Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:56 03.07.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Вивател са супер  
Автор Boeвoдa (Баш)
Публикувано15.11.05 18:58



взех си карта-предплатена-коректни са с отчитането, никакъв проблем с обхвата-много по-добър е от Глобул, WAP-страницата е много по-добра от тази на м-тел и глобул, и най-важното -не са мошенници като М-тел-ега- ти измамниците-как пък се не наядоха за десет години!!!!!!

Со кротце, со благо, со малко кютек!!!


Тема Re: Вивател са супернови [re: Boeвoдa]  
АвторAнтиrлoбyлиcт (Нерегистриран)
Публикувано15.11.05 20:07



Супер са. Няма по-евтина предплатена услуга и никой досега не е пускал толкова много безплатни разговори. Ментел го направиха за един ден и се изложиха като кифли. Обслужването е безупречно. Обхватът в София си го бива. Пускам си есемесчета и емемесчета на воля, уапът си е ОК. Какво му трябва на човек, за да е щастлив потребител на добър оператор.



Тема по кротко с...........нови [re: Boeвoдa]  
Автор btc-mobile/vivatel/ (само ЦСКА)
Публикувано15.11.05 21:34



добрите думи, че ще се качиме на небесата.
Всички които пишат тук изразяват своето мнение и дори да е критично, за мен и вивател е важно.
Помнете :
Хората говорят
и бих допълнил - Усмихнати

Задачата която вивател си е поставил е доста тежка, но с ваша помощ се надявам да си говорим само хубави неща.

Макар винаги ще има опозиция, но тя е важен елемент за да не се самозабравяме.

Айде стига съм писал.
Благодаря за вниманието Ви, и ви приканвам да пишете ................

Posetete



Тема Re: по кротко с...........нови [re: btc-mobile/vivatel/]  
Автор VANDAL (перко)
Публикувано15.11.05 21:43



"Хората говорят, че няма мрежа"



Тема Re: Вивател са супернови [re: Boeвoдa]  
Автор3лoбapa (Нерегистриран)
Публикувано15.11.05 22:10



браво :)

ти си един тъпак.



Тема Re: по кротко с...........нови [re: btc-mobile/vivatel/]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано15.11.05 22:29



Лошо няма,нека са доволни хората)))

Предлагам само от ника си да изтриеш БТК и да оставиш само Мобайл/Вивател.

Явно БТК няма много общо с Вивател ,щом служителите на БТК сме принудени да ползваме мобилни услуги на конкуренцията ,понеже ни предлагат 2-3 пъти по-ниски цени от Вивател



Тема а дано ...нови [re: DTMF]  
Автор eternal_frost ()
Публикувано16.11.05 08:31



се помисли по-скоро по въпроса... ама да не е като с ADSL-a...



Тема Re: Вивател са супернови [re: Boeвoдa]  
АвторWAP (Нерегистриран)
Публикувано16.11.05 08:42



WAP страницата е много по-добра от тази на м-тел и глобул? Човече ти нещо да не си изперкал? една страница с картинки 13К това ли му е добрето? и какво има в тоя wap? аз лично видях само "новини" и то какви новини? само некви снимки. останалите линкове нема никой мой човек, или са несъвместими с моя телефон "Failed to retrieve page" А в новините пълна мешавица от заглавия на кирилица и навигация на английски.

Айде мисли преди да говориш безсмислици.



Тема Re: Вивател са супернови [re: Aнтиrлoбyлиcт]  
АвторMMS (Нерегистриран)
Публикувано16.11.05 08:47



Пускай си мемесчета наволя, само не ми стана ясно към кой ги пускаш, или сам на себе си ги пращаш.
"Обхватът в София си го бива" - Айде бе че си го бива, явно съвсем не си наясно с обхвата, 10 дена немаше обхват на много места в София.

Абе вие нормални ли сте? Какво очаквате днес някой друг вестник да пусне статия за форума и да напише "Всико при вивател работи перфектно"????



Тема Re: Вивател са супернови [re: WAP]  
Автор Boeвoдa (Баш)
Публикувано16.11.05 08:50



а, виж, телефона ти ако е боклук си е твой проблем-купи си Sony Ericsson, и още нещо-Ментел и глобул, докато нагласзят WAP-а-беха такива родилни мъки, че неам думи-а на глобул и досега, не мога да разбера-всъщност-имат ли WAP-за телефони или немат!!!!????

Со кротце, со благо, со малко кютек!!!


Тема Re: Вивател са супернови [re: Boeвoдa]  
Автор VANDAL (перко)
Публикувано16.11.05 08:58



Глобул имат уап как реши че нямат? Всички имат на вива още не съм го пробвал, но и това ще стане.На глобул ползвам и уап и и-нет през гпрс и си работи.Не е от най-бързите, но проблеми не съм имал.



Тема Re: Вивател са супернови [re: Boeвoдa]  
АвторWAP (Нерегистриран)
Публикувано16.11.05 09:08



Поздравления тогава за супер wap сайта на вивател, работещ само със SonyEricsson

А моя боклук е Nokia 3230

Вивател са супер .............. всичко им е супер, даже и WAPa



Тема Re: по кротко с...........нови [re: btc-mobile/vivatel/]  
Авторжopo (Нерегистриран)
Публикувано16.11.05 10:18



нали искаш критика - имаш я веднага.
1. Кога ще се оправи покритието? В София не е чак толкоз зле положението но пак има спрени базови станции.
2. В центъра на софия - на бул. Витоша като вляза в магазините няма покритие. Надявам се да се направи нещо по въпроса.
3. Кога ще пуснете услугата email2sms и sms2email - живо ме интересува дори ако щеш и служебно?
4. Предвижда ли се и кога (надявам се да не е като при глобул 4 години след старта) да се пусне услугата изпращане на смс през итернет?



Тема Re: Вивател са супернови [re: Boeвoдa]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано16.11.05 13:15



не е важно само да ти работи УАП-а само до сайта на доставчика,важно е да нямаш ограничения за целия интернет както е при Мтел.

Щях да питам абонатите на Глобул могат ли вече с УАП да отварят например страницата на мобиле-шарк.ком където има само безплатни: игри ,картини и мелодии??



Тема Re: Вивател са супернови [re: DTMF]  
Автор DGP (свинеколач)
Публикувано16.11.05 13:47



Не - Грешка 403, достъпът отказан Е как така ша има достъп до "free" контент, ааа?



Тема в подлеза на Плиска - няма обхватнови [re: MMS]  
Автормapия (Нерегистриран)
Публикувано16.11.05 13:55



вчера нямаше и в Ихтиман , Пазарджик и Пловдив, но днес има!



Тема Re: Вивател са супернови [re: Boeвoдa]  
АвторГoнзo (Нерегистриран)
Публикувано17.11.05 10:56



Вива ще са супер като ги продадат за 1 евро на Водафон. Друг оператор не би се набутал да ги вземе и без пари. Смешници!



Тема Re: по кротко с...........нови [re: жopo]  
Автор cвeтпeн (разсъждаващ)
Публикувано17.11.05 14:47



Да добавя и аз - час по-скоро трябвари Вивател да предостави възможност за зареждане на картите от ипей и чрез банкомат.Това е голямо улеснение.



Тема Re: по кротко с...........нови [re: cвeтпeн]  
Автор Mapa Moбифoнa (телефониска)
Публикувано17.11.05 18:32



да бе... аз докато се логна във въпросния и-пей, 3пъти да съм отишла до бутката да си купя ваучер!



Тема Re: Вивател са супернови [re: Boeвoдa]  
Автор69 (Нерегистриран)
Публикувано17.11.05 19:39



Вивател са мошеници



Тема Re: по кротко с...........нови [re: жopo]  
Автор btc-mobile/vivatel/ (само ЦСКА)
Публикувано17.11.05 19:52



1. искрено се надявам от понеделник 21.11 мрежата да бъде възтановена навсякъде. Не е много оптимистично, но аз съм възпитан да бъда откровен с всеки който общувам и ти казвам каквото знам.
2. На истина имаме доста да река :
- дупки в покритието, но и то се дължи на спряните сайтове. Официално мрежата се оптимизира. Повтарям мрежата се оптимизира.
3. правят се тестове в момента работи sms2email.
4. за съжаление на този въпрос в момента не мога да ти отговоря, но до понеделник ще имаш отговор.

не е много, но се надявам поне малко да съм помогнал .

Усмихвайте се

Posetete



Тема напълно съмнови [re: DTMF]  
Автор btc-mobile/vivatel/ (само ЦСКА)
Публикувано17.11.05 19:54



съгласен с теб, новото е, че ще се получават Вивател карти за служебно ползване, но не е тук мястото да дискутираме подробности.

Posetete



Тема Re: Вивател са супернови [re: Aнтиrлoбyлиcт]  
Автор kare_bg (непознат )
Публикувано22.04.08 21:53



Това са най лъжливите смотаняци еиииииииииии
нямам думи плащаш и тичаш на ляво и на дясно да видип къде ще имат обхват СУПЕР СА АМА НАЙ ГОЛЕМИТЕ ШИБАНЯЦИ


НА СИЧКИ ГЪЗОЛИСЦИ ФЕНОВЕТЕ НА ВИВАТЕЛ БРАВО



Тема Re: Вивател са супернови [re: kare_bg]  
Автор16:28 (Нерегистриран)
Публикувано22.04.08 22:13



Абе, ти нормален ли си да изкопаеш тема от 2005?!
Бтв, я кажи какво толкова са те обидили?



Тема Re: Вивател са супернови [re: Boeвoдa]  
Авторжopoтypиcт (Нерегистриран)
Публикувано25.04.08 15:26



и аз съм много доволен от тях!Много са коректни и не лъжат в отчитането.Също така направиха страхотно покритие.Глобулите останаха най-зле във всички отношения!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.