Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:15 16.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема каква ще е шашмата на 7 януари?  
АвторИвaнoвдeн (Нерегистриран)
Публикувано09.12.05 20:03



дано не повтарям темата, виждам, че има подобна, но не успях да прочета повечето мнения. Днес в една маршрутка се возя и по радио 1 звучи реклама "колкото изговориш до 6 януари, ще ти се върне обратно" на 7 януари!
колкото ИЗГОВОРИШ!!!! Ако съм писал СМСи за 18 лева и са ми останали 2 лева в картата, ще ми се върнат ли 18-те лева и пак да станат 20? Примерно питам!!!

Имаше двама до мен, които веднага се бъзикнаха с рекламата, единия вика, че е във вид на точки и никакво реално връщане няма, другият каза, че така ще го изкарат все едно си говорил на половин цена и останалото все едно наистина ти се връща!
Не може да няма някаква шашма! или нещо не са ни обяснили като хората или... просто ще има изненади на 7 януари, от сорта на:

Връщат се само сумите от изговорените минути (не СМСи и ММСи) във вид на ваучер, не кеш.

Връщат се само изговорените минути към Вивател или СМСи към Вивател. Ако си говорил с други оператори... си е за твоя сметка!

Говорим на цени с ДДС (44ст.), но ще ни върнат на цени без ДДС (по 37 ст.на мин)

Първите 30 сек. разговор не се броят, отчита се само след 30-тата секунда!

Връща се на части, при всяко следващо презареждане по малко (както МТЕЛ и Глобул правят с левчето всеки месец).

Ще ти предложат отстъпка при закупуване на апарат със сим карта на Вивател (както и Мобиком направиха с тяхната "отстъпка" преди години и вместо кеш, връщаха във вид на фонокарти "Мобика")

Убеден съм, че ПОНЕ ЕДНА от всичките изброени по-горе шашми, ще направят! Просто ние още не го знаем!
А може да измислят и нещо нечувано! Преминаваш на бизнес тарифа и говориш безплатно за не знам си колко лева (колкото си изхарчиш) или някакви отстъпки към БТК,.... знам ли!

Не познавам нито един човек, да е на мнение, че както го рекламират, така ще стане! Все има нещо, което ни пазят за изненада!



Тема Re: каква ще е шашмата на 7 януари?нови [re: Ивaнoвдeн]  
Автор v-city (admin)
Публикувано09.12.05 21:26



вече бе обяснено от незнам си кой директор на вивател че всичко което изговориш като израз обобщава всичко което изхарчиш от картата по независимо каквъ начин, аре споко.. може пък тия да не се прецакат и верно да възстановят цялата сума, поне първото им обещание да не е лъжа..




Тема Re: каква ще е шашмата на 7 януари?нови [re: Ивaнoвдeн]  
Автор Julian (маг. Инженер)
Публикувано09.12.05 21:50



Хехе, ти да не си мислил че ще връщат парите кеш. Разбира се че ще във вид на ваучер.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: каква ще е шашмата на 7 януари?нови [re: Julian]  
АвторBivol (Нерегистриран)
Публикувано10.12.05 00:22



samo izgovorenoto kum Vivatel li se vrushta? tova "vsichko" moje da ima dosta varianti. Vsichko izgovoreno v mrejata na Vivatel e idealno doutochnenie na vruh 7 yanuari



Тема олял си се с бленуването.нови [re: Ивaнoвдeн]  
Автор Mapa Moбифoнa (телефониска)
Публикувано10.12.05 11:14



що не изчакаш още около месец, и тогава.
Наистина ли се затормозяваш с такива въпроси, какво ще ни върнат, без ДДС ли само разговорите ...?
да ти кажа, ще живееш много по спокойно, ако не си създаваш излишни помисли. почакай и ще видиш: А ако не стане така както са ти обяснили в рекламата, осъди ги, за подвеждаща реклама.



Тема Re: каква ще е шашмата на 7 януари?нови [re: Bivol]  
Автор Julian (маг. Инженер)
Публикувано10.12.05 12:17



Абе човека од 2бе го написа тука във форума, че всички израсходвани пари ще ти се върнат. Ако не вярваш отиди в накой магазин 2бе и питай на място. Ако чак толкова многосе съмняваш в това не си купувай карта на вивател.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: каква ще е шашмата на 7 януари?нови [re: Ивaнoвдeн]  
Авторлoro (Нерегистриран)
Публикувано10.12.05 21:32



"Говорим на цени с ДДС (44ст.), но ще ни върнат на цени без ДДС (по 37 ст.на мин) "

хъм ... по тази проста сметка ако горорил Х минути на цена 44 ст. и са ти взели 10 лева, то на 7 януари ще ти върнат десет лева с които да говориш на цена 37 ст.
:))) много мъдро :)) на далавера си



Тема Re: каква ще е шашмата на 7 януари?нови [re: лoro]  
Авторsadas (Нерегистриран)
Публикувано11.12.05 09:18



айде сметни и тогава ела пак да пишеш. не се излагай



Тема Re: каква ще е шашмата на 7 януари?нови [re: лoro]  
Автормapия (Нерегистриран)
Публикувано14.12.05 11:54



каква логика? аз нямам логика за измислен проблем!



Тема Re: каква ще е шашмата на 7 януари?нови [re: мapия]  
Автор Nistel (член)
Публикувано14.12.05 12:59



Абе какви ги мислите .. просто е като фасул - колкото изхабите толкова ви връщат .. скритите текстове звездички и неопоменати условия ги търсете при МТел и най-вече Глобул .. поне засега




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.