Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:59 12.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Защо Новинар прави фелацио на Вивател  
Авторedin (Нерегистриран)
Публикувано30.12.05 15:54



Интересно ми е, защо вестник Новинар прави нон-стоп фелацио (чудех се дали да напиша свирки, но може да се приеме за обидно) на Вивател. Горе долу във всеки бой на вестника пише колко са скъпи Глобул И Мтел, а най достъпни Вива( което естествено не е така и го казвам в качеството си на потребител. И трите опаратора не ми дават пари, а аз на тях така, че не съм пристрастен.)
То е ясно, че не е заради журналистическа съвест, та може някой от Вива да обясни за тази орална любов и колко струва?



Тема Re: Защо Новинар прави фелацио на Вивателнови [re: edin]  
Авторcyg (Нерегистриран)
Публикувано30.12.05 16:35



Ами Мтел си има Стандарт, така че защо Вивател да не си поръчва статии в Новинар. От реклама винаги има полза.



Тема Re: Защо Новинар прави фелацио на Вивателнови [re: cyg]  
Авторedin (Нерегистриран)
Публикувано30.12.05 16:51



Мтел и Стандарт е ясно те и не го крият, Чорни, Батков, той пък е собственик на вестника, ама за Новинар ми стана любопитно



Тема Re: Защо Новинар прави фелацио на Вивателнови [re: edin]  
Авторвивacepиoзeн (Нерегистриран)
Публикувано30.12.05 18:17



Колкото и несериозно да изглежда, голяма част от българските потребители са обидени на "старите муцуни" Мтел и Глобул заради пиратското ограбване години наред, така че нищо чудно "Новинар" да го прави от окайване или голи симпатии, каквито са и моите къв ВиваТел.



Тема Re: Защо Новинар прави фелацио на Вивателнови [re: вивacepиoзeн]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано30.12.05 18:25



Малко несериозни обвиния - макар че са техен вестник написаното по повод Вивател не е било лъжа - за разлика от гнусните писания на жълтия вестник Стандарт



Тема Re: Защо Новинар прави фелацио на Вивателнови [re: Nistel]  
АвторNistel (Нерегистриран)
Публикувано30.12.05 18:42



А ти си на всяка манда мерудия...
Платен подлизурко.
Ти се появи откакто Вива дойдоха на пазара...





Тема Re: Защо Новинар прави фелацио на Вивателнови [re: Nistel]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано30.12.05 19:42



Можеш да видиш кога съм регистриран - всеки може сам да си прави изводи от думите ми не се отричам от нищо което съм казал - ти дори нямаш смелостта да се регистрираш та си личи кой кой е

Нямам намерение да ти отговарям така че не си прави труда да пишеш "г-н Никой"

Редактирано от Nistel на 30.12.05 19:45.



Тема Re: Защо Новинар прави фелацио на Вивателнови [re: Nistel]  
Автордck (Нерегистриран)
Публикувано31.12.05 02:45



Абе Nistel келеш такъв, което си личи, че е платено си личи щото направо смърди. Човека пита колко струва свирката, а не колко струва да те чука, нищо че си се огъзил.



Тема САМО РЕГИСТРИРАНИнови [re: дck]  
Автор bTk ()
Публикувано02.01.06 10:37



ЩО НЕ ГО НАПРАВЯТ САМО РЕГИСТРИРАНИ ДА МОГАТ ДА ИЗКАЗВАТ МНЕНИЯ ВЪВ ФОРУМА. ТАКА ЩЕ СЕ ОРЕЖИ БАЛАСТРАТА.



Тема Re: САМО РЕГИСТРИРАНИнови [re: bTk]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано02.01.06 13:07



А те от 6 месеца един линк на главната страница не са сложили за почти 20 нови клуба , че такова върховно услие искаш да направят да ограничат простотията и спама в мненията




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.