Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:00 24.09.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: O87]  
АвторGlezana (Нерегистриран)
Публикувано14.11.05 04:08



Vivatel e tova ot koeto horata se nujdaeha-za6to nedovolstvate vsi4kii SPOMNETE SI KAKVO BE6E PRI STARTIRANETO NA DR OPERATORI te startirat s naistino goliamo pokritie -daite im malko vreme i 6te se obedite 4e te sa operator nomer 1



Тема И отново няма!нови [re: O87]  
Авторkoмeнтaтop (Нерегистриран)
Публикувано14.11.05 09:31



Нали ви казах - до края на месеца ще бъде така - игра на "котка и мишка" - дойде понеделник и почнаха да спират станциите, за да не ги засекат от ДНСК, че се използват.
Това се получава, когато хора без грам опит, налеят едни пари за да си направят 3ти GSM оператор - ЕЛЕМЕНТАРНИ ГАФОВЕ



Тема Re: И отново няма!нови [re: koмeнтaтop]  
Авторggg (Нерегистриран)
Публикувано14.11.05 10:55



стига с тия глупости-спиране,пущане.казах ви има техн.проблеми,от това е.



Тема Иди и чети!нови [re: ggg]  
Авторkoмeнтaтop (Нерегистриран)
Публикувано14.11.05 18:37



http://www.dnsk.mrrb.government.bg/default.asp?r=15



Тема Кой аз?нови [re: motek]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано14.11.05 21:08



Изненадан съм!
Та дори и да съм аз нямам 3.3 милиона "абоната" все пак които "където и да са в България" ( лично мога да им покажа в продължение на 40-на километра ) трябва да могат да се обадят 10 години след старта!
Моля, моля....




Тема Е тва ако някой го оспори...нови [re: koмeнтaтop]  
АвторBTK User (Нерегистриран)
Публикувано15.11.05 20:17



То си пише най-подробно...
В общи линии факт е, че мрежата се срина за недоупстимо дълго време. Факт е, че през този преиод потребители не можеха да ползват услуга, за която са заплатили. Факт е, че е налице абсолютен АМАТЬОРСКИ ГАФ от страна на ръководството на Вивател
Нямам нищо против тях, добре е, че ги има, защото наистина сега цените ще станат нормални, но хайде да не си хвърляме прах в очите - не им прави чест да мълчат по тоя въпрос като насрани. Това може да Ви даде доста точна информация що за хора управляват Вивател.



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: Glezana]  
Авторkoмeнтaтop (Нерегистриран)
Публикувано15.11.05 21:18



Има известна доза истина в това, което казваш, но чак пък номер 1?!?!?



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: Янko]  
Автор Samarianina (непознат )
Публикувано16.11.05 08:13



хаха...мрежата на М тел е забила,но не е спряла.И сега забива след 21 часа докато се наприказват авантаджиите,ама после няма никакви проблеми.А тези от Вивател като не могат да плуват,да не се събличат:))))Аз също си купих такава карта.Като ходих в офиса им, ми казаха че днес ще имат окончателна информация какво е станало.Все пак ,да си се насрал до ушите и да ти върви рекламата по телевизията си е голяма наглост:))))



Тема Re: Е тва ако някой го оспори...нови [re: BTK User]  
Авторжopo (Нерегистриран)
Публикувано16.11.05 10:05



нали правиш разлика между "сриване на мрежата" и "спиране на тока на незаконни базови станции". Тук в софия наистина има спряни БС, но аз си приказвам без проблем.



Тема Със сигурност приказваш...нови [re: жopo]  
АвторBTK (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 21:49



...там, където има обхват. А там, където нямаше? А, че местата са доста?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.