Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:50 01.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Тема в-к МТел цитира форума на Дир.БГ  
Автор Nistel (член)
Публикувано15.11.05 00:39



Ей доживяхме и това да видим ето цялата статия



цитирани са доста от обичайните заподозряни

А и все пак се радвам че боклуците от Мтел четат форума за да им кажа: днес си прекратих 2 годишния договор с вас - не заради по-ниските цени на конкуренцията а заради приниципа .. не искам да давам пари на мафиотска организация бореща се по такива начини с конкуренцията .. цитирайте това в следващия си бюлетин в тъпия си парцал

Всъщност вече дори съвсем стана ясно че юзъри като МТел-фен , 087 и тн. са щатните защитници на МТел и явно тоя месец заплатата си ще получат след като са изхвърлили една кофа помия по конкуренцията .. е тях не ги обвинявам

Сериозно - помислете за по-интелигентни начини - тук хората не са тъпи за да не проумеят какво всъщност става ..

А защо не напишете тоя път че всъщност МТел имат най-много незаконни станции след това Глобул и най-накрая Вивател .. как не разбирате че позициите които заемате сега определят и какво бъдеще чака жалкия ви вестник ..



Тема Re: в-к МТел цитира форума на Дир.БГнови [re: Nistel]  
Автор moDem (само СЛАВИЯ)
Публикувано15.11.05 00:55



това е несериозно. Да си вземат репортерчетата да им купят по една карта и те да проверат какво е положението(аз не знм какво е и ми е любопитно да се осведомя). Докъде доживяхме. Това ми били репортери. То скоро четох във вестник че на абонатите на мобиком давали по 50 лева ваучер а то е 50 минути. малка подробност но нашите родни "журналя" чули, недочули бързат да пуснат новината.

Живота е низ от груби събуждания.


Тема Re: в-к МТел цитира форума на Дир.БГнови [re: Nistel]  
Авторce (Нерегистриран)
Публикувано15.11.05 02:11



доста странно да :-) а дали тази тема ще цитират също? :-))

само да кажа, че погледанто проценто вивател има най-много спряни (74.6%), след тва са мобилтел (64.4%) и глобул(51.2%) с най малък (тва го гледам от тук http://www.dnsk.mrrb.government.bg/default.asp?r=17&m=563) е тва сигурно не са им всички станции, но все пак ....
но то ме навежда на едни ми ти мисли за държавата ... как от една внезапна проверка в държавата ни най-редовния оператор е с едва 48.8% редовни станции .... доста жалка картинка сме :-((



Тема Re: в-к МТел цитира форума на Дир.БГнови [re: Nistel]  
Авторraбpoвeц (Нерегистриран)
Публикувано15.11.05 08:16



Бах мааму..прочух се най-после. Успях да стана медийна звезда. Благодаря мили мой Стандарт!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Приемам оферти за медийни изяви от днес - само че платени, естествено!!!

Между другото, в Габрово и днес сутринта няма покритие - доколкото разбирам от неделя вечерта досега. Все пак съм по-склонен да заема страната на Вивател - закупилите карти не губят нищо, разговорите ще бъдат възстановени с паричния си еквивалент, а като гледам в събота и неделя все може да се проведе някой разговор:)))

Благодаря на Стандарт още веднъж...ей, какво бях, какво станах:)))))



Тема Re: в-к МТел цитира форума на Дир.БГнови [re: Nistel]  
Авторшaшмa (Нерегистриран)
Публикувано15.11.05 08:30



Я, "обикновени хора стават звезди". "milko", "Запознат", "BTK User", "ohluva".



Тема Re: в-к МТел цитира форума на Дир.БГнови [re: шaшмa]  
Авторraбpoвeц (Нерегистриран)
Публикувано15.11.05 08:34



Ааааа..и аз....и аз и даже съм цитиран първи, понеже изказването ми е най-стойностно. Забележи колко мъка, колко печал и безнадеждност се крият в него....



Тема Re: в-к МТел цитира форума на Дир.БГнови [re: raбpoвeц]  
Автор zagoraboy (непознат )
Публикувано15.11.05 10:57



ами да-антените баяха свелени в стара загора.както ви успокоявах тогава проблема беше технически а не от узаконяването,но тия са го преиначили.повече няма да давам интервю на тия



Тема Re: в-к МТел цитира форума на Дир.БГнови [re: zagoraboy]  
Автор Nistel (член)
Публикувано15.11.05 11:02



Хехе я и аз да напиша нещо еи така току виж ме цитирали (не го мисля) -

"Днес си купих карта на Вивател и много съжелявам и утре ще я върна и се връщам при МТел"


пс.Свържете се с мен с лично съобщение да обсъдим сумата за PR-а



Тема Re: в-к МТел цитира форума на Дир.БГнови [re: zagoraboy]  
Автор zagoraboy (непознат )
Публикувано15.11.05 11:06



и да допълня ,че ако от вивател бяха направили официално изявление или поне от кол центъра да обясняваха нямаше да се пълни форума с предположения и да захранваме с новини "вестник" стандарт.а очевидно е че проблем има но въпреки това аз съм много доволен от вивател,говоря,качеството е добро.занапред ви моля да внимаваме с квалификациите за вивател щото някои само това чакат.



Тема Re: в-к МТел цитира форума на Дир.БГнови [re: Nistel]  
АвторШeбeka (Нерегистриран)
Публикувано15.11.05 14:57



Некомпетентният говежди вестник наскоро писа, че мобифононите били спрени още преди година. Моят още си работи. Бе хора, по-добре четете жълтата преса. повече истина има там. Това не е вестник, това е вестник мамата си трака. Моля ви, не го четете, нито го рекламирайте, цитирайки го. То и без това купува ли го някой. Ако Емзел не го издържа, той би фалирал на свободния пазар. А пък и вие какви медийни сте станали, като са ви пуснали в някакъв нискотиражен вестник?
Говеждия оператор преди време стартира снезаконни станции, вярно, плашаха глоби, но нокой не им спираше станциите. Сега понеже от потеглянето на Вивател ще пострада най-много Мзел и затова са ударите под кръста и помията. Познавамняколко души, ползващи услугите на говеждия оператор, които минават към Вивател. Явно отлива на абонати и в национален мащаб е мощен и затова предприемат отчаяни мерки.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.