Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:18 27.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 100 000 клиента има vivatel седмица преди Коледа.нови  
Автор Nistel (член)
Публикувано24.12.05 10:31



Седмицата преди Коледа клиентите на vivatel са 100 000. “Откликът на българската общественост към vivatel е изключително позитивен и ние сме много доволни”, заяви изпълнителният директор на компанията Ричард Шиърър.

Интересът към предплатената услуга на vivatel е изключително висок и затова компанията предложи уникална за пазара Коледна промоция, която ще продължи до 6 януари 2006 г. – всеки, който закупи стартов пакет за активиране на предплатената услуга на vivatel, получава безплатно още един. Всеки от тях ще се възползва от промоцията "Говори безплатно", според която стойността на всяка изговорена минута, всеки изпратен SMS или MMS до 6 януари 2006 г. ще им бъде възстановена по сметката на предплатената им карта на 7 януари 2006 г.

Стартовите пакети на vivatel са с включени разговори на стойност 20 лв. Ваучерите за дозареждане са на цена от 10, 20 и 50 лв. Те могат да бъдат закупени освен в центровете на БТК и магазините 2be и Jeff, още в Български пощи, бензиностанциите на Shell, LUKoil и OMV, будките за вестници в страната, магазините за хранителни стоки и аптеките.

Цените на предплатената услуга на vivatel са сред най-ниските в България. Минималната първоначална таксувана продължителност на разговора е 30 секунди, което струва на потребитерите само 18,5 стотинки, без да се притесняват, че се налага да плащат за неизползвано време. Клиентите на оператора имат възможност да се обаждат навсякъде в България, независимо от часовата зона, за едва 37 стотинки на минута, както и да изпращат SMS-и на цена от 16 стотинки за съобщение.



Тема Re: 100 000 клиента има vivatel седмица преди Коледа.нови [re: Nistel]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано24.12.05 14:56



И броят на клиентите ли е без ДДС?

И тъй като сигурно е така, нека да ги броим за 120 000.

Весела Коледа на всички.

ReadOnly: spectator@mail.bg


Тема Re: 100 000 клиента има vivatel седмица преди Коледа. [re: Nistel]  
Автор Бpъм-Бpъм (непознат)
Публикувано24.12.05 19:00



Те до нова година и 100 милиона може да станат, ето от днес и аз съм двама абонати , няма значение че картите на вива съм ги взел да ги изговоря по празниците и да ги хвърля. То като се замисля направо съм трима абонати, един на мтел (там и ще си остана абонат не само статистика) и двама на Вива, то верно че ям и пия кат' за трима, пък и на кила съм кат за трима, ама ебати тъпата статистика
Вива както са почнали на 01.01.2006 очаквам да си обявят 100 милионния абонат.
[/край на заяждането]



Тема Re: 100 000 клиента има vivatel седмица преди Коледа.нови [re: Nistel]  
Автор VANDAL (перко)
Публикувано24.12.05 19:03



Да да, и един мармот завива сим картите в станьол....



Тема Re: 100 000 клиента има vivatel седмица преди Коледа.нови [re: VANDAL]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано24.12.05 20:03



кога ли ще догонят ментел по брой абонати се питам аз? все пак дори само 100 000 да са, хубаво е, че ментел и злобул здраво духнаха супата. и тепърва ще я духат все повече и повече. а най-малкото, няма да цоцат вече както досега



Тема Re: 100 000 клиента има vivatel седмица преди Коледа.нови [re: az]  
Автор VANDAL (перко)
Публикувано24.12.05 20:20



Проблема е че сега като има повече оператори ще ни се разгони майката от цените извън мрежата на нашия оператор.И пак ще загубим от цялата работа.Вече повече хора ще са на другите два оператора, които и да са те.



Тема Re: 100 000 клиента има vivatel седмица преди Коленови [re: Бpъм-Бpъм]  
Автор Nistel (член)
Публикувано24.12.05 20:50



Бpъм-Бpъм а мислиш ли че има друг начин то се е видяло как тръгнаха другите 2 оператора.А досега на Вива абонатите са може би 99% точни .. още повече тези данни са една седмица преди Коледа тоест точно като започваше промоцията .. сега с нея нищо чудно до Нова година да станат 150 000 ..

Междудругото аз пък съм единствения който знам който ползва така 2 карти едновременно всички мои познати си взеха по една карта и дадоха по 10лв .. така че ние сме изключения



Тема Re: 100 000 клиента има vivatel седмица преди Коленови [re: Nistel]  
Автор Бpъм-Бpъм (непознат)
Публикувано24.12.05 22:18



Е значи аз съм още по голямо изключение щото от 3-4 години си имам мтеска карта с договор и златен номер и нямам никакво намерение да я спирам, махам, неползвам и т.н. вивата я взех просто ей сега по празниците да се чуя с приятели по други градове и тоосновно да си говорим глупости.

А в ситуацията имах предвид че тъй броя абонати може да клони до безкрайност ето аз на пример съм двама в статистиката на вивател, а в действителност двете карти ги активирах преди 2 часа, махнах им пиновете да не ги забравям и от тогава говорих малко и ги заебах в портмонето дори не им знам и номерата (не ме и интересуват) дори нямах време и да получа прословутите настройки за данни



Тема Re: 100 000 клиента има vivatel седмица преди Коленови [re: Бpъм-Бpъм]  
Авторrastureniq (Нерегистриран)
Публикувано25.12.05 00:24



Алоооо Брън-брън стига с тези златни номера ала бала и прочие ,аиди като лъжем да го правим с финес????!!!!!!В мнението си по-горе си личи,че си се самозабравила даи моляте да го раздаваме по кротко,не че ми дреме ама много станахме хората с златни номера , и този голям непокизам .....абе незнам защо така ама ми се струва,че си се молила да ти дадът всичките карти в магазина да си избереш наи-лесният.:



Тема Re: 100 000 клиента има vivatel седмица преди Коленови [re: Бpъм-Бpъм]  
Автор bTk ()
Публикувано25.12.05 07:19



Ех скъпа Бръм-Бръм щом са те докарали до там да си имаш номер(било то и в мтел) само за входящи обаждания и да си купуваш Вивателски карти (за изходящите обаждания) за да ти излиза по-евтино....
Повярвай ми от цялата тази ситуация губиш само ти. Защото си плащаш абонамента на оператор от който дори не смееш да се обадиш изходящо.
А за Вивател, не ги мисли. Те вече са "спечелили" с това , че използваш техните услуги. Още от самото начало те обявиха , че няма да печелят от високи такси.
Относно статистиката-предполагам, че Вивател публикува тази информация защото и другите оператори правят това, а техните абонати след като изпият, изядът, облекът, изговорят и незнам си още какво също изхвърлят картата. По моя преценка в момента има над 1 000 000 нереални карти, които се отчитат от операторите и вервай ми Вивателските са много малка част.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.