Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:15 01.07.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Вивател си е супернови [re: цъ цъ]  
АвторЧичoвoтo (Нерегистриран)
Публикувано13.11.05 01:11



Много се колеабех дали да мина към Вивател, след като съм един от първите потребители на Би-кънект. За мене предплатените услуги са най-удачни, тъй като нямам повече от 30-40 минути изходящи разговори на месец. Работя в офис в София, където покритието е трагично. В момента положението е следното: обхват на Глобул - една чертичка. Обхват на Мтел - две чертички. Вивател - почти до края. В моя случай без никакво колебание минах към Вивател. Още повече, че елементарната сметка показва, че дори да си купувам ваучери на би кънект от 40 лева, за да получавам бонус от 5 лева, и освен това да получавам допълнителни 8 лева заради четирите години, които съм потребител на би-кънект, пак Вивател излиза по-евтин. Рядко пътувам извън София, така че въпросът с прочутите базови станции в Благоевград и Петрич не ме вълнува. Да прибавим и безплатните разговори до 6 януари.
Ето един щастлив потребител на Вивател и изменник на Глобул



Тема Не се налага!нови [re: motek]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано13.11.05 09:57



Повечето от тях използват услугите на мтел и наскоро усетиха какво значи полусрината мрежа по случай 10-тата годишнина.



Тема Ееее! Хайде сега!нови [re: motek]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано13.11.05 10:16



Най-малкото съм си мислил че си против конкуренцията. Ако смятах така въобще нямаше да четеш това! А тези които твърдят че вива са как беше "кристално чисти" си е просто фанатизиран "МТел-фен"...ъъъъъ грешка на езика "вива-фен"
бтв: Бързат защото им изтича срока в лиценза за който трябва да пуснат мрежата. Мисля че 1 декември беше датата но не съм сигурен ( а и не ми се рови из сайта на КРС ) На 1 април ставаха 9 месеца, значи 1 декември трябва да е дедлайна...Ще проверя за всеки случай!
Но все пак - не може да не прави впечатление следния факт. Два дена след старта на предлагане на услугите ( не визирам средата на лятото когато по черноморието можеше да се използва роуминг с вива ), в-к МТел публикува една статия озаглавена "Вивател ги спират май". На следващия ден имаше изказване в медиите че държавната комисия имала данни , че голяма част от базовите станции нямали Акт16, и че започвали проверки.
Виж ако подобна информация първо беше излязла в някой по-новинарски всекидневник нямаше да остане впечатлението за добре подготвенна конкурента атака....



Тема Re:Налага сенови [re: .]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано13.11.05 10:38



Нали искате да се покажете различни от този лош , лош М-Тел



Тема Re: Разбрахнови [re: .]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано13.11.05 10:43



Благодаря



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: aзбe]  
АвторTK3C-Pyce (Нерегистриран)
Публикувано13.11.05 11:16



И това може да е вярно...всеки иска да направи някой лев повече все пак...



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: Nistel]  
Автор cвeтпeн (разсъждаващ)
Публикувано13.11.05 11:46



В Русе от снощи има постоянно



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: cвeтпeн]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано13.11.05 11:57



Кakво има? Роуминг с Румъния или обхват на Вивател?



Тема Re: Вивател млъкна и измами хората !!!нови [re: vip4o]  
Автор cвeтпeн (разсъждаващ)
Публикувано13.11.05 12:05



Обхват на Вивател- виждам го на дисплея на като BG-03, защото още чакам картата, която трябва да получа, за да се включа.



Тема Да, ама...нови [re: cвeтпeн]  
АвторTK3C-Pyce (Нерегистриран)
Публикувано13.11.05 22:54



...утре като си вземеш картата, мрежата пък ще изчезне. Абе приготви се - до края на месеца ще е така. Какво пък - като се осраха на старта, може от кумова срама да направят някоя допълнителна промоция и ние, обикновените селски юзъри да спечелим от това...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.