Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:37 28.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема EDGE в мрежата на Вивателнови  
Автор Nistel (член)
Публикувано28.11.05 00:30



Нещо ми направи впечатление в страницата на 2Ве - за промоцията за предплатената услуга пише че се предлага това:

* Цена на стартов пакет 20лв.
* Разговори към всички национални мрежи 0,37лв/мин.
* SMS към всички национални мрежи 0,16лв.
* CLIP
* CLIR
* GPRS
* EDGE
* Активиран роуминг Турция, Сърбия

Първоначално таксуване 30 сек.

Всички цени на посочените разговори към национални мрежи и SMS съобщения са в български лева, без ДДС



Някой по-запознат може ли да каже дали това е истина ..



Тема Ти в ред ли си???нови [re: Nistel]  
АвторEдин тип (Нерегистриран)
Публикувано28.11.05 08:11



Ти в ред ли си??? Това е пакетът на Вивател! Защо да не е истина?!
По-малоумен въпрос едва ли съм виждал в този форум. Може би по-тъпо беше само онова твърдение, че Глобул щели да се изнасят от България, а индикатор за това било че в този момент сайтът им не работел



Тема Re: EDGE в мрежата на Вивателнови [re: Nistel]  
Авторzapoznat (Нерегистриран)
Публикувано28.11.05 09:30



v tziala bg (ili pone 90%) ima edge!!!! v mrezhata na vivatel



Тема Re: EDGE в мрежата на Вивателнови [re: zapoznat]  
Автор Nistel (член)
Публикувано28.11.05 09:39



Eдин тип не те разбирам защо така реаргираш - никъде на сайта на Вивател не се споменава за EDGE а като цяло не е хич малка инвестиция и ако наистина са го направили това е плюс .. ако отидеш в сайта на МТел ще прочетеш десетки страници за тази "3G" технология и тн. иначе аз съм си клиент на Вива но не съм забелязвал някакви чудеса от скорост а ползвам редовно нета ..

пс.Какви скорости трябва да се постигат ?



Тема Re: EDGE в мрежата на Вивателнови [re: Nistel]  
Автор VANDAL (перко)
Публикувано28.11.05 10:45



Ми на теория гпрс-а е над 118кбпс зависи от мрежата.И там дали са качвали cs3, cs4 имаше някакви стандарти не помня.За едге скороста е 2-3 пъти по-висока от гпрс(на теория).Вива кави скорости предлага не знам.Гпрс-а на мтел е около 80кбпс.С приятели сме сваляли с гпрс на мте най-много 9кб/сек а през едге май-бяхме достигнали до 24-25кб/сек.С гпрс на глобул съм свалял с 6кб/сек.



Тема Re: EDGE в мрежата на Вивателнови [re: VANDAL]  
Авторcдф (Нерегистриран)
Публикувано28.11.05 12:21



Малко противоречиви са ти мерните единици.... Ползвай КБ за КБайт и Кб за Кбит...

Не се връзва иначе примерно скороста при МТел да е "около 80кбпс", а да теглиш с "9кб/сек"...



Тема Re: EDGE в мрежата на Вивателнови [re: cдф]  
Авторжopo (Нерегистриран)
Публикувано28.11.05 14:34



защо бре - кб се разбира Кбайт, кбпс - се разбира кбит/с. тогава всичко се вързва



Тема Re: EDGE в мрежата на Вивателнови [re: жopo]  
Авторcдф (Нерегистриран)
Публикувано28.11.05 16:30



В конкретния постинг се връзва щото прочиташ 10 изречения и след почти никакво разсъждение схващаш коя мярка каква е... Но има случаи когато това не може да се направи. Затова трябва да се внимава с мерните единици...



Тема Re: EDGE в мрежата на Вивателнови [re: Nistel]  
Авторedge (Нерегистриран)
Публикувано28.11.05 18:53



Мрежата на Вивател поддържа EDGE по простата причина ,че самата апаратура е с ЕDGE възможности.Да не забравяме че апаратурата е последно поколение GSM апаратура-2004/2005г.М-тел има какво да ъпгрейдват-все пак тяхната апаратура е от по старо поколение,когато не се говореше за EDGE.
Аз ползвам EDGE в мрежата на Вивател.Вярвайте ми -знам какво говоря,тъй като работя във Вивател.Бих искал да отговоря на много въпроси повдигани в този клуб но засега ще се въздържам.Само ще кажа ,че се работи много здраво и екипа е на много високо ниво.



Тема Re: EDGE в мрежата на Вивателнови [re: edge]  
Автор Nistel (член)
Публикувано28.11.05 19:12



А защо не го обявявате на сайта и по медиите .. след като конкурентите се тупат в гърдите и си мислят че са хванали господ за шлифера след като са го пуснали във 5 града едва едва .. та трябва да научаваме от случайни текстове в сайтове на партньори

Иначе успех от вече почти 2 седмици съм ви клиент и стартовия пакет почти свърши .. ще е добре да имаше някакво намаление за най-големите ваучери сега най-вероятно ще си взема 10-ка да поизчакам дали няма да има най-накрая тарифни планове ..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.