Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:23 27.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Защо не харесвате или харесвате Вивател?нови  
Автор 2be (Бъди мобилен...)
Публикувано25.11.05 22:00



Здравейте,
интересно ни е да разберем защо харесвате или не харесвате третия GSM-оператор?
а) Не предложи конкурентни цени
б) Няма покритието, което имаха другите два оператора при старта си
в) Не са коректни към клиентите
г) Офертата с връщането на всичко изговорено-се връща е супер!
д) 3-тия оператор е по-конкурентен от останалите, защото....
е) 3-тия оператор е по- неконкурентен от останалите, защото....
Изберете или допълнете....за най изчерпателните подарък от нашата верига!

2be Бъди Мобилен....


Тема Re: Защо не харесвате или харесвате Вивател?нови [re: 2be]  
Автор bTk ()
Публикувано25.11.05 22:32



Готини са нали са си наши.
Но поне на мен рекламата не ми допада. Не би успяла да ме накара да си купя SIM. По-скоро трябва да е насочена към това, че и в момента е по-изгодно да се ползва ВиваТел(въпреки новите цени на Глобул и Мтел)
Щото реално в момента цената им е 37/2=18.50ст/мин.(тъй като ги изговаряш два пъти). А не някакви дълги приказки на които не можеш да им хваниш смисъла.
Но все си мисля, че това ще се промени.
Ето появи се много добра оферта за абонатите на Мобиком. Мисля че тепърва ще изгрява усмивката на ВиваТел.




Тема Re: Защо не харесвате или харесвате Вивател?нови [re: bTk]  
Авторwer (Нерегистриран)
Публикувано25.11.05 22:54



Приказките са невероятни - точно с това Вивател ме грабва
най-много - нагледал съм се на просташки реклами и
падания на "трендове" .
рекламите на Вива ме изпълват с топлина и добро настроение.



Тема Re: Защо не харесвате или харесвате Вивател?нови [re: bTk]  
Автор 2be (Бъди мобилен...)
Публикувано25.11.05 23:00



Здравейте,
2Ве подготвя нови изненади за своите клиенти. Невероятни промоции на Globul и Vivatel.
Посетете един от следните магазини....
жк. Младост-1 Пазар,Търговски център
Магазин № 23
тел./факс: 02 9746257; 0897 94 13 19
бул. Кн. Мария Луиза 2
ЦУМ Партер
tел. 02 9260359
2Ве бул. Кн. Мария Луиза 100
тел./факс 02 8133115
ЕВРОПА Младост 1; до бл.43
тел./факс: 02 9746199
пл. П.Славейков 11
тел./факс 02 9885663;
02 9885711


2be Бъди Мобилен....


Тема Re: Защо не харесвате или харесвате Вивател?нови [re: wer]  
АвторГoшko (Нерегистриран)
Публикувано25.11.05 23:39



На фона на просташките реклами с братя Мангасарян рекламната кампания на Вивател е направо супер.



Тема Re: Защо не харесвате или харесвате Вивател?нови [re: Гoшko]  
Автор Petrakan4o (непознат)
Публикувано26.11.05 03:34



И мен ме кефят VIVATA.

1/ Кефи ме обслужването на 123 ( 2be вие трябва да поработите по въпроса при личния контакт :) /малко/ )

2/ Сравнително ниска цена особенно с промоцията ( да не говорим за международните разговори, а и бързото свързване с някои от дестинациите например Германия и Америка докато преброя до 5 и чувам сигнал свободно)

3/ Бързото наваксване (оправяне) на мрежата. :) днес няма, утре има :)

4/ Рекламната кампания ме кефи. Досега само на м-тел радиорекламите ме кефеха.

5/ Хем ми харесва хем не ми харесва, че като си сложиш картата на друг телефон автоматично ти изпраща настройки ( MMS/GPRS) като разпознава марката телефон. Лошото е, че нулира някои допълнително направени настройки през оператор.

6/ Кефи ме начина на зареждане с валчер *101# кода и пак # и готово :) а да не говорим за *102# и *103# :) на последното явно ще се трупат точки след 8.01

7/ Кефи ме, че мога да си махна пренасочването на обажданията към гласовата от самия телефон.

8/ Харесва ми, че са лоялни към мене и не са ме излъгали или заблудили с НЕЩО


Сега почвам с това което не ми харесва :)

1/Не ми харесва, че тръгнаха само с предплатени разговори

2/Че няма смс от интернет :)

3/Че като затворя на някого :) ми се изпраща СМС за пропуснато повикване :) и ако закъснее малко това смсче почваш да се чудиш "Тоя пак ли е званял" :).
При обаждането ми на 123 любезно момиче със стрхотен глас направи всичко възможно и отстрани това неудобство :) но усилията и бяха напразни, защото на следващия ден си смених телефона и се върнаха старите настройки :) ( не забелязах за гласовата поща)

4/ :) по някога на 123 имам чувството, че говоря не с оператор, а с машина. Вярно, имат си там задължителните реплики ама накрая като и заявих мерси за доброто обслужване и тя почна да пелтече :) ама излезе лесно от положението :) но със сравнение със заспалите кокошки на *88 дето трябва да им вадиш с ченгел думите от устата, а и като чакаш 5 минути да ти вдигнат :) е да обслужват 3.5 мил абонати :) като незнам колко са като мен с по 3-4 прими :) спечелени и раздавани по промоции :) но няма значение :)

не мога да се сетя за друго :) ама като цяло много съм доволен от появата на 3-ти GSM и борбата за клиенти ще стане още по яростна :)

Да живее конкуренцията :)



Тема Re: Защо не харесвате или харесвате Вивател?нови [re: Petrakan4o]  
Автор Nistel (член)
Публикувано26.11.05 07:59



Съгласен съм с Petrakan4o и бих добавил че все още не са достатъчно конкурентни имайки предвид че нямат тарифни планове за частни абонати и не предлагат договор и телефон на преференциални цени.

А междудругото я подшушнете за каква промоция става въпрос .. и ще се предлага ли в магазините в страната .. например Бургас



Тема Re: Защо не харесвате или харесвате Вивател?нови [re: 2be]  
Автор btc-mobile/vivatel/ (само ЦСКА)
Публикувано26.11.05 09:03



много ми е интересно какво ще стане ако:

влиза клиент в магазин на 2be и казва
-искам да стана абонат с договор кой оператор ще ми предложите?
вие какво ще му кажете?

Posetete



Тема Харесвам и ползвам Вивател от началото им.нови [re: 2be]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано26.11.05 10:33



г) Офертата с връщането на всичко изговорено-се връща е супер!
д) 3-тия оператор е по-конкурентен от останалите

Цените са конкурентни, тъй като в сравнение с най-ниските тарифи на останалите оператори (с ДДС), тези на Вивател остават най-ниски. Не забравяйте, че ние с Вивател говорим към всички мрежи, а не само към нашата, както е при МТел и Глобул.
Имат покритие, в което лично съм се уверил в различни части на страната, вкл. и на някои планински проходи на държавата ни, по които другите оператори все още остават мълчаливи.
Коректни са към клиентите, т.е. към нас. Нямат основание да не са такива, операторите в началото бяха малко неориентирани, за което писах в друг постинг, но сега вече знаят какво правят.
Очакваме да развият още услуги, които да намираме на сайта им.
Не съжалявам изобщо, че минах към тях. Почти трета седмица съм абонат и забележки нямам.

Подразнен съм от различни драскачи в този форум, които без да са абонати на Вивател пишат ли пишат щуротии, за които изобщо не са наясно и видно защитават другите два оператора, което е некоректно и непочтено. Писах в една от темите за "Умрелтел и Глухтел" дано се спрат най-накрая.

Не смятам, че 2be имат от какво да се притесняват, ако предлагат продуктите на Вивател, още повече, че тепърва ще се развиват. Не забравяйте, че имат и основа, върху която са стъпили.

Едно допълнение: очаквам скоро да активират услугата с набирането на директните номера, например 1771 или нещо подобно, когато има тв-предавания, тв-гласувания и други, които в момента са достъпни само за абонати на БТК, глубол и мтел. Надявам се, скоро и ние от Вивател да можем да ползваме тези услуги.

Редактирано от Nikam на 26.11.05 10:47.



Тема Re: Защо не харесвате или харесвате Вивател?нови [re: btc-mobile/vivatel/]  
Автор Nistel (член)
Публикувано26.11.05 11:19



Ами няма да е много трудно да се отговори имайки предвид че Вива не предлагат договори за частни абонати все още




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.