Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:29 22.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Вивател млъкна и измами хората !!!  
АвторO87 (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 08:15



Вивател млъкна и измами хората в следните населени места:
1.Владая
2.Перник
3.Радомир
4.Кюстендил
Аз лично имам 3 карти и днес отивам да търся Ричърд Шиърър да ми връща 60 лв а картите да си ги завре в гъза."
Здравей и добре дошъл !"
(Щаслив съм да те приветствам във vivatel ! Очакват те разнообразни услуги и перфектно обслужване от световна класа.Искрено твой Ричърд Шиърър - Управител.)
Предлагам всички клиенти попаднали в тази ситуация да постъпят като мен та да разберът че немогат да се ебават с нас.
Ето и някой телефони да споделите за проблеми с Вивател.
1.Дарик радио - 029849849
2.В/к Новинар - 024006409
3.Нова телевизия -029625129
4.Бтв - 029176860
Има и други медий давайте !!!
СКЪПИ МОБИЛНИ ОПЕРАТОРИ ВИЕ СТЕ ЗАВИСИМИ ОТ НАС И НАШИТЕ ПАРИ !!! ПОМНЕТЕ ТОВА И НЕ ГО ЗАБРАВЯЙТЕ,ТАКА НЕ СТАВА НИЕ ПОТРЕБИТЕЛИТЕ НЕ ЯДЕМ ДОМАТИТЕ С КОЛЦИТЕ !!! БЯХ ДОСТА ОПТИМИСТИЧНО НАСТРОЕН КЪМ ВИВАТЕЛ НО СЕГА РАЗБИРАМ ЧЕ СЪМ СБЪРКАЛ НО ПОНЕ ГО РАЗБИРАМ НАВРЕМЕ ДОКЪТО НЕ СЪМ СИ РАЗДАЛ НОМЕРА НА МНОГО ХОРА !!!
Ако някой иска да се свърже с мен - 0897506090




Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: O87]  
Авторcyg (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 08:23



мрежата на вива май се е скапала навсякъде. От вчера няма покритие и в Ботевградското поле, а и четейки отзивите във форума това не е изолиран случай...



Тема Плевеннови [re: O87]  
АвторДидo (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 09:29



И в Плевен никакви ги няма Вива, но това се е случвало и на Глобул и М-Тел макар и за по-малко време.



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: O87]  
Авторsome (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 12:02



и в Стара Загора няма



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: O87]  
АвторЯнko (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 12:09



Защо бързате, то е ясно че качеството и оплакванията в началото ще са много и затова първите два месеца разговорите са безплатни. Кой друг оператор е пускал за такива тестове клиентите си? Само Мтел и то за един ден, а резултата беше същият мрежата им заби.



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: Янko]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано11.11.05 12:24



Има разлика м/у претоварена и липсваща мрежа



Тема Липсата на мрежа не е случaйнанови [re: O87]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано11.11.05 12:40



Мрежата липсва не защото се е сринала. Този проблем е провокиран точно от М-тел (може и Глобул да има пръст). Визирам проверката на базовите станции, това определено е поискано от М-тел. Нистина може да има нещо неуредено в базовите станции на Вива, но това е в процес на уреждане (говоря за АКТ 16) При липса на такъв акт, най-често спират тока, както са и направили. За това на много места обхвата изчезна. М-Тел да не би да са стартирали със законни базови станции, да не говоря, че сигурно са били мнооого по-незаконни от тези на Вивател. Няма да споменавам и, че М-тел не е плащал за лиценз и, че в продължение на много години е плащал на правителствата тогава да не стартира 2-ри оператор (това инфо го имам от достоверен източник). Само за сравнение в повечето европейски страни разликата между старта на 1-вия и на 2-рия оператор е максимум 1 година, а в БГ е 6 години. Просто М-тел още повече ми паднаха в очите, а и Глобул, но определено не са попаднали на точния човек. Въпреки всички спънки които се правят GSM 3 да не стартира, Вивател ще тръгне и се надявам да открадне поне 1 млн. абоната от прословутите 3.3 млн на М-тел.

Редактирано от ohluva на 11.11.05 12:41.



Тема Re: Липсата на мрежа не е случaйнанови [re: ohluva]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано11.11.05 12:52



O.k . Този copy/paste вече го прочетох на 5 места .
1. Според теб М-Тел и Глобул ли са виновни , че Вивател не са си узаконили базовите станции.
2. Политиката е мръсно нещо и твоите нови любимци от Вивател са също до ушите там.



Тема Re: Липсата на мрежа не е случaйнанови [re: motek]  
Авторнцдд (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 12:55



проблема е технически и няма нищо общо с незаконните базови станции



Тема Re: Липсата на мрежа не е случaйнанови [re: нцдд]  
АвторMтeл-фeн (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 12:58



И мен малко ме съмнява толкова бързо да успеят да мобилизират толкова хора из цялата страна, но ако е така - пак те са си виновни.



Тема Re: Липсата на мрежа не е случaйнанови [re: motek]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано11.11.05 13:48



T.1 Съгласен съм, че нито М-тел, нито Глобул са виновни, че базовите станции на Вивател не са изрядни. Но как така проверката тръгна точно със старта на Вивател, а до сега никой не беше чувал за други подобни проверки на базови станции (преди да дойде Вивател).

Т.2 Напълно съгласен с теб, но поне Вивател се опитват да размърдат малко пазара на GSM услуги у нас и да се появи малко конкуренция, а М-тел и Глобул явно ги е страх точно от това.

П.С. Вивател не са ми любимци, просто се изнервям в каква държава живеем и какви работи стават в нея!

Редактирано от ohluva на 11.11.05 13:49.



Тема Re: Липсата на мрежа не е случaйнанови [re: ohluva]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано11.11.05 14:10



1. Как така Вивател стартират без да са си узаконили станциите

2. " Размърдването " на пазара се прави с качественни услуги и обслужване а не с неизправности ( базови станции , билинг и кой знае още какво )

П.С : Няма нищо по-хубаво от конкуренцията но не може да си неизправен и да се сърдиш на този , който ти го е казал



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: O87]  
АвторGSM (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 14:24



Тия Vivatel са егати измамниците. Няма сигнал в Младост 4 (явно младост 4 не попада в 90% покритие), обаждам се на 123 от Мтелска карта и оператора остава крайно изненадан - за пръв път чувал че няма сигнал и това било първото оплакване. Обявиха че имат роуминг с 380 оператора а се оказват 5 в 4 държави !!! Е господа това ли е начина ви на работа? Лъжи от началото докрай!!!



Тема Да, да....нови [re: ohluva]  
АвторCeлckия (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 14:33



Хайде сега опитай се да го обясниш на хорицата, които са си дали парите, а нямат телефон. М-тел, Глобул, ДНСК или Енергото виновни ли са, че от Вивател са пили кафе и не са си оправили дикиментити овреме?

Сега се сещам за оная приказка, че на кривия ...еди кво си, космите му пречат... сещаш се, нали?



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: GSM]  
Авторqwerty (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 14:52



къде сте се разбързали бе малоумници мрежата е предвидена
да стартира декември месец - сега в тестовия период, който
му е нормално ще говори който не ще чака.....
шибаняците дето мрънкат и плюят да траят щото м-тел и
глобъл доста ще им припари отзад, като усетят че след
3,4 месеца абонатите им са намаляли наполовина....



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: GSM]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано11.11.05 14:53



За липсата на обхват, прочети темите в клуба и ще разбереш защо най-вероятно няма обхват.

А за роуминг-а нищо не са излъгали, просто роуминга на предплатените карти и тези на абоамент е различен. Ето тук ти е списъка на държавите с които абонатите на Вивател на договор имат активирана роуминг услуга:





Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: qwerty]  
АвторMтeл-фeн (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 14:59



А да стартираш след като още нямаш техническата възможност не е малоумно, а?



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: ohluva]  
Авторgrani4ara (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 15:06



Vuv Vraca su6to nqma signal,v4era v Kozlodui nqma6e......



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: ohluva]  
АвторGSM (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 15:48



"Абонатите на договор" може ли да ме осветлиш къде се сключва този догоеор и на каква програма. А също да ми кажеш защо на посочния от теб адрес присъстват отдавна несъществуващи оператори



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: GSM]  
Авторжopo (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 16:21



не се заяждам - просто ми е любопитно кой оператор не съществува от посочените на тази страница? Ако това е верно - тук наистина бая са се поизложили господата от вивател



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: O87]  
АвторOO7 (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 17:08



ti za kolko vreme uspia da obikolish tolkova naseleni mesta, puk i signala da proverish.
Kvo shte kajesh za bezplatnite promotsii na m-tel - deto zaglahva signala v tsialata srana



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: qwerty]  
АвторBзeл-дaл (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 18:10



А я само да те питам парите кога е предвидено да ги вземат? Щото те вече ги взеха...



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: O87]  
Автор cвeтпeн (разсъждаващ)
Публикувано11.11.05 18:19



И вРусе няма сигнал.



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: cвeтпeн]  
Автор Nistel (минаващ)
Публикувано11.11.05 19:04



Добре е че се пише къде няма за да знаят хората но казвайте и къде е възстановен - за Варна стана ясно че е нямало за около 24часа ..



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: Nistel]  
Авторgrani4ara (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 19:07



Vraca ve4e ima signal!!!



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: OO7]  
Авторkoмeнтaтop (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 20:28



Ами да ти кажа, май няма много смисъл да се обикаля по местата - достатъчно е, че тук го пише, а и на всички е ясна причината...

А може би ПР-и на М-тел от различни градове се обединяват?!?! Хайде стига глупости...



Тема Ама не се знае докога...нови [re: grani4ara]  
Авторkoмeнтaтop (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 20:47



Щото ако не са опрайли документите, в понеделник ония от ДНСК като отидат на работа и ще има пак "щрак"....



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: жopo]  
АвторKoцeтo (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 20:53



Не бе, това е част от стратегията

Седи ся, щи са обадим после...



Тема Ха, ха!нови [re: motek]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 20:55



Претоварена и срината...правиш ли разлика? А да не ти цитирам прессъобщението на МТел-ци.
бтв: Далеч си от истината каква е причината мрежата на вива да я няма цял един ден...



Тема С това току що призна...нови [re: motek]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 21:03



...че Мтел е "подшушнал" където трябва.
Така или иначе, грешите. Проблема е...айде ще си го спестя! Но дори и Свети Петър да докарате, мрежата пак ще работи. Законно или не...не коментирам. Рано или късно ще бъде узаконена.
бтв: От днес сутринта...



Тема Re: С това току що призна...нови [re: .]  
Авторkoмeнтaтop (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 21:19



С други думи - къде закнно, къде незаконно, мрежата ще работи, нали?
Ми да - много пари се дават все пак...
Е, то така или иначе който платил - платил, ще чака, няма де да иде



Тема Абе липсваща си е най-точнонови [re: .]  
АвторTK3C-Pyce (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 22:18



Тука има, тука нема



Тема Re: С това току що призна...нови [re: .]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано11.11.05 22:53



Изненадваш ме Dot-e ( ако си ти ). Доста непрофесионално изказване



Тема Re: Ха, ха!нови [re: .]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано11.11.05 23:14



Dot-e , това "ха-ха" най-добре го обяснете на вашите клиенти ( ако вече не са го разбрали )



Тема Re: Ама не се знае докога...нови [re: koмeнтaтop]  
АвторBTK User (Нерегистриран)
Публикувано12.11.05 08:38



Да, наговорете се хубаво, докато може, че в понеделник пак ще спират май...




Тема Re: Ама не се знае докога...нови [re: BTK User]  
Авторbbb (Нерегистриран)
Публикувано12.11.05 09:01



Чета този форум тези дни и се изумявам колко злоба и негативна емоция се излива тук! това генетично ли е заложено у българина - не знам!!! Жалко, че плюем върху всичко ново и то когато идва в наша полза. Първо да уточня че не работя в нито един оператор!
Колкото и да мисля все стигам до предположението че хард нападките към Вивател тук са изцяло и ЕДИНСТВЕНО от служители в МТел! Не може такава злоба да има в един обекновен потребител какъвто съм и аз. Всички знаем, че с появата си Вивател повлече лавина от намаления на цените при другите два оператора, ако не бяха те, цените на бикънекта да си бяха още 0,95 лв., а на примата 1,16 лв. Това си е чистата истина откъдето и да го погледнеш, тоест обикновения потребител няма никакво основание да плюе Вивател! Помия върху новия оператор имат сметка да изливат единствено хора изкарващи си хляба в Мтел!!! Мисля това е ясно на всички!!! Така че мили служители на МТел пишешти глухости тук - знайте чи НИКОЙ не ви се вързва на простотиите!!!!!!



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: motek]  
Авторrлac нapoдeн (Нерегистриран)
Публикувано12.11.05 09:06



Пиле, време е да ударим секирата на любимия ти ментел. Много взе да се меша дето не му е работа, вместо да си огледа цените - плод на болни мозъци. Още малко ще си въобразите че с горницата от надувките можете и правителство да си купите - а просто ще има още няколко мъртъвци в повече и ще се кротнете тогава.



Тема Объркал си сенови [re: rлac нapoдeн]  
АвторMтeл-фeн (Нерегистриран)
Публикувано12.11.05 09:39



Това, че Мтел могат да си купят правителство е идея точно на Вивател-феновете



Тема Re: Объркал си сенови [re: Mтeл-фeн]  
Автор Nistel (минаващ)
Публикувано12.11.05 11:16



Защо да купуват нещо повторно след като имат пълна власт над него.

6 години лапане и непозволяване да влезе 2-ри ГСМ оператор - е колкото и фен да си им трябва да признаеш че определението за тях е точно МАФИЯ



Тема О извинявай!нови [re: motek]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано12.11.05 11:59



На две ракии бях - извинен съм! И все пак...
Което точно не ти допадна? Че мрежата работи или че ще бъде узаконена? ( добре де - по-голямата част от нея )



Тема Не не...нови [re: koмeнтaтop]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано12.11.05 12:07



Ще работи законната част на мрежата...за останалата вече се погрижиха, с изненадващ ентусиазъм!



Тема Re: Не не...нови [re: .]  
Автор Ogii_1 (prostOvelik)
Публикувано12.11.05 12:26



..за останалата вече се погрижиха, с изненадващ ентусиазъм!

Това ми хареса....Дано

... ДО ДУПКА


Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: qwerty]  
Автор Изkлючитeлeн Гeний (невероятен)
Публикувано12.11.05 12:52



тоя па селянин, какъв тестов период бе, плаща ли се за нещо, то трябва да работи



Тема Re: Ама не се знае докога...нови [re: bbb]  
Автор Изkлючитeлeн Гeний (невероятен)
Публикувано12.11.05 12:54



ако си купиш карта на Вивател ще разбереш защо хората плюят



Тема Re: Ама не се знае докога...нови [re: Изkлючитeлeн Гeний]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано12.11.05 12:58



Аз съм с карта на Вивател, и снощи след 21 часа говорих достатъчно, за разлика от МТел, които имат телефони и карти, но не ги ползват, а накрая плащат и то все във времето между 21 и 05 часа.
С триста зора се свързах с два мтелски номери чак към 23.30! Голяма файда от това безплатно нещо.

Редактирано от Nikam на 12.11.05 12:59.



Тема Re: Моля , молянови [re: .]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано12.11.05 15:41



О.К Разбираемо

Ще сбъркаш ако си мислиш , че съм против конкуренцията. Убеден съм , че именно тя е майка на прогреса. Никога обаче няма да се съглася с безумни твърдения. М-Тел това , М-Тел онова . Егати и световната конспирация срещу кристално чистата Вивател . Повече от несериозно!!!

Обясни ми моляте нещо . За къде толкова се разбърза Вивател със старта си , без да се е справил с всичките си проблеми. Вече веднъж отложиха старта ( 1.04 ) , какво им пречеше да стартират от нова година например.



Тема Re: Не не...нови [re: .]  
Авторkoмeнтaтop (Нерегистриран)
Публикувано12.11.05 15:44



Е, видяхме какво стана, когато заработи само саконната част на мрежата...



Тема Re: Не не...нови [re: koмeнтaтop]  
Авторcлyxap (Нерегистриран)
Публикувано12.11.05 17:25



аз пък чух че всички мтелски станции дето са по покриви на блокове и кооперации ще ги спират, и като ги пуснат наново ще плащат наем като за летище



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: O87]  
Авторaзбe (Нерегистриран)
Публикувано12.11.05 17:27



а мобилтел не млъкват, но и не са спряли да лъжат хората нито за секунда



Тема Re: Моля , молянови [re: motek]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано12.11.05 17:34



Ами, как да ти кажа.... макар че питането не е отправено към мен, но според мен стартираха сега защото ако се бяха забавили още, щяха да загубят повече от това което загубиха сега! Хммм, това дето го написах дано се разбира Та да поясня:
1. Искаха да стартират месец по-рано. Обаче се появиха цените с които искаха да стартират и конкуренцията веднага смъкна цените под тяхните! При това положение е ясно защо не стартираха
2. Ако и сега не бяха стартирали - виж точка 1.
Лично мнение е, че по този начин, с тези неуредици е още по-добре да направят тест на мрежата си поне за 2 месеца! Друг е въпроса че според мен избраха и по-правилният начин за закупуване и изразходване на ваучери и последващо връщане на изразходените суми по картите! Защото е неприемливо и нелогично една току що прохождаща мрежа да предложи 2 месечни безплатни разговори както исках някой



Тема Re: Моля , молянови [re: vip4o]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано12.11.05 17:46



Това което казваш е напълно разбираемо .
Проблема е , че стартират без да са си изчистили правните и ( до някъде ) технически проблеми , а на всичко отгоре , търсят вината извън себе си



Тема Re: Моля , молянови [re: motek]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано12.11.05 17:55



Не съм видял някой досега да е излязъл официално с изявление от името на оператора и да търси вина в трети лица! А всъщтност то май засега официално се показа смо Пъпеша да мънка и на него все още неясните планове и тарифи



Тема Re: Моля , молянови [re: vip4o]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано12.11.05 18:08



Ааа... " Пъпеша " е уникат . Вчера излезе с изявление , че билосмехотворно да се твърди , че имали проблем с мрежата



Тема Re: Моля , молянови [re: motek]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано12.11.05 18:17



Брех маа му пъпешка, туй съм го упущил! Дай линкче ако не те затруднявам!



Тема Re: Моля , молянови [re: vip4o]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано12.11.05 18:30



Изцепката му беше пред

. Там обаче , темите се задържат за определено време. Иначе съм пуснал отделна тема




Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: Янko]  
Авторцъ цъ (Нерегистриран)
Публикувано12.11.05 18:54



Разговорите им са безплатни защото не им работи билинга, а не защото са пичове. Тоя билинг е една от най-големите издънки на Вивател.



Тема Re: Липсата на мрежа не е случaйнанови [re: ohluva]  
Авторцъ цъ (Нерегистриран)
Публикувано12.11.05 18:56



За твое инфо спирани са базови станции и на Глобул и на МТел за не съвсем изрядни документи. Това че сега се заговори е поредното оправдание на некадърниците от Вивател.



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: qwerty]  
Авторцъ цъ (Нерегистриран)
Публикувано12.11.05 19:03



А колко време ще я тестват тая мрежа бе, идиот такъв? То не беше старт през април, не беше юни, не беше септември. Ами така се получава като събереш най-големите некадърници и китайска техника на едно място.
Айде наплюхте и напсувахте византийците от Глобул и евреите от МТел. Ето ви ги сега готините АМЕРИКАНЦИ!
ДА ВИ Е ЧЕСТИТ ТРЕТИЯ....ПРЪСТ!



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: цъ цъ]  
Автор Nistel (минаващ)
Публикувано12.11.05 22:12



цъ цъ (Нерегистриран) ----

Извинявай ама с такова име още повече нерегистриран мислиш ли че някой ще те взима насериозно ..

Редактирано от Nistel на 12.11.05 22:17.



Тема Оффтопикнови [re: Nistel]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано12.11.05 22:24



Да разбирам ли че ако се регистрира с такова име ще го възприемеш насериозно - А и какво значение вобще има тук кой е регистриран и кой не е! Или си чел малко глупости и от регистрирани



Тема Вивател си е супернови [re: цъ цъ]  
АвторЧичoвoтo (Нерегистриран)
Публикувано13.11.05 01:11



Много се колеабех дали да мина към Вивател, след като съм един от първите потребители на Би-кънект. За мене предплатените услуги са най-удачни, тъй като нямам повече от 30-40 минути изходящи разговори на месец. Работя в офис в София, където покритието е трагично. В момента положението е следното: обхват на Глобул - една чертичка. Обхват на Мтел - две чертички. Вивател - почти до края. В моя случай без никакво колебание минах към Вивател. Още повече, че елементарната сметка показва, че дори да си купувам ваучери на би кънект от 40 лева, за да получавам бонус от 5 лева, и освен това да получавам допълнителни 8 лева заради четирите години, които съм потребител на би-кънект, пак Вивател излиза по-евтин. Рядко пътувам извън София, така че въпросът с прочутите базови станции в Благоевград и Петрич не ме вълнува. Да прибавим и безплатните разговори до 6 януари.
Ето един щастлив потребител на Вивател и изменник на Глобул



Тема Не се налага!нови [re: motek]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано13.11.05 09:57



Повечето от тях използват услугите на мтел и наскоро усетиха какво значи полусрината мрежа по случай 10-тата годишнина.



Тема Ееее! Хайде сега!нови [re: motek]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано13.11.05 10:16



Най-малкото съм си мислил че си против конкуренцията. Ако смятах така въобще нямаше да четеш това! А тези които твърдят че вива са как беше "кристално чисти" си е просто фанатизиран "МТел-фен"...ъъъъъ грешка на езика "вива-фен"
бтв: Бързат защото им изтича срока в лиценза за който трябва да пуснат мрежата. Мисля че 1 декември беше датата но не съм сигурен ( а и не ми се рови из сайта на КРС ) На 1 април ставаха 9 месеца, значи 1 декември трябва да е дедлайна...Ще проверя за всеки случай!
Но все пак - не може да не прави впечатление следния факт. Два дена след старта на предлагане на услугите ( не визирам средата на лятото когато по черноморието можеше да се използва роуминг с вива ), в-к МТел публикува една статия озаглавена "Вивател ги спират май". На следващия ден имаше изказване в медиите че държавната комисия имала данни , че голяма част от базовите станции нямали Акт16, и че започвали проверки.
Виж ако подобна информация първо беше излязла в някой по-новинарски всекидневник нямаше да остане впечатлението за добре подготвенна конкурента атака....



Тема Re:Налага сенови [re: .]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано13.11.05 10:38



Нали искате да се покажете различни от този лош , лош М-Тел



Тема Re: Разбрахнови [re: .]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано13.11.05 10:43



Благодаря



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: aзбe]  
АвторTK3C-Pyce (Нерегистриран)
Публикувано13.11.05 11:16



И това може да е вярно...всеки иска да направи някой лев повече все пак...



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: Nistel]  
Автор cвeтпeн (разсъждаващ)
Публикувано13.11.05 11:46



В Русе от снощи има постоянно



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: cвeтпeн]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано13.11.05 11:57



Кakво има? Роуминг с Румъния или обхват на Вивател?



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: vip4o]  
Автор cвeтпeн (разсъждаващ)
Публикувано13.11.05 12:05



Обхват на Вивател- виждам го на дисплея на като BG-03, защото още чакам картата, която трябва да получа, за да се включа.



Тема Да, ама...нови [re: cвeтпeн]  
АвторTK3C-Pyce (Нерегистриран)
Публикувано13.11.05 22:54



...утре като си вземеш картата, мрежата пък ще изчезне. Абе приготви се - до края на месеца ще е така. Какво пък - като се осраха на старта, може от кумова срама да направят някоя допълнителна промоция и ние, обикновените селски юзъри да спечелим от това...



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: O87]  
АвторGlezana (Нерегистриран)
Публикувано14.11.05 04:08



Vivatel e tova ot koeto horata se nujdaeha-za6to nedovolstvate vsi4kii SPOMNETE SI KAKVO BE6E PRI STARTIRANETO NA DR OPERATORI te startirat s naistino goliamo pokritie -daite im malko vreme i 6te se obedite 4e te sa operator nomer 1



Тема И отново няма!нови [re: O87]  
Авторkoмeнтaтop (Нерегистриран)
Публикувано14.11.05 09:31



Нали ви казах - до края на месеца ще бъде така - игра на "котка и мишка" - дойде понеделник и почнаха да спират станциите, за да не ги засекат от ДНСК, че се използват.
Това се получава, когато хора без грам опит, налеят едни пари за да си направят 3ти GSM оператор - ЕЛЕМЕНТАРНИ ГАФОВЕ



Тема Re: И отново няма!нови [re: koмeнтaтop]  
Авторggg (Нерегистриран)
Публикувано14.11.05 10:55



стига с тия глупости-спиране,пущане.казах ви има техн.проблеми,от това е.



Тема Иди и чети!нови [re: ggg]  
Авторkoмeнтaтop (Нерегистриран)
Публикувано14.11.05 18:37



http://www.dnsk.mrrb.government.bg/default.asp?r=15



Тема Кой аз?нови [re: motek]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано14.11.05 21:08



Изненадан съм!
Та дори и да съм аз нямам 3.3 милиона "абоната" все пак които "където и да са в България" ( лично мога да им покажа в продължение на 40-на километра ) трябва да могат да се обадят 10 години след старта!
Моля, моля....




Тема Е тва ако някой го оспори...нови [re: koмeнтaтop]  
АвторBTK User (Нерегистриран)
Публикувано15.11.05 20:17



То си пише най-подробно...
В общи линии факт е, че мрежата се срина за недоупстимо дълго време. Факт е, че през този преиод потребители не можеха да ползват услуга, за която са заплатили. Факт е, че е налице абсолютен АМАТЬОРСКИ ГАФ от страна на ръководството на Вивател
Нямам нищо против тях, добре е, че ги има, защото наистина сега цените ще станат нормални, но хайде да не си хвърляме прах в очите - не им прави чест да мълчат по тоя въпрос като насрани. Това може да Ви даде доста точна информация що за хора управляват Вивател.



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: Glezana]  
Авторkoмeнтaтop (Нерегистриран)
Публикувано15.11.05 21:18



Има известна доза истина в това, което казваш, но чак пък номер 1?!?!?



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: Янko]  
Автор Samarianina (непознат )
Публикувано16.11.05 08:13



хаха...мрежата на М тел е забила,но не е спряла.И сега забива след 21 часа докато се наприказват авантаджиите,ама после няма никакви проблеми.А тези от Вивател като не могат да плуват,да не се събличат:))))Аз също си купих такава карта.Като ходих в офиса им, ми казаха че днес ще имат окончателна информация какво е станало.Все пак ,да си се насрал до ушите и да ти върви рекламата по телевизията си е голяма наглост:))))



Тема Re: Е тва ако някой го оспори...нови [re: BTK User]  
Авторжopo (Нерегистриран)
Публикувано16.11.05 10:05



нали правиш разлика между "сриване на мрежата" и "спиране на тока на незаконни базови станции". Тук в софия наистина има спряни БС, но аз си приказвам без проблем.



Тема Със сигурност приказваш...нови [re: жopo]  
АвторBTK (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 21:49



...там, където има обхват. А там, където нямаше? А, че местата са доста?



Тема Re: Ама не се знае докога...нови [re: Nikam]  
АвторUser (Нерегистриран)
Публикувано19.11.05 14:57



Поне можеш да се свържеш...А на Вивател на някои места ВСЕ ОЩЕ няма покритие. Сериозен оператор. От момента, в който БТК стана притежание на далавераджии, а те от своя страна наеха аматьори да я управляват, какво очакваш да се случи?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.