Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:50 28.09.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема OPERATORITE OT 123!!!!!!  
Автор vivatel_glezana (непознат )
Публикувано14.11.05 04:36



Niama takova ne6to kato OPERATORITE OT VIVATEL da neznaiat ne6to-naistina tam sa mnogo mladi i kompetentni hora koito sa obu4avani za da ni obslujvat i da mogat da otgovariat na mnogobroinite i glupavi vaprosi.Problema e tam 4e niakoi ne6ta nemoje da se obeviavat dokato ne se razre6i tova,taka 4e kogato Te ne vi otgovariat nezna4i 4e neznaiat a ozna4ava 4e tazi informacia nemoje da se obiavi vse o6te !!!!!!!



Тема Re: OPERATORITE OT 123!!!!!!нови [re: vivatel_glezana]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано14.11.05 05:06



da be.... tia sa nomer 1...i kak mili4ko govoriaaaaat...samo deto mujete sa im malko:)))))xaxaxa



Тема glezano, glezanoнови [re: vivatel_glezana]  
Автор Sashko_DC (непознат )
Публикувано15.11.05 04:37



Nedei da kazvash 4e znaeli vsi4ko - mi ne znaqt! Eto naprimer kato se obadih na edna da q pitam zasto sled kato mi sa prateni nastroiki ne moga da polzvam wap? I tq iskashe da mi gi pra6ta pak, tva otgovor na problema li e? Az i kazah da mi gi kaje da si gi vkaram ru4no(zvunqh ot stacionaren), a tq purvo 4e me ostavi na "hold", posle mi kaza 4e trqbvalo da se obadq pak na 123 i to ot moq gsm (?!). E tva ako ne e prehvurlqne na topkata, kvo e? Posle puk da ne govorim 4e mi se obadi edin mnogo gotin pi4 ot 123 i mi kaza da mu dam globulskiq si nomer za da mi se obadi s nastroikite i da si gi vkaram ru4no. E taka stava, moito momi4e, s mozuk! Taka 4e ne mi gi hvali tolkova mnogo operatorkite ot 123, 4atna li?



Тема Re: glezano, glezanoнови [re: Sashko_DC]  
Авторшaшмa (Нерегистриран)
Публикувано15.11.05 08:52



Айде пак разделение по полов признак.



Тема Re: glezano, glezanoнови [re: Sashko_DC]  
АвторLoshia (Нерегистриран)
Публикувано15.11.05 11:31



na men kato mi gi pratiha pak i stana.Kogato si sloji6 kartata za prav pat ti polu4ava6 dva profila.Vivatel Interenet i Vivatel Browser i ako si s Nokia ili SONY Eric tekefona ti pravi na4alen vivatel internet .Prosto kato polu4i6 samo nujnia profil vliza6 bez problem




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.