Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:31 01.07.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Малко впечатления от покритието  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано27.12.05 12:28



За празниците пътувах от София до Враца с влак. За тези които не знаят, маршрута е следния: София - Своге - Мездра - Враца. През цялото пътуване телефона изгуби покритие само веднъж - малко преди Мездра (както е и отбелязано на картата на покритие на Вивател). През останалото време обхвата беше почти винаги на макс. Трябва да призная, че от покритието във Враца има какво още да се желае, защото има места в града където е доста слабичък, но пък няма никакъв проблем с говореното, т.е. даже и 1 чертичка да имаш, пак си гожориш без проблеми.
Разбира се трябва да отбележа, че във тунелите през които мина влака покритие също липсваше (не само на Вивател, но и на другите 2 оператора).



Тема Re: Малко впечатления от покритиетонови [re: ohluva]  
Авторcyg (Нерегистриран)
Публикувано27.12.05 13:26



"както е и отбелязано на картата на покритие на Вивател"
Къде се намира тази карта?
А на север от Враца как е, да имаш някаква информация?



Тема Re: Малко впечатления от покритиетонови [re: cyg]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано27.12.05 14:40



Ами за покритието по нататък по маршрута незнам как е. А иначе картата на покритие я имаше на сайта на вивател в началото, и аз тогава си я save-нах на PC-то. Ето я картата:





Тема Re: Малко впечатления от покритиетонови [re: ohluva]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано28.12.05 09:35



Би ли ми дал мащаба на картата?
Че като гледам морето е плътно начервено на 50-60 км (на око, ако въобще е спазен мащаба)...добре ще се посмея



Тема Re: Малко впечатления от покритиетонови [re: ohluva]  
Авторcyg (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 11:31



Благодаря, аз не си я запазих когато се появи в началото, не очаквах че ще я скрият. Картата не е особено информативна и навярно реалното покритие е доста по-различно в момента. Основен източник на информация остават май само форумите...



Тема Re: Малко впечатления от покритиетонови [re: cyg]  
Автор DuPeKToPa (непознат )
Публикувано28.12.05 16:28



Еми и аз онзи ден пътувах по маршрут Хасково-Стара Загора. Малко след Димитровград покритието се влоши доста, но все пак го имаше. На връщане бях си сложил сим-а на Глобул и като се отклонихме от главния път Глобула угасна, а Вивател имаше покритие там (Странско). И друго ми направи впечатление. Понеже имам нет монитор на телефона (6600) и се предполага че телефона избира клетката от която приема най-силния сигнал. При Глобул това нещо е много забавено за разлика от другите оператори.



Тема Re: Малко впечатления от покритиетонови [re: ohluva]  
Автор 2O1 (?)
Публикувано28.12.05 17:13



Смяхххххххх

А най весела е формата на покритието около Гоце Делчев

Do you, don't you want me to love you
I'm coming down fast, I'm right here above you


Тема Re: Малко впечатления от покритиетонови [re: DuPeKToPa]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано29.12.05 19:48



Кефиш ме пич, сменяш картите и проверяваш обхвата наред. Готн начин да си запълваш времето по празниците.



Тема Re: Малко впечатления от покритиетонови [re: ohluva]  
Авторlabarum (Нерегистриран)
Публикувано29.12.05 20:15



Аз пътувах от Велико Търново към София вчера. Покритието на моменти се губеше, но като цяло си имаше. На магистралата в и между тунелите нямаше.



Тема Re: Малко впечатления от покритиетонови [re: няkoй]  
Автор DuPeKToPa (непознат )
Публикувано29.12.05 22:01



Еми просто бях забравил тази карта в телефона и за късмет ако може така да се каже за абонатите на Глобул малко след като се отклониш от пътя и сигнала угасва. И това не е само там де на доста места сам виждал такива неща с Глобул.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.