Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:00 28.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Вивател заплашва клиенти !!!нови  
Автор O87_O88_O89 (експерт)
Публикувано27.12.05 08:57



Здавейте,значи проблема е следния имам карта на Вивател с номер 0877095020 от която съм изразходвал сумата от 70 лева за по-малко от месец но се получи следното позволих си да се обадя на 123 и да задам на операторите някой неудобни за тях въпроси от следния тип:
1.Защо не можем да избираме номера от следните разновидности 024......,048313,0891265,088133,0891263,0881263 и др.<тези номера не са с добавена стойност при тарифирането>.
2.Защо в техния сайт е обявена като налична услугата Семейство и приятели.


3.Защо не е общо достъпна карта на покритието.
4.Защо не работят пълноценно номерата за спешна помощ при наличието на съответните институций в нашия град.
5.Защо не работи пълноценно услугата "КЛИР" (при набирането на телефонни услуги и други институций номерът излиза дори да е скрит).
6.На какво се дължат проблемите в покритието в нашия град(на вън на открито сигнал FULL,в сградите в центъра- кафета,магазини само мълчанието на агнетата).
След зададените въпроси от моя страна и подадените сигнали в писмена форма до служител на име Стойчо с телефоннен номер 0877140849 бях прехвърлен към служителка ЕЛИЦА от която разбрах че ако посмея само още един път да се обадя да попитам ще ми бъде спряна картата !!!
Та питам се аз това ли са честните взаймоотношения между клиент и търговец,или стана време да си връщаме изговореното и сега кво да са прави 70 лв са си 70 лв,да не говорим че имам още 4 карти с които общата сума е 250 лв.Надявам се след публикуването в медийте да успея да влеза в графа неплатежоспособни и нелоялни клиенти.До ден два ще има платено съобщение в БТВ,НОВА ТВ,КАНАЛ 1.
Та какво реших в крайна сметка днес ще отида в секи един от магазините от които съм купувал картите и ще им ги върна срещу сумата която трябва да се зареди на 70.01.2006г.общо 250 лв те да се оправят с Вивател за тази сума.




Тема Re: Вивател заплашва клиенти !!!нови [re: O87_O88_O89]  
Автор Vivatel (БезПристрастен)
Публикувано27.12.05 09:57



Лелей тва за пръв път го чувам. Аз съм им звънял когато спираха клетки и 2-3 дни нямаше никва мрежа по петричко и даже като почнаха да ми фъфлят без логично обяснение, а излизаха с номера че оптимизират нещо си им се карах и им казвах, че тва даже и най-смотания оператор не го е правил да прецака така клиентите си. И на следващия ден покритието дойде. Ама тва сигурно беше щот звънях от стационарен и кво си викат тоя ше хване да спре сички услуги към БТК дай да не му се караме и заплашваме. Хахахха Май малко не смеят там щот още докато нямаша ЛАН НЕТ съм им напрайл поне 3 години по 300 лева на месец телефон. Така че да му мислят ако се случи нещо такова на мен. Веднага прибирам още 5 карти на мои приятели които купувах и им ги занасям в БТК центъра заедно с 2-3 писма за изключване на стацоинарни телефони.

Редактирано от Vivatel на 27.12.05 10:04.



Тема Хайде маминото...нови [re: O87_O88_O89]  
Автор мoбимeн (новак)
Публикувано27.12.05 11:16



Хайде маминото, не плачи. Ще им се скараме на тези лоши какички и батковци...Давидим защо за уплашили моето бебче... То само е любопитствало за разни неща. Търсило е под вола цицката на мама за да го суче, но уви...
Мамино, с какво щяха да ти подобрят живота отговорите на въпросите, които си задал? След 06.01.2006 може и да получиш отговори на някои от тях.

Остани със здраве и стига рева.

А между другото, кажи кога да гледаме платените съобщения по БТВ, Нова телевизия, Канал 1, XXL и т.н? Плати си за съобщения точно преди новините в 20:00. Тогава ще е най-ефектно...



Тема Re: Хайде маминото...нови [re: мoбимeн]  
Автор Vivatel (БезПристрастен)
Публикувано27.12.05 11:20



Еха наистина .... Казвай казвай кога??? Даже аз мога да ги запиша от тунера тези съобщения. И после ше ги пуснат и по весниците хахааххаа



Тема Re: Хайде маминото...нови [re: мoбимeн]  
АвторAuu (Нерегистриран)
Публикувано27.12.05 12:50



Ауу мобименчо какъв език си пуснал, та от лизане на гъза на вивател даже си поумнял.



Тема Re: Вивател заплашва клиенти !!!нови [re: O87_O88_O89]  
Автор red__man (ПИЧ)
Публикувано28.12.05 02:09



Абе келеш ти дане би да си Серго?Така известният Комуникатор,а?Защото само такъв тапак като него може да пита такива глупости инфо телефоните на операторите.Всичките телефони,които си написал са кратки,така че съвсем нормално е да не можеш да ги набираш от конкурентен оператор,а 088133 не можеш да го набереш от никъде,защото няма входяща линия.Ей,че си тъп.Защо ли не бачкам в инфо-центъра на
vivatel и да ми попаднеш.Не ще ти спра телефона,а незнам какво ще ти направя!!!
Има само един отбор.........целият червен,той е шампион!!!<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от red__man на 28.12.05 02:12.</EM></FONT></P>

Редактирано от red__man на 28.12.05 02:16.



Тема Re: Вивател заплашва клиенти !!!нови [re: O87_O88_O89]  
Авторviahack (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 06:59



aehhahaehaehahahah
ae
aehahahahaehaehaeha
hohoho
Първо 70лв са много, после още 4 карти за общо 250 и накрая даже платени съобщения по трите национални медии. Ами пусни ги, приятелю и то в праймтайм. А после осъди и трите медии, защото са то взели пари като за камион със vivatel стартови пакети.
То не стига, че си пускате платени статии във в-к Ментел (визирам Не-Стандарт) а сега и по медиите ли.
Go to hell!



Тема Re: Вивател заплашва клиенти !!!нови [re: O87_O88_O89]  
АвторШeбeka (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 10:59



Ма не само да са те заплашили, ами и да са пратили някой да ти пооскубе перушината. А ти между другото защо държиш когато набираш полиция, пожарна или бърза помощ да остане активен клира-а ти. Да не би да се занимаваш с телефонен тероризъм? Между другото е очевидно, че ти си добилият известност спамър Комуникатор. За тебе се писаха разни работи.



Тема Re: Вивател заплашва клиенти !!!нови [re: Шeбeka]  
Авторпeшo (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 12:21



Тоя е Комуникатора. За него нема ни Вивател, ни Мобилтел, нито Глобул. Всичките наред го заплашват и съдят. Колкото до кратките номера и пеленачетата знаят, че считано от 14 юли 2005 по нареждане на КРС кратки номера на чужд оператор на-найси.



Тема Re: Хайде маминото... [re: мoбимeн]  
АвторZEN (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 15:48



Абе мобимен ли си какъв си там не знам, но колко ти плащат за адвокатлъка?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.