Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:21 12.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема v tunela pod NDK - pokritie YOK!нови  
АвторHAHA! (Нерегистриран)
Публикувано09.12.05 20:08



vchera se vozia v troley i v momenta, v koyto pochna da sliza v tunela pod NDK, izchezna mi logoto na Vivatel i se poyavi "tursene na mreja"! Bash na spirkata na troleite i tramvaite dolu pokritie NYAMA! i taka do izlizaneto ot tunela nay-gore pri svetofara!!!
Ako tam niama pokritie, kakvo da govorim za Zala Sofia, deto e podlez na podleza... 2 etaja pod zemiata....



Тема Re: v tunela pod NDK - pokritie YOK!нови [re: HAHA!]  
Автор stanetzz (мушмурок)
Публикувано09.12.05 21:58



Еййййй , само знаете да плюете , бе !!!
Я си спомни ( ако можеш ) М-тел и Глобул с какво покритие са били месец след стартирането си ... Това подлезът на ЕнДиКа-то нещо като еталон за покритие ли е ?

Оооо , неразумни...
ПИШЕТЕ НА БЪЛГАРСКИ !!!!!
Трудно чета на есперанто !!!


Тема Re: v tunela pod NDK - pokritie YOK!нови [re: stanetzz]  
АвторHAHA (Нерегистриран)
Публикувано10.12.05 00:30



tova beshe samo primer. Prost primet



Тема ми то и глобул няманови [re: HAHA!]  
Автор Mapa Moбифoнa (телефониска)
Публикувано10.12.05 11:11



така че нямаш алтернатива и при него.



Тема Re: v tunela pod NDK - pokritie YOK!нови [re: HAHA!]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано10.12.05 17:45



Де да беше само там...



Тема Re: Това е прост примернови [re: HAHA]  
Авторминyвaч (Нерегистриран)
Публикувано11.12.05 13:47



колко си проЗД. Я си смени ника на ХАХО и после питай някой по умен да ти обясни защо дебелите железобетонни елементи не пропускат почти никакви вълни.



Тема Глупости на колелцанови [re: Mapa Moбифoнa]  
Автор PeterPan^ (стар познайник)
Публикувано12.12.05 09:17



Марче, ти нали си изхвърли картата на "Космо"? Защо продължаваш да драскаш глупости по техен адрес?! Глобул има покритие там от поне 3 години. Но май гроздето е кисело...



Тема Като ти е калпав телефона...нови [re: HAHA!]  
АвторШeбeka (Нерегистриран)
Публикувано14.12.05 14:11



Не знам с какъв телефон си, но вчера говорих от тунаела на НДК. Единствения проблем е, че там (на спирката на тролеите) е много шумно и по принцип трудно се води разговор. Вивателският ми телефон даваше 2-3 чертички покритие при максимум 5. При излизане от тунела покритието е до горе. Преди седмица водих разговор от кафенето в мазето на мултиплекса. Разговорът не прекъсваяше. Вчера пътувах по магистрала Хемус и следях покритието на Глобул и Вивател. Вивател имаше покритие през 80% от пътя. Изчезва само около Чурек и между два от тунелите. Фактически вече може да се каже, че покритието им е съвсем приемливо, като се има предвид, че предстоят подобрения.



Тема Re: Като ти е калпав телефона...нови [re: Шeбeka]  
Автор VANDAL (перко)
Публикувано14.12.05 15:24



Може да кажеш с какъв телефон си



Тема Re: Като ти е калпав телефона...нови [re: Шeбeka]  
Автор 2O1 (?)
Публикувано14.12.05 15:28



Не съм съгласен с това което казваш за тунелите при Витиня

Този път го обслужват от точно две Бс в този участък. Старата БС на Мобиком над витиня (знам щото им ползвам услугата още от зората на фирмата) и втората е ретранслатора над правец

При другите два оператора е видно (виждат се) и още БС между двете споменати Та и ние не ручаме жабета

Do you, don't you want me to love you
I'm coming down fast, I'm right here above you



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.