Не го оправиха това покритие...нови [re: мoбимeн]  
АвторO48 (Нерегистриран)
Публикувано01.01.06 01:03



да, аз успях да набера МТЕЛски телефон в 00.05ч. САМО от Вивателската карта. Явно е заради малкото абонати



Тема Re: Не го оправиха това покритие...нови [re: O48]  
Автор feb (заплес)
Публикувано01.01.06 01:24



А Мтелския телефон, в коя мрежа смяташ, че се е бил регистрирал?

"Hищo нe e в cъcтoяниe дa пaднe от пoдa."


Тема Re: Не го оправиха това покритие...нови [re: O48]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано01.01.06 10:49



А МТелския номер да не би и той да е бил в мрежата на Вива?



Тема Re: Не го оправиха това покритие...нови [re: мoбимeн]  
АвторДeдo Йoцo (Нерегистриран)
Публикувано01.01.06 13:59



Има всякакви парадокси. Аз пък работя в една бетонна сграда почти в центъра на София, в която другите два оператора имат или минимално или почти никакво покритие. Откакто минах към Вивател, се оказа, че аз съм единственият, който може да води нормални разговори от работното си място. Всички останали трябва да тичат до прозорците. Това беше основната причина да си зарежа глобулската карта. В сградата бих класирал покритието по следния начин:
Вивател - почти пълно
Мтел - никакво до слабо
Глобул - никакво



Тема Re: Не го оправиха това покритие...нови [re: Cтepн™]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано01.01.06 15:35



Просто е бил в по-ненатоварвна клетка.
бтв: Наистина си беше кошмар. Глобул направо плюеше, мтел трябваше да имаш щур късмет да се свържеш и още по-щур този когото търсиш да не е в натоварена клетка. За смс-и да не говорим. От Вива се избираше нормално, но трябваше късмет да намериш този когото търсиш...



Тема Re: Не го оправиха това покритие... [re: .]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано01.01.06 15:59



В центъра на Варна беше добре - жена ми и щерката нямаха проблем да проведат няколко разговора веднага след полунощ.

Аз лично не успях - бях се съсредоточил върху една грозданка - "резерва" от изба Евсиноград (ако ти говори нещо; ако не - по-скъпа е от Балантайнс) и последния ми зор беше има ли оператора мрежа или не.
И все пак извънка няколко пъти - получих СМСи, пратени от сайта им. Ей това не го очаквах, но се случи



Тема Re: Не го оправиха това покритие...нови [re: Cтepн™]  
Автор Julian (маг. Инженер)
Публикувано02.01.06 12:32



Във варна нямаше проблеме е вивател в центъра, а горзданката си я купувай от магазинчето на входа на евксиноград, че да ти е по евтино. Това е най хубавата българска ракия.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: Не го оправиха това покритие...нови [re: Julian]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано02.01.06 12:43



Това е най хубавата българска ракия.

Поправка - това е най-хубавото питие в диапазона 40-42 градуса




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.