Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:20 13.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Коледна промоция на ВИВАТЕЛнови  
Автор SANY BOY (C;-))
Публикувано09.12.05 19:45



Коледна промоция на vivatel 09.12.2005


Купуваш една карта - получаваш две

Уникална коледна промоция стартира vivatel. От утре – 10 декември 2005 г. – всеки, който закупи стартов пакет за активиране на предплатената услуга на vivatel, ще получи още един – безплатно, като коледен подарък от новия мобилен оператор. Коледната промоция ще продължи до 6 януари 2006 г.

“Интересът към предплатената услуга на vivatel е изключително висок” съобщи директорът на “Продукти и услуги” на vivatel Гари Радклиф. “Затова даваме възможност на новите ни клиенти да зарадват най-близкия си човек с желан подарък за Коледа. Всеки от тях ще се възползва от промоцията "Говори безплатно", според която стойността на всяка изговорена минута, всеки изпратен SMS или MMS до 6 януари 2006 г. ще им бъде възстановена по сметката на предплатената им карта на 7 януари 2006 г.”, подчерта Гари Радклиф.

Стартовите пакети на vivatel са на стойност 20 лв. и в тях е включено 20 лв. време за разговори. Ваучерите за дозареждане са на цена от 10, 20 и 50 лв. Те могат да бъдат закупени освен в центровете на БТК и магазините 2be и Jeff, още в Български пощи, бензиностанциите на Shell, LUKoil и OMV, реповете в страната, магазините за хранителни стоки и аптеките.

Цените на предплатената услуга на vivatel са сред най-ниските в България. Минималната първоначална таксувана продължителност на разговора е 30 секунди, което струва на потребитерите само 18,5 стотинки, без да се притесняват, че се налага да плащат за неизползвано време. Клиентите на оператора имат възможност да се обаждат навсякъде в България, независимо от часовата зона, за едва 37 стотинки на минута, както и да изпращат SMS-и на цена от 16 стотинки за съобщение.


http://www.vivatel.bg/bg/news_details.php?id=38
Усмихвай се повече

Редактирано от SANY BOY на 09.12.05 19:46.



Тема Re: Коледна промоция на ВИВАТЕЛнови [re: SANY BOY]  
АвторДa бe... (Нерегистриран)
Публикувано09.12.05 20:05



16 стотинки БЕЗ ДДС, ако е най-ниска цена за СМС,аз ставам трамвай! При мобиком и б-кънект СМС са най-ниските цени за СМС в България, което сравнено с ПОВЕЧЕТО ЕВРОПЕЙСКИ ДЪРЖАВИ (с цена от 1 цент за СМС) си е направо извиване на ръцете!!!!



Тема Re: Коледна промоция на ВИВАТЕЛнови [re: Дa бe...]  
Автор VANDAL (перко)
Публикувано09.12.05 20:18



Много са си добри цените на смс-те.Мани ги тези приказки за 1 цент и тн.Разходи се из сайтовете на операторите и виж колко е цената на един смс.Стандартна цена не някаква промоция или пакети от 100000 и повече смс-а



Тема Re: Коледна промоция на ВИВАТЕЛнови [re: SANY BOY]  
Автор O87 (C;-))
Публикувано09.12.05 20:32



Тепърва ще видите промоциите на ВИВАТЕЛ - ще има много, невиждани досега промоции! Само търпение

Усмихвай се повече


Тема Re: Коледна промоция на ВИВАТЕЛнови [re: VANDAL]  
АвторДиaнa (Нерегистриран)
Публикувано09.12.05 20:54



Ха-ха, много били добри. 25 ст. без ДДС за смс до чужбина.



Тема Re: Коледна промоция на ВИВАТЕЛнови [re: SANY BOY]  
Автор REALLYBOY (непознат )
Публикувано09.12.05 21:01



а да бяха помислили за хилядите си партньори от магазини,магазинчета и павилиони за вестници,които се набутаха с пакети.и какво сега.как ще ги продават те.аз съм един от тях и се заричам през живота си повече да не продавам никакви продукти на вивател.



Тема Re: Коледна промоция на ВИВАТЕЛнови [re: VANDAL]  
АвторДa бe (Нерегистриран)
Публикувано09.12.05 21:17



драги ми VANDAL, не ми викай "Мани ги тези приказки за 1 цент", защото аз съм ходил в доста държави в Европа и виждам нещата как са с очите си, а не ровя по сайтовете! Ако на теб САЙТОВЕТЕ са ти единственият източник на информация, аз съм виждал със собствените си очи билбордове на австр.оператор А1 във Виена с надпис "1 SMS = 0.01 Euro" !!! Друг въпрос е това, че 1 цент е само към същия оператор, а към другите е 3 цента. И какво? разговорите със същия оператор безплатни след 21ч., а към другите оператори 12 цента! Имаш ли представа какво е 12 цента в Австрия? НИЩО!!!
С едно евро в тази държава не можеш да си купиш НИЩО! Най-евтиния сандвич, хотдог, дюнер или пица на парче е 3.00-3.50 евро, билетчето за метрото 1.5 евро! Сравни го колко е по-скъпо сравнено с нашите цени!!! И в същото време сравни 12 цента разговор (бълха ги ухапала) и 1 цент СМС! демек 2 стотинки! Когато в България пратиш СМС за 2 стотинки, тогава ела и ми пиши коооооолко ниски са цените на Вивател 16 ст.без ДДС, а с ДДС 19!!
При заплата от 300 или 400 лева 19 ст. СМС!
А при заплата от 3000 евро (демек 6000 лева) 1 цент (2 стотинки) за СМС.... правиш ли разлика?????????? Тези хора си говорят с часове по телефона, без да им пука! В Германия, Унгария, Чехия... просто съм ги забелязал,докато си чакам за среща пред някоя сграда (магазин, църква или площадче) или в метрото, как други чакащи и си говорят ей така просто, докато чакат, ама по 20 мин. поне. Бълха ги е ухапала!!! Няма ги тия клипвания, няма ги тия разговори тип 15 сек."айде, айде, добре, чао"

знам, че давам тъпи и смешни примери, но поне съм ги видял с очите си!!!
Шашнал съм се, когато съм видял билборд, рекламиращ СМС за 1 цент в държава, в която заплатите са десеторни на българските, в същото време си давам сметка как МТЕЛ извиват ръцете на бедните българи с 25 стотинки за СМС (а по австрийските цени, можеш да пратиш поне 12 СМСа за тази сума) и един ден идва Вивател, който предлага СМС за САААААААААААМО 19 стотинки (при все че Глобул предлагат доста по-евтини) и изведнъж се появява бай Вандал да ми каже "Не ги слушай тия глупости за единия цент, виж по сайтовете какви са цените"!
Драги мой, сайтовете си ги гледай ти!!!!!!!!!!!!!!!!
Аз съм бил многократно в Македония когато всички само си клипваха и говореха за евро и половина на минута (90 денари) и съм бил и в западно европийски държави, където говорят и за десетина цента на минута, а получават месечно НАД 1000 евро!!! Ето затова говоря!!!

Така че 25-те стотинки на МТЕЛ, 19-те на Вивател и повечето глобулски простотии за мен и за повечето български граждани ще си останат ВСЕ ТАКА "ИЗВИВАНЕ НА РЪЦЕТЕ"!!!!!!!!!! Точка!!!



Тема Re: Коледна промоция на ВИВАТЕЛнови [re: REALLYBOY]  
Автор O87 (C;-))
Публикувано09.12.05 21:29



Както искаш. Но не се заричай

Усмихвай се повече


Тема Re: Коледна промоция на ВИВАТЕЛнови [re: Дa бe]  
Автор VANDAL (перко)
Публикувано09.12.05 21:41



Не се заяждам не си ме разбрал добре!Това за Австрия го знам.И аз съм пътувал и знам много работи,но не съм бил навсякаде и все пак затова са тези сайтове да дават информация.В Макдения пътувам често имам и предлатена карта на космофон,там смите са малко под 16 стотинки към всички мрежи и в македония и в чужбина (не ми се смята в денари май беше близо 5 денара) и отдавна не говорят за 90 денара минута,на при пейда е 21 денара през деня и 9 вечерта с 20 секунди първоначално таксуване. И в Русия съм бил там има смс пакети за 6 долара 300 смс-а ако го сметнеш евтино е ама пак не прави 1 цент.Това с А1 в Австрия е изключение.И не съм казал че цената от 19ст на вива е добра.Говорех за бкънект смс.Там цената не че е много добра,но е ПРИЕМЛИВА за нашия пазар.В Гърция смсите са същата работа 16ст в страната и ДВОЙНО в чужбина



Тема Re: Коледна промоция на ВИВАТЕЛнови [re: VANDAL]  
АвторДa бe (Нерегистриран)
Публикувано10.12.05 00:43



В Македония припейда на Мобимак беше 90 денари, когато примата тук беше 1.16лв, 2003 г. Но и сега са клипаджии. в бедните държави винаги ще е така




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.