Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:54 02.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Вивател млъкна и измами хората !!!нови  
АвторO87 (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 08:15



Вивател млъкна и измами хората в следните населени места:
1.Владая
2.Перник
3.Радомир
4.Кюстендил
Аз лично имам 3 карти и днес отивам да търся Ричърд Шиърър да ми връща 60 лв а картите да си ги завре в гъза."
Здравей и добре дошъл !"
(Щаслив съм да те приветствам във vivatel ! Очакват те разнообразни услуги и перфектно обслужване от световна класа.Искрено твой Ричърд Шиърър - Управител.)
Предлагам всички клиенти попаднали в тази ситуация да постъпят като мен та да разберът че немогат да се ебават с нас.
Ето и някой телефони да споделите за проблеми с Вивател.
1.Дарик радио - 029849849
2.В/к Новинар - 024006409
3.Нова телевизия -029625129
4.Бтв - 029176860
Има и други медий давайте !!!
СКЪПИ МОБИЛНИ ОПЕРАТОРИ ВИЕ СТЕ ЗАВИСИМИ ОТ НАС И НАШИТЕ ПАРИ !!! ПОМНЕТЕ ТОВА И НЕ ГО ЗАБРАВЯЙТЕ,ТАКА НЕ СТАВА НИЕ ПОТРЕБИТЕЛИТЕ НЕ ЯДЕМ ДОМАТИТЕ С КОЛЦИТЕ !!! БЯХ ДОСТА ОПТИМИСТИЧНО НАСТРОЕН КЪМ ВИВАТЕЛ НО СЕГА РАЗБИРАМ ЧЕ СЪМ СБЪРКАЛ НО ПОНЕ ГО РАЗБИРАМ НАВРЕМЕ ДОКЪТО НЕ СЪМ СИ РАЗДАЛ НОМЕРА НА МНОГО ХОРА !!!
Ако някой иска да се свърже с мен - 0897506090




Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: O87]  
Авторcyg (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 08:23



мрежата на вива май се е скапала навсякъде. От вчера няма покритие и в Ботевградското поле, а и четейки отзивите във форума това не е изолиран случай...



Тема Плевеннови [re: O87]  
АвторДидo (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 09:29



И в Плевен никакви ги няма Вива, но това се е случвало и на Глобул и М-Тел макар и за по-малко време.



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: O87]  
Авторsome (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 12:02



и в Стара Загора няма



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: O87]  
АвторЯнko (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 12:09



Защо бързате, то е ясно че качеството и оплакванията в началото ще са много и затова първите два месеца разговорите са безплатни. Кой друг оператор е пускал за такива тестове клиентите си? Само Мтел и то за един ден, а резултата беше същият мрежата им заби.



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: Янko]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано11.11.05 12:24



Има разлика м/у претоварена и липсваща мрежа



Тема Липсата на мрежа не е случaйнанови [re: O87]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано11.11.05 12:40



Мрежата липсва не защото се е сринала. Този проблем е провокиран точно от М-тел (може и Глобул да има пръст). Визирам проверката на базовите станции, това определено е поискано от М-тел. Нистина може да има нещо неуредено в базовите станции на Вива, но това е в процес на уреждане (говоря за АКТ 16) При липса на такъв акт, най-често спират тока, както са и направили. За това на много места обхвата изчезна. М-Тел да не би да са стартирали със законни базови станции, да не говоря, че сигурно са били мнооого по-незаконни от тези на Вивател. Няма да споменавам и, че М-тел не е плащал за лиценз и, че в продължение на много години е плащал на правителствата тогава да не стартира 2-ри оператор (това инфо го имам от достоверен източник). Само за сравнение в повечето европейски страни разликата между старта на 1-вия и на 2-рия оператор е максимум 1 година, а в БГ е 6 години. Просто М-тел още повече ми паднаха в очите, а и Глобул, но определено не са попаднали на точния човек. Въпреки всички спънки които се правят GSM 3 да не стартира, Вивател ще тръгне и се надявам да открадне поне 1 млн. абоната от прословутите 3.3 млн на М-тел.

Редактирано от ohluva на 11.11.05 12:41.



Тема Re: Липсата на мрежа не е случaйнанови [re: ohluva]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано11.11.05 12:52



O.k . Този copy/paste вече го прочетох на 5 места .
1. Според теб М-Тел и Глобул ли са виновни , че Вивател не са си узаконили базовите станции.
2. Политиката е мръсно нещо и твоите нови любимци от Вивател са също до ушите там.



Тема Re: Липсата на мрежа не е случaйнанови [re: motek]  
Авторнцдд (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 12:55



проблема е технически и няма нищо общо с незаконните базови станции



Тема Re: Липсата на мрежа не е случaйнанови [re: нцдд]  
АвторMтeл-фeн (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 12:58



И мен малко ме съмнява толкова бързо да успеят да мобилизират толкова хора из цялата страна, но ако е така - пак те са си виновни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.