Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:51 01.07.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема на 7 януари няма да се връщат 100%нови  
Авторvivi (Нерегистриран)
Публикувано26.11.05 12:06



Spored oeshtanieto na VIVATEL na 07.01.2006 shte varnat na wsi4ki vsi4ko koeto sme izrazhodili, po4ti e taka s izkliu4enie 4e taksuvaneto e sled 30tata sekunda, a tova koeto plashtame v na4aloto (koeto izglejda kato za 30 sec) ne se vodi razgovor a na4alna taksa. Taka mi obiasni vejliva slujitelka vav Vivatel centara. Taka 4e parite za tezi 30 sec ne vlizat v "Izgovoreni" i ne podlejat na vastavoviavane. Ako ne viarvate idete pitaite v centrovete ili na 123.



Тема Re: на 7 януари няма да се връщат 100%нови [re: vivi]  
Автор 1.8 Astra (новак)
Публикувано26.11.05 13:41



И те почнаха с Мтел-Глобулските номера.




Тема Re: на 7 януари няма да се връщат 100%нови [re: 1.8 Astra]  
Автор Nistel (член)
Публикувано26.11.05 13:50



И значи ако всички разговори ти са до 30сек няма да ти върнат нищо ли .. не вярвам ..



Тема Re: на 7 януари няма да се връщат 100%нови [re: vivi]  
Автор мoбимeн (непознат)
Публикувано26.11.05 13:58



Извинявай, но това "a tova koeto plashtame v na4aloto (koeto izglejda kato za 30 sec) ne se vodi razgovor a na4alna taksa" ми звучи леко глупаво! Какво значи "това е такса, а не разговор"?! Това си е разговор при който първоначално се таксуват на куп 30 сек. независимо дали си ги изговорил или не. Това си е разгод за всеки клиент и според техните обещания би трябвало да се възстанови на 7-ми. Така както го обясняваш това не е написано никъде (даже и с дребен шрифт) и не мисля, че ще си позволят да излъжат клиентите по този начин. Без това се издъниха със старта на мрежата и предполагам, че няма да правят други гафове.
Нещо ми се струва, че се опитваш да всяваш смут в душите на абонатите на Вивател. Ако не е вярно ще има да те псуват



Тема Re: на 7 януари няма да се връщат 100%нови [re: vivi]  
Автор PeterPan^ (стар познайник)
Публикувано26.11.05 14:34



Условията на промоцията са написани

.
"Колкото изговориш до 6-ти януари, се презеражда по твоята vivatel сметка на 7-ми януари"
"Купи стартов пакет на vivatel и започни да говориш!
Стойността на всяка изговорена минута, всеки изпратен SMS или MMS до 6-ти януари 2006 г. ще бъде възстановена на твоята сметка на 7-ми януари 2006 г."

От написаното, не ме притесняват разговорите, но защо не е споменат GPRS трафик?
По-добре звучи изказването на директорът на “Продукти и услуги” на Vivatel Гари Радклиф, цитирано в :
"Всичко, което клиентите ни изразходват до 6 януари 2006 г., ще им бъде възстановено на 7 януари 2006 г. Цялата стойност на всеки разговор, всеки SMS, както и на всички останали услуги на Vivatel, които са използвали.
Дано да са го цитирали правилно.

Моето мнение е, че да не възстановят всичко до стотинка е равносилно да се самоубият на 7-ми януари.
Аз ще изчакам до тогава, именно защото не е споменат GPRS в официалните условия на промоцията.



Тема Re: на 7 януари няма да се връщат 100%нови [re: vivi]  
АвторBивчo (Нерегистриран)
Публикувано26.11.05 17:50



Хм, няма да се учудя.
На 07.01 може да се окаже същото като при 0 ст/мин. при БТК...само, че с 11 ст. нач. такса свързване. При Вивател тази такса може да е първите 30 сек.



Тема Re: на 7 януари няма да се връщат 100%нови [re: vivi]  
Автор Petrakan4o (непознат)
Публикувано26.11.05 18:55



Az li4no sym se obajdal na 123 kato pyrvia pat operatora mi zaiavi kolkoto zaredish shte ti gi vyrnem na 7-mi. a vtoria pyt im zavaniah shotot niakoi mi kaza 4e triabva da izgovorish nad 100lv i da ti gi vyrnat. i pak mi obiasniha ako izrazhodvash 20 ti vryshtame 20, ako izrazhodish 120 120 ti vryshtame. I vkliu4va VSI4KO: vsqkakvi razgovori (dori i mejdunarodni), danni, i vsi4ko za koeto plashtash.
Neviarvam, 4e niama da vyrnat vsi4ko.

Ako se zamislite s tazi promotsia VIVA-ta syvsem ne se nabutva!!! Zashtoto kato ti gi vyrnat parite ti gi vryshtat vyv kartata i ti pak triabva da gi izgovorish vse edno praviat 50% namalenie na vsi4kite si uslugi i razgovora ot 0.37 stava 0.185 koeto daje moje da se govori za pe4alba kato razgovori v mrejata (0.15 e nai-niskata tarifa na min za biznes abonati v mrejata) a ako zabelejite 0.24 e nai-niskata tsena na globul za razgovori kym drugite operator (koeto vkliu4va takstata za drugia operator i pe4albata na Globul) . Spored men s tova 0.185 na min koeto se polu4ava e ravno na tova koeto plashtat za svyrzanosta m-u mrejite s drugite operatori. Taka ne se nabutvat mnogo, a tova e dobyr nachin da vzemat klienti.

VIVI ako se zamislish VIVA :) osven s tseni i korektnost niama s kakvo drugo da vzeme abonati!! :) ako za korektnostta im sydia i ot tova 4e priznavat za greshkite si !!! pro4eti niakyde iz tozi forum imashe menia kak sa vyrnali pari zaradi greshka v tarifiraneto :) a po4ti nikoi ot tezi koito biaha pisali meniata ne biaha usetili nepravilno tarifirane.



Тема Re: на 7 януари няма да се връщат 100%нови [re: Petrakan4o]  
Автор Petrakan4o (непознат)
Публикувано26.11.05 19:03



Ot koga ima maje na 123 :) iskam momi4etata s gotinite glasove da mi vdigat :) pak mi zaiaviha 4e vkliu4va vsi4ko :) i GPRS i daje mom4eto o4tivo oto4ni, 4e ako samo si zaredia kartata s 20 lv bez da gi izgovoria niama da mi dadat oshte 20 :)

Ama sme mnogoo nedover4ivi :) ama kak niama da sme kato postoianno drugite operatori sa nekorektni kym nas :)



Тема Re: на 7 януари няма да се връщат 100%нови [re: PeterPan^]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано27.11.05 10:32



На мен ми е интересно тълкованието на тази част - Стойността на всяка изговорена минута.
Позволява доста обтекаемо тълкуване. Защо всяка минута, а не всяка секунда?
Ще видим...суун



Тема На 7 януари се връщат парите 100%нови [re: Petrakan4o]  
Автор 2be (Бъди мобилен...)
Публикувано28.11.05 01:14



Здравейте,
Вивател ще върнат всяка една изговорена секунда, минута, стотинка, левче за данни, разговори или нещо друго, което Ви предоставя Вивател като заплатена услуга (реално погледнато даже и парите за пакета Ви, които сте закупили се връщат) . Стига с тези лъжи... радвайте се на новото и провокативното...
С какво например Глобул са Ви измамили точно Вас? (относно последното мнение във форума)... Ако можете да го докажете- направете го в съда!

2be Бъди Мобилен....



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.