Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:23 09.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Безпристрастно мнение  
АвторStriker (Нерегистриран)
Публикувано13.11.05 18:45



Здравейте. Искам да питам някой абонат на Вивател за мнението му за покритието, най-вече в София, качеството на звука и връзката. И има ли обхват в Метрото? Мерси предварително



Тема Re: Безпристрастно мнениенови [re: Striker]  
Авторlabarum (Нерегистриран)
Публикувано13.11.05 19:39



Имам от няколко дни карта и досега проблем с обхвата не съм имал. На няколко пъти обаче не мога да се свържа. Дано е временно.



Тема Re: Безпристрастно мнениенови [re: Striker]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано13.11.05 19:56



Покритието в София определено е добро. Гарантирам за централните и източните части. На изток покритието е гарантирано до Кокаляне. След това има още малко, но не е стабилно и не навсякъде. В всички Младости е добро.

В Софийското метро още не съм се возил - не знам. В Люлин също не ходя.

Качеството на връзката обикновено е добра. Днес за първи път имах проблем от стационарен на БТК към мобилен на Вивател. От страна на стационарния се оплакваха, че съм заглъхвал, аз чувах идеално. За първи път ми се случва, не знам къде е била причината. Място - на открито в Младост 1/1А.

ReadOnly: spectator@mail.bg


Тема Re: Безпристрастно мнениенови [re: Striker]  
АвторTK3C-Pyce (Нерегистриран)
Публикувано13.11.05 22:47



То хубаво покритието...ама когато го има...

Абе не пробвай утре и изобщо до края на месеца, че ще се разочароваш :)



Тема Re: Безпристрастно мнениенови [re: TK3C-Pyce]  
Авторtts (Нерегистриран)
Публикувано13.11.05 23:04



Вивател няма покритие в метрото!



Тема Re: Безпристрастно мнениенови [re: Striker]  
АвторБaт Caли (Нерегистриран)
Публикувано13.11.05 23:12



В София нямам никакви оплаквания за връзката. Само забелязах, че вкъщи (жк Изток) винаги има пълно покритие, но в определени часове пада до половината чертички. В сградата, където работя, Глобул и Мтел имат много слабо покритие и колегите ми тичат до прозорците, за да говорят. Сега вече аз съм най-добре от всички и мога да говоря от бюрото си, без да ходя до прозореца. Става въпрос за района близо до японския хотел. До този момент успях да издухам ваучер от 20 лева и още един от 50. Нали се налага да се обаждам на всички близки, за да им съобщавам за новия си номер. От 9 до 13 ноември не съм имал нито едно проблемно обаждане, нито една накъсана връзка.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.