Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:55 11.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Tupotiqta na Vivatel ili "123-ima li kompetentni?"нови  
Автор Sashko_DC (непознат)
Публикувано23.12.05 21:02



Kupih si karta, okaza se nevalidna/defektna, v BTC hodih, nakaraha me da se obadq na 123, kazaha 4e 6te mi q smenqt s kurier ot DHL (?!), a sega iskat da im pratq starata karta s pismo do Sofia na moi raznoski, a mojelo da q dam na BTC centara otkadeto se obadih direktno, no puk ot tam mi kazaha 4e ne mojeli da q pratqt v Sofia direktno 6toto nqmali takava procedura...?!?!? E tva ako ne e burokraciq, kvo e???

Abe opravqite se be, az ako ne mi dostavqt kartata do 2 dni 6te se opla4a v STANDART!!!! Dano Vivatel go pro4etat tva!!!! M/u drugoto samo da otbeleja 4e Vivatel sami si pi6at v saita 4e smenqt defektnite karti bez pari...



Тема Re: Tupotiqta na Vivatel ili "123-ima li kompetentнови [re: Sashko_DC]  
Авторrytr (Нерегистриран)
Публикувано24.12.05 17:18



I kvo 6te obedneesh li kato dadesh malko stotinki za pra6tane v sofiq? Aman ot mizernici v taq darjava



Тема Re: Tupotiqta na Vivatel ili "123-ima li kompetentнови [re: rytr]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано24.12.05 17:47





ReadOnly: spectator@mail.bg

Тема Re: Tupotiqta na Vivatel ili "123-ima li kompetentni?"нови [re: Sashko_DC]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано24.12.05 20:06



и какво ревеш - не може ли да се случи дефектна карта? ако ти се случи да си купиш дефектна карта на ментел какво си мислиш, че ще направят? ще ти паднат на колене да сеизивняват? хората са ти предложили схема - използвай я.



Тема Re: Tupotiqta na Vivatel ili "123-ima li kompetentni?"нови [re: aз]  
Автор VANDAL (перко)
Публикувано24.12.05 20:23



Проблема е че до сега не съм чул някой да се е оплакал от дефектна карта на глобул или мтел.Карта, която сега е купил.А от карти на вива има много проблеми.То не бяха гаснещи телефони, то не бяха проблеми с пина и какво ли още не.Да вземат да си оправят картите.Какво са виновни хората че картите са им калпаво програмирани.



Тема Re: Tupotiqta na Vivatel ili "123-ima li kompetentнови [re: aз]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано25.12.05 11:22



Ами ще идеш в най-удобния за теб БЦ на МТел и ще ти я сменят.
Без да я пращаш в София, а те да ти пращат нова.



Тема Re: Tupotiqta na Vivatel ili "123-ima li kompetentni?"нови [re: Sashko_DC]  
Авторviahack (Нерегистриран)
Публикувано26.12.05 03:56



И ако това не е писание на служител от конкурентна фирма :)
Весели празници и на теб!



Тема Re: Tupotiqta na Vivatel ili "123-ima li kompetentni?" [re: VANDAL]  
Авторviahack (Нерегистриран)
Публикувано26.12.05 03:59



Имам една такава от лятна промоция със слънчеви очила Polaroid. Просто не съм писал писмо до pop@armenia.gov
П.П.: Не съм имал нито проблем с гаснещ апарат, нито с пин. Картата си взех още първия ден когато ги пуснаха на пазара.



Тема Re: Tupotiqta na Vivatel ili "123-ima li kompetentнови [re: rytr]  
Автор red__man (ПИЧ)
Публикувано26.12.05 17:11



"rytr" не си прав,човека отива до БЦ на Вивател и там искат да я пращат до София.Ебати работата,ако с тази карта правиш бизнес или чакаш спешни обаждания и какаво правиш тогава?Духаш супата!!!Аз съм с карта на МТЕЛ и ако ми дефектира отивам до първият БЦ и ми я сменят безплатно.

Има само един отбор.........целият червен,той е шампион!!!


Тема za "rytr" i drugiq UMNIK "аз" - razbira4iteнови [re: rytr]  
Автор Sashko_DC (непознат)
Публикувано27.12.05 17:01



rytr, moi 4ovek, men ne mi e do stotinkite koito 6te platq za pismo i plik, no ne e tam rabotata. Purvoto koeto e az otivam v BC na Vivatel, a te mi kazvat 4e nqma da q pratqt. Ami ako se zagubi iz po6tata nali 6te e moq vinata be, maloumnik?! Drug e vaprosa 4e ne mi se zanimava da hodq da tursq marki i plikove, himikali za pisane na adresi i 4akane po opa6ki, abe 4ovek, ti vijdal li si nqkoi 20 godishen da e pra6tal "snail mail" prez jivota si??? Ako ne znaesh kvo e snail mail, pishi, she ti obqsnq, tapunger!

A za mom4eto "аз" imam da kaja - tova spored teb e shema, taka li? Mi ako ti kaja 4e ve4e 4etvurti den gi 4akam da mi pratqt kartata??? A polzvali DHL, bre bre bre, v DHL hodih dnes, dori ne sa 4uvali za takava pratka A maloumni4kite ot "123" ako o6te vednuj me izlujat 4e sa q pratili predi 3 dni, ili mi zatvorqt telefona kato dnes sled 12 minutno 4akane, li4no 6te otida do sofia i 6te govorq s Richard, pone s nego na angliiski po-dobre 6te se razberem.
P.S. Nakraq govorih s edin pi4 ot 123 i mi kaza 4e takava pratka izobshto ne e pra6tana, i ko praim sq??? Vreme e za standartnews.com taka kat gledam.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.